4

Ja tam jednak wole żebyśmy my wygrali.

0

Mam nadzieje że on albo Simmons zrobią wielkie kariery w pierwszej drużynie.

0

Wspaniała ale czemu cały czas są informacje że przedłuży a nie przedłużył?

1

No ale czego innego on oczekiwał?

1

Bierz Boce jak przystało na fana piłki :D

https://www.poyerbani.pl/search.php?text=boca

16

Jak De Ligt chce do Barcy to te oferty tamtych klubów są nie ważne :)

0

Grał kiedyś jakiś piłkarz w La Liga który występował w Realu, Barcy i Atletico? Tak z ciekawości pytam po tym transferze Moraty.

0

A to czemu niby?

3

Ciekaw jestem co pokaże w Arsenalu. Oby jego wartość tam wzrosła.

0

Np na jakim etapie jest jego reh.

0

A jak tam Rafinha? Chłopak ma ciężką kontuzję i ani jednego newsa jak mu reh. idzie. Jakby odpukać Messi miał taki uraz to pewnie codziennie były by newsy jak stan jego zdrowia.

0

Tak jeśli nie będzie przedłużał kontraktu.

0

U mnie to samo. Grałem z pare dni i nie doszedłem do drugiego Save ;/

51

Alba już 11 asyst w tym sezonie...

22

Nie ma pomysłu i dlatego mają najlepszą passę w Europie w najmocniejszych ligach czyli 8 zwycięstw z rzędu.

0

A jaki jest rekord?

0

Wielka szkoda że ma taki długi kontrakt w PSG podpisany.

5

0

Troche tak jest. Rozczarowuje mnie drugi sezon. Jest spoko ale bez szału. bardzo lubię aktora co gra główną rolę więc dlatego się wziąłem za ten serial.

0

Ależ nie raz wkurzające się te seriale i ich logika. Wczoraj oglądam 2 sezon Punishera.

Lekki spoiler

Punisher jedzie dorwać Billiego jak on z innymi robią skok na bank. Punisher w masce idzie w strone Billiego może go spokojnie zastrzelić ale nie on woli ściągnąć maskę krzyczeć do niego i zamiast go załatwić to rozwala wszystkich tylko nie Billiego ;/

9

Przeraża mnie to co robisz.

0

Mam pytanie do FM18. Chodzi o edytor. Czy ktoś ma pomysł czemu nie działa?
Tu mam zaznaczone żeby się wyświetlał jak włączałem nową rozgrywkę to odznaczyłem też zablokuj korzystanie z edytora.

http://prntscr.com/mclbet

0

Jakie istnieje najnowsze uaktualnienie do Footballa Managera 2018? Jest jakieś z tego roku?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Który FM lepszy? 18 czy 19?

0

Arthur wypadało by żeby się zamienił z Aleną pozycjami.

1

Piękna kadra. Nie ma się o co przyczepić. Mam nadzieję, że jednak Jovic do nas trafi.

2

Krzysztof Juninho Piątek 6 minuta filmiku

1

Jeszcze jak kupią De Ligta to już będzie zwieńczeniem świetnych ruchów na rynku transferowym.

3

Powinniśmy za wszelką cenę kupić De Ligta. Nie ma lepszego następny niż Pique. I już ma doświadczenie w Ajaxie i rep. Holandii. Todibo na wypożyczenie i jest wszystko idealnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?