matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ja tam jednak wole żebyśmy my wygrali.
0
Mam nadzieje że on albo Simmons zrobią wielkie kariery w pierwszej drużynie.
0
Wspaniała ale czemu cały czas są informacje że przedłuży a nie przedłużył?
1
No ale czego innego on oczekiwał?
1
Bierz Boce jak przystało na fana piłki :D
https://www.poyerbani.pl/search.php?text=boca
16
Jak De Ligt chce do Barcy to te oferty tamtych klubów są nie ważne :)
0
Grał kiedyś jakiś piłkarz w La Liga który występował w Realu, Barcy i Atletico? Tak z ciekawości pytam po tym transferze Moraty.
0
A to czemu niby?
3
Ciekaw jestem co pokaże w Arsenalu. Oby jego wartość tam wzrosła.
0
Np na jakim etapie jest jego reh.
0
A jak tam Rafinha? Chłopak ma ciężką kontuzję i ani jednego newsa jak mu reh. idzie. Jakby odpukać Messi miał taki uraz to pewnie codziennie były by newsy jak stan jego zdrowia.
0
Tak jeśli nie będzie przedłużał kontraktu.
0
U mnie to samo. Grałem z pare dni i nie doszedłem do drugiego Save ;/
51
Alba już 11 asyst w tym sezonie...
22
Nie ma pomysłu i dlatego mają najlepszą passę w Europie w najmocniejszych ligach czyli 8 zwycięstw z rzędu.
0
A jaki jest rekord?
0
Wielka szkoda że ma taki długi kontrakt w PSG podpisany.
5
Tu masz więcej braci jak coś
https://www.transfermarkt.pl/spieler/bruederverein/statistik
0
Troche tak jest. Rozczarowuje mnie drugi sezon. Jest spoko ale bez szału. bardzo lubię aktora co gra główną rolę więc dlatego się wziąłem za ten serial.
0
Ależ nie raz wkurzające się te seriale i ich logika. Wczoraj oglądam 2 sezon Punishera.
Lekki spoiler
Punisher jedzie dorwać Billiego jak on z innymi robią skok na bank. Punisher w masce idzie w strone Billiego może go spokojnie zastrzelić ale nie on woli ściągnąć maskę krzyczeć do niego i zamiast go załatwić to rozwala wszystkich tylko nie Billiego ;/
9
Przeraża mnie to co robisz.
0
Mam pytanie do FM18. Chodzi o edytor. Czy ktoś ma pomysł czemu nie działa?
Tu mam zaznaczone żeby się wyświetlał jak włączałem nową rozgrywkę to odznaczyłem też zablokuj korzystanie z edytora.
http://prntscr.com/mclbet
0
Jakie istnieje najnowsze uaktualnienie do Footballa Managera 2018? Jest jakieś z tego roku?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Który FM lepszy? 18 czy 19?
0
Arthur wypadało by żeby się zamienił z Aleną pozycjami.
1
Piękna kadra. Nie ma się o co przyczepić. Mam nadzieję, że jednak Jovic do nas trafi.
2
Krzysztof Juninho Piątek 6 minuta filmiku
1
Jeszcze jak kupią De Ligta to już będzie zwieńczeniem świetnych ruchów na rynku transferowym.
3
Powinniśmy za wszelką cenę kupić De Ligta. Nie ma lepszego następny niż Pique. I już ma doświadczenie w Ajaxie i rep. Holandii. Todibo na wypożyczenie i jest wszystko idealnie.