matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież w LFC lepiej Cou grał na lewym ataku.
0
Racja absolutny top.
0
Xavi nawet wywiadzie wypowiadał się, że nigdy nie był wybitnym technikiem i nadrabiał myśleniem na boisku.
0
I za kogo byś go wymienił z mojej piątki?
1
Top 5 najlepszych wyszkolonych technicznie piłkarzy na świecie? (dalej grających)
Dla mnie Messi, Neymar, Isco, Hazard, Coutinho.
Fakt Iniesta na pewno ale potraktowałem go już jak piłkarza na emeryturze :)
0
To czemu Jose go nie da na ławę ;/
0
Na jakim programie?
0
?
0
Miał ktoś kiedyś z Was taki problem w Microsoft Store?
Chce pobrać grę jednak nie mogę wybrać drugiego większego dysku.
http://prntscr.com/lpb3a6
13
De Ligt z Umtitim na środku obrony to marzenie.
4
Umtiti z De Ligtem. Obrona kosmiczna z potencjałem na najlepszy środek na świecie.
0
Pamiętamy :) Mecz z Valencią :)
0
Ok dzięki za opisanie co i jak.
0
Panowie gdzie w internecie wykupić sobie dostęp do La Liga w C+? Eleven mam wykupione ale chciałbym też mieć spokój z C+ a nie oglądanie z reddita.
0
A gdzie mogę wykupić w necie C+?
3
Też bym spekulował. Są profesorami ale patrz gdzie grają i jak Juve broni. Jakby dać Chielinniego w Realu na obrone to by się gubił tyle wolnych przestrzeni. Był taki Walter Samuel co był nie do przejścia we Włoszech a w Realu nie wiedział co się działo.
0
Pod nóż go!
1
I gracie coś w nowego Fma19? Jak wrażenia?
1
Dokładnie tak.
0
To na Villareal taki składzik bym dał :)
http://www.footballuser.com/1724652/FC_Barcelona
0
Przeskanowałem. Pomogło z innym problemem :)
1
Tak ale dzięki za przypomnienie. :D
0
Witam,
Mam jeden problem. Wszystkie foldery które mam na pulpicie wyświetlają się jako puste a nie są. Co może być przyczyną?
http://prntscr.com/lmom93
0
Teraz znowu nawet nie mogę wybrać większego dysku ;/
0
Ale klikam na dysk D i nie mam do wyboru do jakiego folderu w dysku D pójdzie instalacja.
1
A czemu nie mają szans?
3
Brawo za komentarz. 100 % prawdy.
0
Czemu nie mogę wybrać tutaj gdzie chce dokładnie zainstalować ta grę na dysku?
http://prntscr.com/lmo4pv
1
Tyle narzekań na Valverde wczoraj a do 70 minuty na stadionie Atletico oni nie mieli oddanego strzału i nawet wywalczonego rożnego! Dziwne że prawie nikt nie ceni.
1
Valverde nie jest głupi. Jakbyśmy się ustawili ofensywnie to dostalibyśmy z 3 gole po kontrach i byłby płacz jaką mamy słaba obronę.