matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bale to dziwny zawodnik trzeba przyznać. 90 % kibiców Realu go chce wyrzucać z kluby. Gra słabiutko jeszcze jakieś fochy strzela. Ale patrząc na statystyki zawsze go bronią.
Ten sezon wszystkie rozgrywki.
Bale 1731 minut 10 goli, 5 asyst
Dembele który ma dobry sezon 1627 minut ma identyczny liczby jeśli chodzi o asysty i gole.
Nic nie sugerują tylko to potwierdza jak liczby mogą kłamać.
0
Zobaczymy jak z De Ligtem będzie.
0
Kurde to nie dobrze ;/ To oby Tolibo był kiedyś ścianą wraz z Umititim :)
0
Co sądzicie o nim?
Mam dobre przeczucia. Chciałbym tą młodą bestię do Barcy jako przyszły zastępca Luisito.
0
Szkoda, że Barca Upamecano nie chce kupić. Umiti z nim to była by prawdziwa skała nie do przejścia.
0
2pac Life Goes on
Eminem Lose Yourself
0
A kiedy ten drugi sezon będzie dostępny?
Dobry trailer
0
Miłego wieczoru! Jest w moim top 3 seriali. Prawdziwe arcydzieło :)
1
https://torrentfreak.com/top-10-most-popular-torrent-sites-of-2018-180107/
Ja korzystam z nr 3 i polecam.
1
Kurde parę lat go próbowali sprzedać i w końcu sprzedali gdzieś za kwotę bliską tygodniówki Messiego :|
3
Pies
0
Najlepszy i najnowszy update do FM2018? Ktoś coś?
1
Coś w tym jest. Nie ma juz takiej motywacji. Ale z drugiej strony przyjdzie taki mecz z Realem i robi na boisku co chce a biali biegają za piłką. Nie powinien grać tak dużo meczy tylko nie raz siadać na ławce.
11
Miranda w pierwszym zespole nie zanotował jeszcze ani jednego dobrego zagrania. Nie skreślam go ale widzę u niego ani trochę talentu.
0
Jego problemem jest to, że chce zrobić coś z niczego. Powinien bardziej podejść na spokoju do tego. Poklepać, wymienić trochę podań itp a nie na silę zdobyć golazo czy przedryblować kilku zawodników.
0
Oby nie tak jak Verratti.
2
Racja. Gość nie pokazuje nic. I to nie w tylko tym meczu ale we wszystkich których występuje.
16
Wszyscy słabiutko ale na tego Mirande to już nie mogę patrzeć ;/
0
Dalej jest http://prntscr.com/m5aywe
0
Racja słabiej gra. Wow niezła przewaga holendra.
1
Kogo byście woleli do Barcy :) Ciekaw jestem.
https://www.strawpoll.me/17202893
9
Kto da większą pensję :D
0
Dzięki jak zwykle za obszerną wypowiedź. Jesteś dla mnie takim transfermarkt tylko młodych zawodników Barcy :)
0
Faktycznie dziwne to trochę.
1
Trochę nie na temat ale co sądzisz o Abelu Ruizie? Będzie co z niego :P?
1
Mam nadzieję że im się uda go zatrzymać. Robi wrażenie to co o nim ostatnio napisałeś i filmik który wrzuciłeś.
0
Będą z niego ludzie.
0
City się ładnie bawi już 7:0
2
Jakaś ściema. Skąd akurat wie że w 2024?
0
jak gra dzisiaj?