matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Panie Valverde!
13
Nie myślałem o tym ale słuszna uwaga. Dziwne troche.
0
Nie. To nie była ironia. Na pewno by mu się u nas łatwiej grało niż w Realu ale pisanie po porażce z Gironą, że czegoś żałuje troche nie na miejscu.
0
Nie specjalnie.
0
Najlepsze utwory na soundtrack do siłowni? Chodzi mi głównie o rap.
0
Na pewno jego styl bardziej pasuje do Barcy niż Realu.
12
Chłopie on zgarnął dwie LM pod rząd nie dawno, czego ma niby żałowac?
1
Za 12 dni nowy FM. Demo jakieś wychodzi wcześniej?
0
Trzeba dodać, że następny mecz na wyjeździe Real zagra z Atletico :D
0
Girona debiutuje w Primera Divison?
0
Tylko pytanie czy opłaca się kupować go za 150 baniek?
0
Immobile w tym sezonie w Serie A 14 goli i 6 asyst! Kosmos!
0
Czy ja wiem czy taki niedoceniany?
http://prntscr.com/h3hp4f
0
Bailly świetny. Wahałem się czy napisać jego czy Varane :)
0
Jakbyście chcieli, żeby do Barcy przyszedł dowolny piłkarz z obrony, pomocy i ataku to kogo byście najbardziej widzieli? Chodzi mi nawet o transfery nierealne.
Ja bym chciał
Obrońca: Varane
Pomocnik: Verratti
Napastnik: Griezmann
0
Dziwne, że nie ma Iniesty czy Xaviego.
1
https://www.transfermarkt.pl/christian-pulisic/profil/spieler/315779
Chyba troche z nim przesadzili :/ Wartość 45 baniek. Faktycznie aż taki dobry jest?
Ja bym chciał jego do Barcy. Troche kariera jego staneła ale do Barcy by pasował. Mógłby zostać w przyszłości następcą Iniesty.
https://www.transfermarkt.pl/max-meyer/profil/spieler/146164
0
http://www.footballuser.com/1637960/FC_Barcelona
3
Spokojnie Luis nie ma 35 lat!
4
Myślałem że ma tych asyst do Messiego sporo więcej.
21
Na daną chwile tą powinna być nasza Once de Gala
http://www.footballuser.com/1637885/FC_Barcelona
5
Zajebiste zdjęcia. Ehh jaka szkoda, że Pep nie chciał zostać "Fergusonem Barcelony" :(
0
Jest jakiś link który nie ścina?
0
Deulofeu to taka uboga wersja Jesusa Navasa :|
2
Fajnie że Gomes na DM. Jedyne miejsce gdzie jest dla niego jakaś mała szansa.
0
http://nietuzinkowyblognaukowy.blogspot.com/2012/04/historia-w-czasie-rzeczywistym.html
4
Smutne ale prawdziwe
0
ok dzięki
0
Eleven transmituje jutrzejszy mecz Barcy?
2
Gomes, Turan, Paco, Vidal out