0

Dzięki jak zwykle za obszerną wypowiedź. Jesteś dla mnie takim transfermarkt tylko młodych zawodników Barcy :)

0

Faktycznie dziwne to trochę.

1

Trochę nie na temat ale co sądzisz o Abelu Ruizie? Będzie co z niego :P?

1

Mam nadzieję że im się uda go zatrzymać. Robi wrażenie to co o nim ostatnio napisałeś i filmik który wrzuciłeś.

0

Będą z niego ludzie.

0

City się ładnie bawi już 7:0

2

Jakaś ściema. Skąd akurat wie że w 2024?

0

jak gra dzisiaj?

0

Batistuta

1

"Ta statystyka jest szalona ???? Ernesto Valverde poprowadził Barcelonę w 56 kolejkach LaLiga i Barcelona prowadziła aż po 50. z nich (89%!) ????‍♂️ Valverde ma jeszcze półtora roku kontraktu i może pobić rekord Guardioli, którego Barca była liderem LaLiga w sumie przez 87 kolejek"

No nieźle... I pomyśleć, że tyle tu antyfanów Valverde

8

Ja się cieszę bo od 20 lat kibicuje i marzy mi się, że Barca dogoni Real w zwycięstwach w La Liga :)

0

Takie mocne 7/10 za jego dzisiejszy mecz.

0

Fajny mecz się szykuję w następnej kolejce. Betis u siebie z Realem. Może być dobre meczycho.

7

Nie było.

1

?

1

Mam tylko nadzieję, że Real nie wygra w tym sezonie LM. To było by już przegięcie. Barca musisz dzisiaj!

0

Też go uwielbiałem ale jednak zabrakło mu trochę umiejętności na taki klub jak Barca. Wiem że ostatni sezon grał świetnie ale dobrze, że odszedł i przyszedł Luisito.

0

Dobra już dajcie spokój z tym wyśmiewaniem Suareza. Roberto też wiele lat próbował walczyć o swoje miejsce w Barcy. Roberto się udało Denisowi nie.

0

Dzięki skorzystam. Jestem wielkim.

4

Czemu nie jest gwarantem? Gra w pierwszym składzie Ajaxu i jest jego kapitanem w wieku 19 lat. Do tego gra także w rep. Holandii również w pierwszym składzie. Świetne warunki fizyczne i bardzo dobra technika. Czego chcieć więcej?

0

Lepsza gra od Wiedźmina 3?

0

Koniecznie Prawo Ulicy!

0

Tak z ciekawości zapytam. Ty chyba musisz grać w Footballa Managera? Jesteś pozytywnie zakręcony na punkcie młodych talentów :P

2

Strzelił tylko mniej goli od Messiego i Ronaldo w najpopularniejszym sporcie świata. Tylko tyle i aż tyle.

0

O kurde. Faktycznie ładny kocur!

0

Racja. Samper jest świetny. Mam nadzieję że na przekór wszystkiemu jeszcze udowodni swoją klasę.

0

Dzięki za obszerne wyjaśnienie :)

0

Fajny komentarz. Moriba. Nie słyszałem o nim. Ciekawe że wyceniłeś go wyżej niż Simmonsa.

0

Dzięki za rady.

0

Tak wiem o tym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?