matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja dałem że Sevilla i Arsenal nie przegrają +United :(
0
Cavani już ma :) Jeszcze Mbappe i Neymar.
0
Czym się różni odbiór od przechwytu?
9
Życie pisze piękne scenariusze...
0
Znajdę gdzieś w sieci film Kler?
1
No to 50 zł poszło. Dałem że Sevilla nie przegra ;/
22
o 180 jak coś.
1
Jest bardzo dobry albo nawet i świetny ale problem mam z nim taki że widzę przed oczami Neymara i wiem że do niego dużo mu brakuje. Szczególnie jeśli chodzi o grę na małej przestrzeni.
2
W ogóle ostatnio Barca robi same świetne transfery.
0
Pewnie Matheus
0
No to by się zgadzało.
0
To czemu na początku odcinka są informację że historie opowiedziano zgodnie z prawdą z szacunku dla zmarłych itp
25
Tak chciałem Verrattiego a teraz jestem wniebowzięty że mamy Arthura!
0
Oglądam 3 sezon Fargo i jakoś ciężko mi uwierzyć że to oparte na faktach.
8
Zamarzyło mu się pograć w środku z Arthurem :)
0
Dobrze dla niego. Troche dziwnie się Juve zachowało że go sprzedało bo CR7 przyszedł. A Milan za słaby klub jak na niego.
0
w jakich finalach?
6
Jak się zbliży do poziomu Neymara to będzie super więc nie pisz tam o porównaniu do Messiego :)
4
Najśmieszniejsze jest to że to pozycja Malcoma :|
13
Tak samo myślę. Obecnie najlepsza pomoc to Rakitic Arthur i Vidal. Pięknie wczoraj zagrała ta ostatnia dwójka. Fajnie się uzupełniają. Arthur gość który nie traci piłek i zawsze do niego można zagrać i Vidalo który jest wszędzie.
0
A jak Valverde wygra trzy tryplety pod rząd to co wtedy zrobisz :)?
0
Nie da się mu odebrać piłki. Coś niesłychanego.
0
Dzięki działa. Zobaczymy na jak długo.
11
Uczciwa cena.
0
To nie fake?
1
Czemu uważasz, że jest do wyciągnięcia?
0
Zgadza się :P To jednak troszkę trzeba jeszcze poczekac.
5
W ramach przypomnienia dzisiaj wychodzi 2 sezon Punishera :)
0
Strona Realu tak właśnie myśli :) Po co zmieniać coś co dobrze funkcjonuje :)
0
Ja mam silne przeczucie że Jović to idealny kandydat. Ale faktycznie nie ma żadnych ewentualnych pewniaków jeśli chodzi o następców. Oj zatęsknimy za Luisem.