matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Pique?
1
Racja. W jego wieku ubóstwiany tutaj Frenkie De Jong nawet nie zadebiutował w Ajaxie...
1
Ale ewidentnie się odblokował. Oprócz dryblingów i świetnej techniki i wychodzenia z pressingu w ostatnich meczach dołożył asystę, gola i wywalczony rzut karny. Rośnie z meczu na mecz.
1
Prawie miał asystę do Messiego.
2
I to zdecydowanie. Zauważyłem że strasznie nie jest doceniany Pique na tej stronie. Wiem często w tym sezonie grał słabo ale dzisiaj przeszedł samego siebie. To ile dzisiaj akcji wyczyścił to wielka sprawa. Do tego żadnego błędu i dobrze rozprowadzał podania.
1
Pique dzisiaj 9/10. Absolutny fenomen w obronie.
0
Co z tego jak ma sytuacje sam na sam i partoli. To samo co z Sevillą.
0
Jest tego wart.
0
3-0
1
Do Puyola nie ma co porównywać. On miał już grubo ponad 30 lat.
0
Żeby dogadali się co do operacji kolana.
0
Spokojnie już nie długo zobaczysz środek obrony De Ligt z Umtitim. Jestem peny że tak będzie :)
1
Marcelo nie prowadzi się profesjonalnie i ma problemy z nadwagą.
5
Ma znowu kontuzję na kluczową część sezonu. Ja go rozumiem.
2
On ma dopiero 18 lat...
0
Pisał ktoś ostatnio że trochę Messiego młodego przypomina. Że jak podchodzi do niego paru obrońców to się z tego cieszy i ich kiwa :)
jego profil http://prntscr.com/mh9mqi
1
Vidal 65 minuta :)
1
:D
13
Oby przepowiednia się sprawdziła! Chodzi o daty, które przewidują wynik :D
http://prntscr.com/mgvlll
0
Tak oddycha rękawami że ma już 14 asyst w tym sezonie :D
0
Na ławce ich pomieścimy :)
3
Tymczasem w niedalekiej przyszłości. Miejsce Camp Nou
http://www.footballuser.com/1737303/FC_Barcelona
0
Oby oby. To byłby transfer 10/10!
0
Jakby się udało go pozyskać to było to coś pięknego!
1
Hehe no na pewno odrobią 14 pkt :D
0
Ta czwórka to było by coś pięknego!
0
Też nie jaram się tak tym Semedo ale ostatnio się rozkręca. Asysta bramka teraz wywalczony rzut karny.
1
a strzały Rakiticia czy Aleni?
0
Racja. W punkt.
0
Będzie na świeżości na Real :)