1

Prosiłbym o dobry link do meczu

0

Gdzie najlepiej wykupić mecz w necie?

4

0

Witam. Potrzebuje wzór "Weksel" Nie mogę znaleźć na necie. Pomoże ktoś?

0

Do utraty sił Soundtrack a własza piosenka otwierająca film genialna!

1

Dzięki za oba tytuły. Do utraty sił bardzo dobry :P Ten drugi obejrze.

0

Ten dzień to był Rollercoaster. Rozstałem się z dziewczyną po 6 latach związku a wieczorem ten mecz....

1

Byłem w kinie. Dobry film :)

0

Jakiś dobry film motywacyjny z ostatnich dwóch lat?

0

Jaki na nich jest?

1

Ale przecież ja to wiem. A nie można uznać Messiego za lepszego piłkarza i nie naśmiewać się z Ronaldo? Ja tak robie.

1

Rozumiem Cię ale nigdy nie zrozumiem jak można po każdym meczu wyśmiewać Ronaldo.

28

Nie rozumiem użytkowników tej strony. Rozumiem raz na jakiś czas pośmiać się z Cristiano czy z innego zawodnika. Ale po każdym meczu śmiać się z poszczególnych zagrać Portugalczyka ;/ Przecież głównie dzięki Ronaldo Real wygrał dwa razy LM. Ładował gola za golem w fazie pucharowej i odrobił do Messiego coś 10 goli. Ja nie stawiam Cristiano na równo z Messim. Dla mnie argentyńczyk jest niedościgniony przez nikogo ale żeby tak naśmiewać się z Ronaldo to strasznie płytkie i nie zrozumiałe.

0

Oglądnij Pogorzelisko jeszcze. Też świetny.

0

Fajnie to zrobił.

0

Widze, że takie same śmiechy jak w LM w poprzednim sezonie. Wiemy jak to się skończyło...........

0

Dużo strzałów dzisiaj oddał Ronaldo?

0

A co z Oliverem Torresem? Zapowiadał się na genialnego gościa. Coś typu Thiago?

0

Jakie są obecnie kursy na to kto zdobędzie mistrza Hiszpanii?

0

Co ten Tello robi;/ Tragedia

0

Przeciez zasłużył. Goli naczaskał w LM w wieku 18 lat w lidze to samo.

2

Mbank

3

Ile już Lewy strzelił karnych pod rząd? Przed chwilą znowu trafił z karnego.

35

Cieszy mnie brak powołania dla Gomesa i Ardy. Valverde się nie pierdzieli w tańcu to mi się podoba. Duży plus za brak Umtitiego. Tak powinno być słabszy przeciwnik na Camp Nou to daje rotacje a nie na wyjazdy bawił się w rotacje.

0

Co tymi napisami do Suits? Miały byćw sobote i dalej ich nie ma? Wiadomo coś kiedy mają się ukazać?

0

Kalidou Koulibaly

0

Jeśli masz bardziej rozbudowany korpus i więcej masy jesteś szybszy. Myślisz, że czemu sprinterzy tak wyglądają? Sam na sobie wiem jak to działa. Miałem problemy z kolanem i praktycznie 2/3 lata nie grałem a jak wróciłem na boisku byłem szybszy niż przed kontuzji a to za sprawą siłowni.

2

On jest po prostu gruby i leniwy.

0

Gdzie tam on faul widział? Deulo robił wszystko, żeby sędzie nie miał żadnego pretekstu do odgwizdania faulu. Roberto także nic nie zrobił tylko wykorzystał zamieszanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?