0

Przecież w LFC lepiej Cou grał na lewym ataku.

0

Racja absolutny top.

0

Xavi nawet wywiadzie wypowiadał się, że nigdy nie był wybitnym technikiem i nadrabiał myśleniem na boisku.

0

I za kogo byś go wymienił z mojej piątki?

1

Top 5 najlepszych wyszkolonych technicznie piłkarzy na świecie? (dalej grających)



Dla mnie Messi, Neymar, Isco, Hazard, Coutinho.

Fakt Iniesta na pewno ale potraktowałem go już jak piłkarza na emeryturze :)

0

To czemu Jose go nie da na ławę ;/

0

Na jakim programie?

0

?

0

Miał ktoś kiedyś z Was taki problem w Microsoft Store?
Chce pobrać grę jednak nie mogę wybrać drugiego większego dysku.

http://prntscr.com/lpb3a6

13

De Ligt z Umtitim na środku obrony to marzenie.

4

Umtiti z De Ligtem. Obrona kosmiczna z potencjałem na najlepszy środek na świecie.

0

Pamiętamy :) Mecz z Valencią :)

0

Ok dzięki za opisanie co i jak.

0

Panowie gdzie w internecie wykupić sobie dostęp do La Liga w C+? Eleven mam wykupione ale chciałbym też mieć spokój z C+ a nie oglądanie z reddita.

0

A gdzie mogę wykupić w necie C+?

3

Też bym spekulował. Są profesorami ale patrz gdzie grają i jak Juve broni. Jakby dać Chielinniego w Realu na obrone to by się gubił tyle wolnych przestrzeni. Był taki Walter Samuel co był nie do przejścia we Włoszech a w Realu nie wiedział co się działo.

0

Pod nóż go!

1

I gracie coś w nowego Fma19? Jak wrażenia?

1

Dokładnie tak.

0

To na Villareal taki składzik bym dał :)

http://www.footballuser.com/1724652/FC_Barcelona

0

Przeskanowałem. Pomogło z innym problemem :)

1

Tak ale dzięki za przypomnienie. :D

0

Witam,

Mam jeden problem. Wszystkie foldery które mam na pulpicie wyświetlają się jako puste a nie są. Co może być przyczyną?

http://prntscr.com/lmom93

0

Teraz znowu nawet nie mogę wybrać większego dysku ;/

0

Ale klikam na dysk D i nie mam do wyboru do jakiego folderu w dysku D pójdzie instalacja.

1

A czemu nie mają szans?

3

Brawo za komentarz. 100 % prawdy.

0

Czemu nie mogę wybrać tutaj gdzie chce dokładnie zainstalować ta grę na dysku?

http://prntscr.com/lmo4pv

1

Tyle narzekań na Valverde wczoraj a do 70 minuty na stadionie Atletico oni nie mieli oddanego strzału i nawet wywalczonego rożnego! Dziwne że prawie nikt nie ceni.

1

Valverde nie jest głupi. Jakbyśmy się ustawili ofensywnie to dostalibyśmy z 3 gole po kontrach i byłby płacz jaką mamy słaba obronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?