matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A wiadomo coś o jego zarobkach?
0
Dom z papieru.
0
Crysis, Metro, Tomb Raider. Coś w tym stylu :D Ale ogólnie tez ciekaw jestem jakie gry mają najlepsza grafikę obecnie na rynku.
0
A muszę odpalić wcześniejsze części Wiedźmina czy nie jest to konieczne?
0
Kupiłem raczej taki laptop do pracy i rozrywki. Raczej w gry nie będe grał nie wiadomo ile ale w coś bym chętnie pograł. Na pewno kupie nowego Tomb Raidera bo w tą ostatnią wersje grałem i mi się bardzo podobała.
0
Kupiłem nowego laptopa i takie pytanie do Was. Nie grałem parę lat w żadną grę i teraz pytanie. Polećcie coś co ma najlepszą grafikę albo ogólnie w co warto pograć z nowości (ostatnie parę lat)
http://allegro.pl/outlet-dell-inspiron-7566-i7-8gb-128-500-gtx-win10-i7131411025.html
0
Fajnie, że w końcu negocjujemy konkretnie. Koło 40 baniek myślę, że cena będzie super.
6
Gomes jedyne co w najlepszym wypadku pokazuje w meczach to PRZECIĘTNOŚĆ.
0
Gdzie ten licznik jest bo nie widzę?
0
Raczej chce do pracy filmów słuchania muzyki itp ale co jakiś czas z miłą checią odpaliłbym sobie jakąś gre
0
Który lepszy laptop?
http://allegro.pl/outlet-dell-inspiron-7566-i7-8gb-128-500-gtx-win10-i7131411025.html
http://allegro.pl/lenovo-y700-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx960m-win10-zestaw-i7044142392.html?snapshot=MjAxOC0wMS0xM1QyMDo0NjoyOS4yNThaO2J1eWVyO2Q4MGI4YWU5MWViMTkyZjI4ODNkMDgwZTUyMzZiNWY0OWJlYmZiNjhiNGRhM2IyNmNhNmUzN2FlYTRiMzkxZmY%3D
0
Masz racje. Dzięki za poradę.
0
Który Waszym zdaniem lepszy laptop?
http://allegro.pl/dell-precision-m6800-i7-4810mq-32gb-750gb-nowy-gw-i7024400898.html
http://allegro.pl/lenovo-y700-i5-6300hq-8gb-1tb-gtx960m-win10-zestaw-i7044142392.html#thumb/6
0
Chce kupic laptopa na raty. Allegro czy jakiś inny sklep?
0
Chodzi mi o Football Manager 2018 ale dzięki.
0
Wysłałby ktoś atrybuty Yerrego Miny z FM 2018?
0
Jeszcze nie auaktulnili.
http://prntscr.com/hyyfzj
0
Chyba Ci się pomyliło z Cristiano :D
0
Coutinho z Neymarem razem grający w młodzieżówce :D
0
Ile przyszło kibiców na prezentacje Coutinho?
Dzięki. O kurde straszne pustki. Myślałem że wiele ludzi przyjdzie go powitać.
1
Taka kadra na następny sezon mi się marzy +może Griezzman
http://www.footballuser.com/1653194/FC_Barcelona
out Mascherano, Vidal, Gomes, Turan, Deulofeu.
1
Jest tak jak piszesz odnośnie Coutinho jednak mam pewne obawy co do Dembele. Martwie się, że nie pasuje do stylu Barcy. On bazuje na szybkości a przeciwnicy Barcy się bardzo głęboką cofają i murują więc nie jestem pewien czy da rade.
0
W tym sezonie nawet lepsze staty ma od Brujne.
2
Może grać co drugi mecz.
2
A ile ma goli Cristiano w LM?
3
Troche niedokładna ta skala ocen. Ja bym proponował 2 miejsca po przecinku.
2
Turana nie zgłoszą do rozgrywek i dostanie 7 :)
1
W minute dostałeś 42 polubienia hehe. Jakiś rekord :D
0
nie chciało mi się sprawdzać jak się pisze :P
0
Van Dijk był kapitanem w Suochampton jak odchodził do Liverpoolu?