0

Co zrobił?

0

Jak oni mogą mieć ból dupy jak wygrali w ostatnich 5 latach 4 razy LM?

18

Ależ ten BarcaInfo zdominował po raz kolejny!

http://prntscr.com/mb706v

0

Mbappe nie ma długiego kontraktu więc szansa jest :) Ale on chyba woli Real.

0

Ciekaw jestem wyników.

Kogo wolałbyś w Barcy :)?

https://www.strawpoll.me/17287837

0

No właśnie też mam wątpliwości. Pożyjemy zobaczymy. Na razie i tak nie ma oficjalki. Ciekaw jestem co z Rabiotem wtedy czy Barca będzie go chciała zakontraktować.

1

Ale faktycznie De Jong aż taki wielki talent? W sumie na transfermarkt jest najdrożej wycenianym pomocnikiem do 21 lat. Ale ciężko mi coś o nim więcej powiedzieć. Mam jakieś obawy.

1

Mam nadzieję, że dzisiaj będzie oficjalka :)

2

0

Podejrzewam że mu dadzą teraz wielki kontrakt. Oby zasłużył a stary jeszcze nie jest.

2

Może nawet być tak, że on powiedział swojemu agentowi że chce przyjść tylko do Barcy ale negocjowali z City i PSG żeby Barca dała większy kontrakt. Co jest zrozumiałem jeśli chodzi o taktykę jego agenta. Co miał powiedzieć w wywiadzie De Jong albo jego agent że holender chce przyjść tylko do Barcy? Dali by mu dwa razy mniejszy kontrakt a tak to agent mu wywalczył spore zarobki. Też jestem Cule i jakbym miał do wyboru grać w Barcy za 5 mln rocznie czy 10 mln rocznie to wybrałbym druga opcję i dał podwyżkę swojemu agentowi :)

0

A może się okaże że Barca jeszcze się czai na Eriksena :) To byłby hit

0

O kim mowa?

0

Dziwne na transfermarkt widnieje kwota 2 mln euro. Dziwne że Saussolo się zgodzili za takie grosze go puścić.

0

Miejmy nadzieje że Abel Ruiz sobie lepiej karierę ułoży niż on. Szkoda że nie wyszło z nim bo miałem wielkie nadzieję z nim związane.

https://www.transfermarkt.pl/jean-marie-dongou/profil/spieler/166666

1

Nowym Messim miał być Dongou

2

Graficznie pierwsza jedenastka http://prntscr.com/m9qmps

0

Racja. Chodze na siłownie i połowa osób siedzi w telefonach ;/

1

Ja dalej w niego wierze.

5

Mają grać najlepsi a nie najmłodsi!

1

Trener musi mieć jaja. Gość gra słabo to nie gra. To jak taki Vidal będzie miał świetną formę to ma nie grać bo nie kosztował 150 baniek tylko 19?

0

A Waszym zdaniem na ten moment kto jest lepszy? Sane czy Dembuś?

0

Nie, chciałem tylko dowiedzieć się jakie będa wyniki sondy :)

0

On już jest mega gwiazdom. Mundial mu to zapewnił. Nie zapominaj że ma on dopiero 20 lat. Takiego Suareza w tym wieku prawie nikt nie znał.

1

Football Manager nie kłamie. Arthur kontra De Jong

http://prntscr.com/m9lcq8

0

Byłem ciekaw czy będą ludzie chodziarz trochę obiektywni :)

1

Podobno tak samo sztywna była jego postać w książce. Też mi się to na początku nie podobała jego gra ale po obejrzeniu całego sezonu zmieniłem o nim zdanie.

0

Kto jest lepszym zawodnikiem. Zapraszam do sondy.

https://www.strawpoll.me/17266823

0

Lenglet by mógł załatać dziurę na lewej flance.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?