matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może w styczniu chociaż trochę odpocznę bo idę na operację kolana i będę miał L4.
0
I masz kogoś?
0
Wkleje może to co wczoraj napisałem. Może ktoś jeszcze napisze coś ale włączy się do dyskusji. Jest mi bardzo ciężko i nie wiem co ze sobą zrobić ;/
Zerwała ze mną kobieta mojego życia. Byliśmy razem 7 lat. Kocham ją niewyobrażalnie. Ponad miesiąc temu się z nią zaręczyłem byliśmy wspólnie w Hiszpanii. Wszystko miało być piękne. Dziewczyna 10/10. Jednak się posypało. Jak dalej żyć? Przechodzę najtrudniejsze chwilę w całym życiu. Wiem że większość komentarzy pod tym to będą żarty (może się zaśmieje zawsze coś) A może ktoś napisze coś że poczuje się trochę lepiej? No nic. Chciałem to po prostu z siebie
wyrzucić. Życie jest zbyt często niesprawiedliwe...
Dodam że pracujemy w jednym biurze razem :| Więc jak to pisze cały czas ją słysze i siedzi 2 m obok mnie...
0
Co się przeczy?
0
Moje ostatnie posty.......
0
A co mówiła?
0
Niestety minus taki że razem pracujemy. Ale racja pisać czy dzwonić już nie moge.
0
Poznaliśmy się lata temu zanim razem zaczęliśmy pracować razem.
0
To super. Także Życzę Wam szczęścia!
0
Jeszcze jedno o moim zerwaniu.
Pracujemy w jednym biurze...................................
Więc codziennie się i tak będziemy widzieć.
0
Przyczyna ciężko stwierdzić. Mieliśmy przez 7 lat kryzysy i dwa razy się rozeszliśmy na krótki czas jednak po ostatnim rozejściu wróciliśmy do siebie że nie możemy bez siebie żyć itp. Jednak ona mówi że nie może żyć w kłamstwie i myśli też o gościu którego poznała jak nie byliśmy przez ten rok razem. Twierdzi też że cała rodzina i jej znajomy doradzali jej że ja jestem świetnym gościem itp i ona czuła że zrobiła to co powinna i co jej doradzali. To strasznie popierdolone wszystko.
0
Ale w sensie jesteście razem czy nie?
0
Niestety muszę tak zrobić i wiem że to będzie najlepsze dla mnie. Ciężko mi to pojąc. Dopiero planowaliśmy zamieszkać w Hiszpanii rozmawialiśmy jak nasze dzieci mogą mieć na imię. Zrobiłbym dla niej wszystko. Zawsze starałem się żeby miała jak najlepiej. Jej brat jak się dowiedział o tym zadzwonił do mnie i płakał do słuchawki bo mówi że przechodził kiedyś to samo. Cała rodzina jej jest za mną. Każdy z jej rodziny uważa że jestem świetny gość itp A mimo to tak się spierdoliło. Jej brat twierdzi że po prostu jestem za dobry...
0
Akurat śmiesznie wyszło bo od 20.08.2018 stwierdziłem że chce wrócić do wielkiej formy. 0 alko 0 słodyczy, bieganie i siłownia od tego tyg. Jestem w niezłej formie ale chce być w idealnej. Do tego na styczeń ustawiłem się na poważną operacje kolana to chce mieć jak najmocniejsze mięśnie nóg żeby mi było łatwiej po zabiegu.
0
Ależ siedzi we mnie głęboko ten filmik :(
0
Niestety mi został od wielu lat inny cytat w głowie. "Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu"
0
25 Grudnia będę miał 30. Ona 24.
0
Że próbowała żyć ze mną i mnie kochać ale niestety myśli też o kimś innym i nie może żyć w kłamstwie. Mieliśmy rok przerwy wcześniej ale wróciliśmy do siebie będąc pewnym że zawsze chcemy być razem. Niestety przez ten rok kogoś poznała. Przyznała że nigdy mnie nie zdradziła (co nei znaczy że się przespała z tym gościem) i w Hiszpanii o nim w ogóle nie myślała tylko o nas.
Najgorsze jest to że ta kobieta naprawdę jest świetna. Niesamowicie seksowna piękna mądra odważna.
Jestem tak zjebany psychicznie że nie mogę zebrać żadnej myśli.
0
Colon tak.
3
Zerwała ze mną kobieta mojego życia. Byliśmy razem 7 lat. Kocham ją niewyobrażalnie. Ponad miesiąc temu się z nią zaręczyłem byliśmy wspólnie w Hiszpanii. Wszystko miało być piękne. Dziewczyna 10/10. Jednak się posypało. Jak dalej żyć? Przechodzę najtrudniejsze chwilę w całym życiu. Wiem że większość komentarzy pod tym to będą żarty (może się zaśmieje zawsze coś) A może ktoś napisze coś że poczuje się trochę lepiej? No nic. Chciałem to po prostu z siebie wyrzucić. Życie jest zbyt często niesprawiedliwe...
0
Wiadomo coś kiedy będzie nowy sezon Peaky Blinders?
0
Ja tam czekam też na jego asysty.
0
Dzięki.
0
Obczaj sobie gościa David Goggins. To jest dopiero Bóg wytrzymałości.
0
Pamięta może ktoś z którego to odcinka? http://prntscr.com/kuz5lw
Chodzi o Peaky Blinders. Thomas mówi do Alfiego że go zdradził i porwali mu dziecko
1
Taki Ronaldinho lewej obrony.
0
Prosiłbym o dobry link do meczu Realu
0
Jakbyś miał link też możesz mi wysłać na priv
0
Gdzie oglądacie Real w necie?
9
Brawo! Bardzo ważne 3 pkt wywalczone po walce i w bólach.