matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wątpie. Chciał na długi słupek podać.
1
Nie dziwie się. Był wszędzie na boisku. Ciekawy jaki jest rekord w tych największych ligach.
2
Mandarynki, Johny poszedł na wojnę, Braterstwo broni, Głosy niewinności, Ma-i We-i, Rajd na tyły wroga , Wybawca, 9 Kompania,
0
a pozostałych 4?
0
Ale dzik z tego Andetokunmbo. Taki Mbappe koszykówki.
0
2:2 będzie.
0
Pogba
0
1999
0
Skubaniec jaki kaloryfer ma.
19
Ciekawe co byś napisał jakby Alba zamiast 9 asyst w tym sezonie miał 0.
14
Połowa sezonu za nami a Semedo wciąż bez gola i asysty we wszystkich rozgrywkach ;/
0
Dobra informacja :)
1
Gdzie znajdę całą listę?
1
O Inieście też tak pisałeś w szczycie formy?
2
Ja na razie pije drinka i słucham 2paca :) Dobry sylwester.
0
"Mawiają, że lekarz czas leczy rany, ale to nie prawda"
Dokładnie tak. "Czas nie leczy ran, czas przyzwyczaja do bólu"
1
Cześć,
Nie jesteś sam. Również mam problemy podobne do Ciebie. Chodzi mi o końcówkę Twojego wpisu. Nigdy nie udzielałem się na forach Face itp jednak na La Rambli lubię czasem napisać coś od serca czy szczerze wyżalić się na tutejszym forum. Życze Ci lepszego 2019 r i żebyś chodź trochę odnalazł swoją drogę. Pozdrawiam Mati!
0
Powodzenia i szczęścia w nowym roku. Ja również miałem fatalny rok chodź miało być pięknie jak u Ciebie. Pozdro
0
Co wolicie ogólnie bardziej? Skyrim czy Wiedźmin?
0
Dijk
Pogba
Jesus
0
Ja najbardziej czekam na Irishman! De Niro, Al Pacino, Pesci Scorsese reżyser i film gangsterski. Nie może być lepiej.
3
"Diego był lepszy technicznie od Messiego"
Jakiś kosmos!
2
3 minuta 10 sekunda. Jose jest jaki jest ale tutaj ma 100 % racji! Nie lubie takich zachowań np Conte czy Kloppa
0
Kurde jeszcze tydzień do meczu Barcy. Za to Wiedźmina mam już 60 % :P W końcu nie długo pierwszy raz zagram w tą gierkę. Mam nadzieję, że się nie rozczaruje :)
2
To masz tak jak ja. Też mam dobre przeczucia co do niego.
4
WOW co zrobił Rashford!
0
W styczniu wychodzi 3 sezon True Detective. Super informacja. Nawet nie wiedziałem, że kręcą 3 sezon.
0
Fajnie tak. Ja się cieszyłem jak mi dobrze szło w Football Managera a Pique się będzie bawił prawdziwym klubem :)
0
Ogladałem City chyba do 35 minuty ;/ Patrze a tu 1-3 :|
4
A Jak Barca przegra w finale 5-4 po 4 golach Messiego to co wtedy? Nie lubię tego w piłce, że własnie tak wybiera się najlepszych piłkarzy.