matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co zrobił?
5
https://www.totalsportek.com/money/barcelona-player-salaries/
0
Jak oni mogą mieć ból dupy jak wygrali w ostatnich 5 latach 4 razy LM?
18
Ależ ten BarcaInfo zdominował po raz kolejny!
http://prntscr.com/mb706v
0
Mbappe nie ma długiego kontraktu więc szansa jest :) Ale on chyba woli Real.
0
Ciekaw jestem wyników.
Kogo wolałbyś w Barcy :)?
https://www.strawpoll.me/17287837
0
No właśnie też mam wątpliwości. Pożyjemy zobaczymy. Na razie i tak nie ma oficjalki. Ciekaw jestem co z Rabiotem wtedy czy Barca będzie go chciała zakontraktować.
1
Ale faktycznie De Jong aż taki wielki talent? W sumie na transfermarkt jest najdrożej wycenianym pomocnikiem do 21 lat. Ale ciężko mi coś o nim więcej powiedzieć. Mam jakieś obawy.
1
Mam nadzieję, że dzisiaj będzie oficjalka :)
2
Tu macie zarobki jak coś
https://www.totalsportek.com/money/barcelona-player-salaries/
0
Podejrzewam że mu dadzą teraz wielki kontrakt. Oby zasłużył a stary jeszcze nie jest.
2
Może nawet być tak, że on powiedział swojemu agentowi że chce przyjść tylko do Barcy ale negocjowali z City i PSG żeby Barca dała większy kontrakt. Co jest zrozumiałem jeśli chodzi o taktykę jego agenta. Co miał powiedzieć w wywiadzie De Jong albo jego agent że holender chce przyjść tylko do Barcy? Dali by mu dwa razy mniejszy kontrakt a tak to agent mu wywalczył spore zarobki. Też jestem Cule i jakbym miał do wyboru grać w Barcy za 5 mln rocznie czy 10 mln rocznie to wybrałbym druga opcję i dał podwyżkę swojemu agentowi :)
0
A może się okaże że Barca jeszcze się czai na Eriksena :) To byłby hit
0
O kim mowa?
0
Dziwne na transfermarkt widnieje kwota 2 mln euro. Dziwne że Saussolo się zgodzili za takie grosze go puścić.
0
Miejmy nadzieje że Abel Ruiz sobie lepiej karierę ułoży niż on. Szkoda że nie wyszło z nim bo miałem wielkie nadzieję z nim związane.
https://www.transfermarkt.pl/jean-marie-dongou/profil/spieler/166666
1
Nowym Messim miał być Dongou
2
Graficznie pierwsza jedenastka http://prntscr.com/m9qmps
0
Racja. Chodze na siłownie i połowa osób siedzi w telefonach ;/
1
Ja dalej w niego wierze.
5
Mają grać najlepsi a nie najmłodsi!
1
Trener musi mieć jaja. Gość gra słabo to nie gra. To jak taki Vidal będzie miał świetną formę to ma nie grać bo nie kosztował 150 baniek tylko 19?
0
A Waszym zdaniem na ten moment kto jest lepszy? Sane czy Dembuś?
0
Nie, chciałem tylko dowiedzieć się jakie będa wyniki sondy :)
0
On już jest mega gwiazdom. Mundial mu to zapewnił. Nie zapominaj że ma on dopiero 20 lat. Takiego Suareza w tym wieku prawie nikt nie znał.
1
Football Manager nie kłamie. Arthur kontra De Jong
http://prntscr.com/m9lcq8
0
Byłem ciekaw czy będą ludzie chodziarz trochę obiektywni :)
1
Podobno tak samo sztywna była jego postać w książce. Też mi się to na początku nie podobała jego gra ale po obejrzeniu całego sezonu zmieniłem o nim zdanie.
0
Kto jest lepszym zawodnikiem. Zapraszam do sondy.
https://www.strawpoll.me/17266823
0
Lenglet by mógł załatać dziurę na lewej flance.