0

A ja dałem że Sevilla i Arsenal nie przegrają +United :(

0

Cavani już ma :) Jeszcze Mbappe i Neymar.

0

Czym się różni odbiór od przechwytu?

9

Życie pisze piękne scenariusze...

0

Znajdę gdzieś w sieci film Kler?

1

No to 50 zł poszło. Dałem że Sevilla nie przegra ;/

22

o 180 jak coś.

1

Jest bardzo dobry albo nawet i świetny ale problem mam z nim taki że widzę przed oczami Neymara i wiem że do niego dużo mu brakuje. Szczególnie jeśli chodzi o grę na małej przestrzeni.

2

W ogóle ostatnio Barca robi same świetne transfery.

0

Pewnie Matheus

0

No to by się zgadzało.

0

To czemu na początku odcinka są informację że historie opowiedziano zgodnie z prawdą z szacunku dla zmarłych itp

25

Tak chciałem Verrattiego a teraz jestem wniebowzięty że mamy Arthura!

0

Oglądam 3 sezon Fargo i jakoś ciężko mi uwierzyć że to oparte na faktach.

8

Zamarzyło mu się pograć w środku z Arthurem :)

0

Dobrze dla niego. Troche dziwnie się Juve zachowało że go sprzedało bo CR7 przyszedł. A Milan za słaby klub jak na niego.

0

w jakich finalach?

6

Jak się zbliży do poziomu Neymara to będzie super więc nie pisz tam o porównaniu do Messiego :)

4

Najśmieszniejsze jest to że to pozycja Malcoma :|

13

Tak samo myślę. Obecnie najlepsza pomoc to Rakitic Arthur i Vidal. Pięknie wczoraj zagrała ta ostatnia dwójka. Fajnie się uzupełniają. Arthur gość który nie traci piłek i zawsze do niego można zagrać i Vidalo który jest wszędzie.

0

A jak Valverde wygra trzy tryplety pod rząd to co wtedy zrobisz :)?

0

Nie da się mu odebrać piłki. Coś niesłychanego.

0

Dzięki działa. Zobaczymy na jak długo.

11

Uczciwa cena.

0

To nie fake?

1

Czemu uważasz, że jest do wyciągnięcia?

0

Zgadza się :P To jednak troszkę trzeba jeszcze poczekac.

5

W ramach przypomnienia dzisiaj wychodzi 2 sezon Punishera :)

0

Strona Realu tak właśnie myśli :) Po co zmieniać coś co dobrze funkcjonuje :)

0

Ja mam silne przeczucie że Jović to idealny kandydat. Ale faktycznie nie ma żadnych ewentualnych pewniaków jeśli chodzi o następców. Oj zatęsknimy za Luisem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?