matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak ale 4-1 do przerwy było...
0
Dostali czerwoną kartkę. Dzisiaj chyba jednak nie dadzą rady.
0
Jest szansa, że znajdę gdzieś ten wywiad przetłumaczony na polski język?
0
Też się nad tym zastanawiam. Gość ma dużego pecha albo coś jest nie tak.
0
Może ten Dembele potrzebuje 100 % zaufania. Może granie co 90 minut by go odblokowało.
0
Jednak Pique oczko wyżej. sumie był kluczowy przy dwóch golach :)
0
Coutinho na ławkę i Dembele do pierwszego.
0
Chciałbym że tak było :D Super by było zobaczyć ich pojedynek.
0
W formie jest prawdziwym potworem.
0
Heheh dobre
1
No Neymar strasznie słaby. W tym sezonie ma tylko 13 goli i 12 asyst :|
0
I kiedy on w końcu będzie mógł zagrać w rep. Polski?
1
Jego to za 170 mln można by było w ciemno brać.
68
haha "Oczywiście, że po miesiącu wakacji po mistrzostwach świata będę powolny i gruby. "
Cóż za szczerość :D
1
To jeden z tych dziwnych przypadków że jest jednym z moich ulubionych zawodników chodź prawie w ogóle nie gra. Jednak to co pokazał grając szczególnie mi chodzi o Presezon wystarczyło żebym go bardzo polubił.
14
Chciałbym Vidala pierwszym składzie i ich pojedynek.
13
Rośnij królu Arthurze :D
http://prntscr.com/ld13w7
0
Super też zobaczę tą stronkę!
0
Dzięki sprawdzę
0
Takie reklamy mi wyskakują w prawym dolnym rogu ekranu. Ktoś wie jak je zablokować? Dodam że mam kasperskiego i adblocka.
http://prntscr.com/ld0h7x
0
Gdzie kupujecie perfumy? Na allegro kupowałem ale teraz chce w sklepie internetowym żebym miał pewność że oryginalne będą.
0
I kiedy graja?
5
Coutinho podrożał na transfermarkt. Już wart 150 mln Euro. Tyle co Bruyne :)
Do tego Stegen aż 80 mln! Pierwsze miejsce z Oblakiem. Arthur wzrost do 50 baniek. Rakitic nawet wzrost do 70 :) Alba też wyżej czyli 70 mln.
Kadra Barcy osiągnęła wartość 1.23 mld! Rekord portalu.
6
Skąd wiesz, że daje jak jeszcze meczu nie było?
0
Dzięki
0
Pewnie było z 10 razy ale gdzie znajde skrót ostatniego El Clasico z komentarzem z C+?
0
O kurde nieźle pograłes. Możesz na priv wysłać jakieś ciekawe screeny. Twoje sukcesy czy screeny zawodników w tym ten Polak :D
0
Więcej swobody mam załączone :) Chodzi o posiadanie piłki. Mniej drybluj to raczej bardziej szukają podań niż kiwek :) Z obroną masz rację. z mocnymi rywalami troszkę zawsze obronę cofam i pressing troszkę mniejszy.
0
Once de Gala :D I instrukcje taktyczne :)
Jak Wam się podoba?
https://prnt.sc/lbykhx
https://prnt.sc/lbylhw
2
Pięknie. Teraz się zorientowałem, że w środę Barca gra puchar a w czwartek wolne :)