0

Tak ale 4-1 do przerwy było...

0

Dostali czerwoną kartkę. Dzisiaj chyba jednak nie dadzą rady.

0



Jest szansa, że znajdę gdzieś ten wywiad przetłumaczony na polski język?

0

Też się nad tym zastanawiam. Gość ma dużego pecha albo coś jest nie tak.

0

Może ten Dembele potrzebuje 100 % zaufania. Może granie co 90 minut by go odblokowało.

0

Jednak Pique oczko wyżej. sumie był kluczowy przy dwóch golach :)

0

Coutinho na ławkę i Dembele do pierwszego.

0

Chciałbym że tak było :D Super by było zobaczyć ich pojedynek.

0

W formie jest prawdziwym potworem.

0

Heheh dobre

1

No Neymar strasznie słaby. W tym sezonie ma tylko 13 goli i 12 asyst :|

0

I kiedy on w końcu będzie mógł zagrać w rep. Polski?

1

Jego to za 170 mln można by było w ciemno brać.

68

haha "Oczywiście, że po miesiącu wakacji po mistrzostwach świata będę powolny i gruby. "

Cóż za szczerość :D

1

To jeden z tych dziwnych przypadków że jest jednym z moich ulubionych zawodników chodź prawie w ogóle nie gra. Jednak to co pokazał grając szczególnie mi chodzi o Presezon wystarczyło żebym go bardzo polubił.

14

Chciałbym Vidala pierwszym składzie i ich pojedynek.

13

Rośnij królu Arthurze :D

http://prntscr.com/ld13w7

0

Super też zobaczę tą stronkę!

0

Dzięki sprawdzę

0

Takie reklamy mi wyskakują w prawym dolnym rogu ekranu. Ktoś wie jak je zablokować? Dodam że mam kasperskiego i adblocka.

http://prntscr.com/ld0h7x

0

Gdzie kupujecie perfumy? Na allegro kupowałem ale teraz chce w sklepie internetowym żebym miał pewność że oryginalne będą.

0

I kiedy graja?

5

Coutinho podrożał na transfermarkt. Już wart 150 mln Euro. Tyle co Bruyne :)

Do tego Stegen aż 80 mln! Pierwsze miejsce z Oblakiem. Arthur wzrost do 50 baniek. Rakitic nawet wzrost do 70 :) Alba też wyżej czyli 70 mln.

Kadra Barcy osiągnęła wartość 1.23 mld! Rekord portalu.

6

Skąd wiesz, że daje jak jeszcze meczu nie było?

0

Dzięki

0

Pewnie było z 10 razy ale gdzie znajde skrót ostatniego El Clasico z komentarzem z C+?

0

O kurde nieźle pograłes. Możesz na priv wysłać jakieś ciekawe screeny. Twoje sukcesy czy screeny zawodników w tym ten Polak :D

0

Więcej swobody mam załączone :) Chodzi o posiadanie piłki. Mniej drybluj to raczej bardziej szukają podań niż kiwek :) Z obroną masz rację. z mocnymi rywalami troszkę zawsze obronę cofam i pressing troszkę mniejszy.

0

Once de Gala :D I instrukcje taktyczne :)

Jak Wam się podoba?

https://prnt.sc/lbykhx
https://prnt.sc/lbylhw

2

Pięknie. Teraz się zorientowałem, że w środę Barca gra puchar a w czwartek wolne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?