matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki jak zwykle za obszerną wypowiedź. Jesteś dla mnie takim transfermarkt tylko młodych zawodników Barcy :)
0
Faktycznie dziwne to trochę.
1
Trochę nie na temat ale co sądzisz o Abelu Ruizie? Będzie co z niego :P?
1
Mam nadzieję że im się uda go zatrzymać. Robi wrażenie to co o nim ostatnio napisałeś i filmik który wrzuciłeś.
0
Będą z niego ludzie.
0
City się ładnie bawi już 7:0
2
Jakaś ściema. Skąd akurat wie że w 2024?
0
jak gra dzisiaj?
0
Batistuta
1
"Ta statystyka jest szalona ???? Ernesto Valverde poprowadził Barcelonę w 56 kolejkach LaLiga i Barcelona prowadziła aż po 50. z nich (89%!) ????♂️ Valverde ma jeszcze półtora roku kontraktu i może pobić rekord Guardioli, którego Barca była liderem LaLiga w sumie przez 87 kolejek"
No nieźle... I pomyśleć, że tyle tu antyfanów Valverde
8
Ja się cieszę bo od 20 lat kibicuje i marzy mi się, że Barca dogoni Real w zwycięstwach w La Liga :)
0
Takie mocne 7/10 za jego dzisiejszy mecz.
0
Fajny mecz się szykuję w następnej kolejce. Betis u siebie z Realem. Może być dobre meczycho.
7
Nie było.
1
?
1
Mam tylko nadzieję, że Real nie wygra w tym sezonie LM. To było by już przegięcie. Barca musisz dzisiaj!
0
Też go uwielbiałem ale jednak zabrakło mu trochę umiejętności na taki klub jak Barca. Wiem że ostatni sezon grał świetnie ale dobrze, że odszedł i przyszedł Luisito.
0
Dobra już dajcie spokój z tym wyśmiewaniem Suareza. Roberto też wiele lat próbował walczyć o swoje miejsce w Barcy. Roberto się udało Denisowi nie.
0
Dzięki skorzystam. Jestem wielkim.
4
Czemu nie jest gwarantem? Gra w pierwszym składzie Ajaxu i jest jego kapitanem w wieku 19 lat. Do tego gra także w rep. Holandii również w pierwszym składzie. Świetne warunki fizyczne i bardzo dobra technika. Czego chcieć więcej?
0
Lepsza gra od Wiedźmina 3?
0
Koniecznie Prawo Ulicy!
0
Tak z ciekawości zapytam. Ty chyba musisz grać w Footballa Managera? Jesteś pozytywnie zakręcony na punkcie młodych talentów :P
2
Strzelił tylko mniej goli od Messiego i Ronaldo w najpopularniejszym sporcie świata. Tylko tyle i aż tyle.
0
O kurde. Faktycznie ładny kocur!
0
Racja. Samper jest świetny. Mam nadzieję że na przekór wszystkiemu jeszcze udowodni swoją klasę.
0
Dzięki za obszerne wyjaśnienie :)
0
Fajny komentarz. Moriba. Nie słyszałem o nim. Ciekawe że wyceniłeś go wyżej niż Simmonsa.
0
Dzięki za rady.
0
Tak wiem o tym.