matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Barcy czy w Realu by to nie przeszło :) Inna mentalność.
4
Wiem, że za krótko Valverde jest w Barcy ale chcielibyście żeby był "Fergusonem" Barcelony?
Ja bym bardzo chciał. Od wielu lat o tym marze żebyśmy mieli takiego trenera, byłem pewny, że tak bedzie z Guardiolą ale niestety tak się nie stało.
0
Hahah z czego to tekst?
1
Ja mam wrażenie, że codziennie czytam takie same wiadomości.
3
Tu są też ważne układy i układziki między klubami agentami itp. Kasa też tutaj najważniejsza. Każdy musi coś zarobić z takiego transferu.
0
Tak mu zależy niby a nie chciało mu się schudnąć.
0
Bellerin i Aube by powalczyli i Walcott ale Sterling na pewno jest wolniejszy
0
np kto?
1
Ale ma gaz ten chłopak. Chyba najszybszy obecnie piłkarz w europie.
3
Tak. Lewy był ostatni raz wyceniany 27 grudnia 2017
0
Jak już negocjują to jest dobrze :)
1
Codziennie jest kluczowy dzień.
2
Ale nie rozumiem obrazka Messiego ;/?
1
Najwyżej wyceniony bramkarz na transfermarkt :)
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstespieler/marktwertetop/plus/0/galerie/0?ausrichtung=alle&spielerposition_id=1&altersklasse=alle&jahrgang=0&land_id=0&yt0=Poka%C5%BC
0
Masz racje dokładnie o to chodzi. Cena też może wzrosnąć na tym nie przewidywalnym rynku transferowym
3
Taka sarenka hehe
0
Oby nie było jak z Verrattim.
0
To nie dobrze. Najniższy był 1.17
0
Dla mnie Messi jest poza zasięgiem każdego piłkarza. On bez formy i bez biegania jest najlepszy.
1
hehe nie no nie przesadzajmy. Za max 150 to może jeszcze. Ja jestem za rozbiciem banku na Coutinho i szukaniu perełek i inwestycje w Barce B.
0
aha ok już wszystko wiem dzięki za wyjaśnienie.
0
Może już alkoholu mam za dużo we krwi ale naprawdę nie rozumiem tego zdania "Wszyscy, którzy mieli pojechać do Liverpoolu, już tam są."
Kto miał jechać do LFC i kto tam niby jest?
0
Ale o co chodzi?
1
Kurde nie było mnie pare godzin i myślałem że już jakaś oficjalka będzie a tu dalej cisza ;/
0
Stare zdjęcie.
0
Chodzi mi o jego odejście na pierwszym metrach :)
7
Panowie i Panie już nie długo będziemy takie coś widzieć w kontrataku.
2
To, że zawsze był dobry każdy wiedział.
0
Wolelibyście powrót Thiago czy transfer Coutinho?
Ale jakby było dwóch w srodku plus Busi to już by w ogóle było genialnie :P
0
Mam nadzieję, że dzisiaj będzie oficjalne potwierdzenie transferu.