0

Więcej swobody mam załączone :) Chodzi o posiadanie piłki. Mniej drybluj to raczej bardziej szukają podań niż kiwek :) Z obroną masz rację. z mocnymi rywalami troszkę zawsze obronę cofam i pressing troszkę mniejszy.

0

Once de Gala :D I instrukcje taktyczne :)

Jak Wam się podoba?

https://prnt.sc/lbykhx
https://prnt.sc/lbylhw

2

Pięknie. Teraz się zorientowałem, że w środę Barca gra puchar a w czwartek wolne :)

4

Ale jak ładnie dobił :D

1

Też mi się wydaje ze chciał zagrać do Alby.

5

Taaa i przegrali 4 mecze na ostatnie 5 hehe

5

Mi się marzy że przy 4-0 na 20 minut wchodzą na skrzydła Malcom i Dembele :)

1

Wielka szkoda, że jednak wtedy ligi nie wygraliśmy. Troszkę nam brakło.

2

Dembele nie jest świetny

0

z Duncanem to żart

0

Bez przesady. A walka z policją? A długi pościg?

0

tak

22

Dawno nie widziałem głupszego pytania na La Rambli.

2

Gość wygląda na boisku jakby przyszedł pokopać na orliku a nie grać w najlepszym klubie świata.

niepunktualny, nieprofesjonalny, wyjeżdża sobie bez wiedzy i zgody klubu
➡ "Nie angażuje się i nie wydaje się, by chciał się zaangażować"
➡ "Zachowanie Francuza męczy Barcę, która musiała zmienić szofera i dać mu kucharza

1

Sprzedać go i zapomnieć.

0

Nie gram nie kupiłem. Ale dla tych co zamówili już w preorder mogą grać w wersje Beta.

0

I gracie w nowego FM19? Jak wrażenia?

0

7

1

Marzyłem kiedyś o Verrattim w Barcy. Ciesze się że nie trafił do nas a zamiast niego Arthur. Kocham tego zawodnika.

14

Arthur po miesiącu gry skradł moje serce. Z czasem jeszcze pewnie zacznie grać odważniej i dawać prostopadłe piłki to już w ogóle będzie kosmos.

0

Dajcie już spokój temu Valverde!

0

Po co się czepiacie o brak Semedo? Niech Roberto zagra dzisiaj a Semedo z Realem.

0

Wszystkie piękne

0

ja grałem po pół nocy przez tydzień i nie udało mi się dojść do 2 save ;/
Da się grać ale bez sensu jest to że trzeba tak daleko dojść żeby się zrobiłsave.

0

Marcelo zagra w El Clasico?

0

Może Roberto dzisiaj wyjść w pierwszej 11 ale na Real musi grać Semedo.

25

Środek pola powinien dzisiaj wyglądać następującą.

Busquets Vidal Arthur

21

Mam nadzieję, że Dembele przeczyta gdzieś tytuł tego wywiadu.

1

Kiedyś to były czasy. Barca słynęła z tego że nie ważne ile straci goli ważne że strzeli więcej :)

5

Jak kiedyś Deco strzelał bramki po rykoszetach to teraz Lenglet robi ta w druga stronę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?