matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Więcej swobody mam załączone :) Chodzi o posiadanie piłki. Mniej drybluj to raczej bardziej szukają podań niż kiwek :) Z obroną masz rację. z mocnymi rywalami troszkę zawsze obronę cofam i pressing troszkę mniejszy.
0
Once de Gala :D I instrukcje taktyczne :)
Jak Wam się podoba?
https://prnt.sc/lbykhx
https://prnt.sc/lbylhw
2
Pięknie. Teraz się zorientowałem, że w środę Barca gra puchar a w czwartek wolne :)
4
Ale jak ładnie dobił :D
1
Też mi się wydaje ze chciał zagrać do Alby.
5
Taaa i przegrali 4 mecze na ostatnie 5 hehe
5
Mi się marzy że przy 4-0 na 20 minut wchodzą na skrzydła Malcom i Dembele :)
1
Wielka szkoda, że jednak wtedy ligi nie wygraliśmy. Troszkę nam brakło.
2
Dembele nie jest świetny
0
z Duncanem to żart
0
Bez przesady. A walka z policją? A długi pościg?
0
tak
22
Dawno nie widziałem głupszego pytania na La Rambli.
2
Gość wygląda na boisku jakby przyszedł pokopać na orliku a nie grać w najlepszym klubie świata.
niepunktualny, nieprofesjonalny, wyjeżdża sobie bez wiedzy i zgody klubu
➡ "Nie angażuje się i nie wydaje się, by chciał się zaangażować"
➡ "Zachowanie Francuza męczy Barcę, która musiała zmienić szofera i dać mu kucharza
1
Sprzedać go i zapomnieć.
0
Nie gram nie kupiłem. Ale dla tych co zamówili już w preorder mogą grać w wersje Beta.
0
I gracie w nowego FM19? Jak wrażenia?
0
7
1
Marzyłem kiedyś o Verrattim w Barcy. Ciesze się że nie trafił do nas a zamiast niego Arthur. Kocham tego zawodnika.
14
Arthur po miesiącu gry skradł moje serce. Z czasem jeszcze pewnie zacznie grać odważniej i dawać prostopadłe piłki to już w ogóle będzie kosmos.
0
Dajcie już spokój temu Valverde!
0
Po co się czepiacie o brak Semedo? Niech Roberto zagra dzisiaj a Semedo z Realem.
0
Wszystkie piękne
0
ja grałem po pół nocy przez tydzień i nie udało mi się dojść do 2 save ;/
Da się grać ale bez sensu jest to że trzeba tak daleko dojść żeby się zrobiłsave.
0
Marcelo zagra w El Clasico?
0
Może Roberto dzisiaj wyjść w pierwszej 11 ale na Real musi grać Semedo.
25
Środek pola powinien dzisiaj wyglądać następującą.
Busquets Vidal Arthur
21
Mam nadzieję, że Dembele przeczyta gdzieś tytuł tego wywiadu.
1
Kiedyś to były czasy. Barca słynęła z tego że nie ważne ile straci goli ważne że strzeli więcej :)
5
Jak kiedyś Deco strzelał bramki po rykoszetach to teraz Lenglet robi ta w druga stronę :)