1

Bale to dziwny zawodnik trzeba przyznać. 90 % kibiców Realu go chce wyrzucać z kluby. Gra słabiutko jeszcze jakieś fochy strzela. Ale patrząc na statystyki zawsze go bronią.

Ten sezon wszystkie rozgrywki.

Bale 1731 minut 10 goli, 5 asyst

Dembele który ma dobry sezon 1627 minut ma identyczny liczby jeśli chodzi o asysty i gole.

Nic nie sugerują tylko to potwierdza jak liczby mogą kłamać.

0

Zobaczymy jak z De Ligtem będzie.

0

Kurde to nie dobrze ;/ To oby Tolibo był kiedyś ścianą wraz z Umititim :)

0

Co sądzicie o nim?



Mam dobre przeczucia. Chciałbym tą młodą bestię do Barcy jako przyszły zastępca Luisito.

0

Szkoda, że Barca Upamecano nie chce kupić. Umiti z nim to była by prawdziwa skała nie do przejścia.

0

2pac Life Goes on
Eminem Lose Yourself

0

A kiedy ten drugi sezon będzie dostępny?

Dobry trailer

0

Miłego wieczoru! Jest w moim top 3 seriali. Prawdziwe arcydzieło :)

1

1

Kurde parę lat go próbowali sprzedać i w końcu sprzedali gdzieś za kwotę bliską tygodniówki Messiego :|

3

Pies

0

Najlepszy i najnowszy update do FM2018? Ktoś coś?

1

Coś w tym jest. Nie ma juz takiej motywacji. Ale z drugiej strony przyjdzie taki mecz z Realem i robi na boisku co chce a biali biegają za piłką. Nie powinien grać tak dużo meczy tylko nie raz siadać na ławce.

11

Miranda w pierwszym zespole nie zanotował jeszcze ani jednego dobrego zagrania. Nie skreślam go ale widzę u niego ani trochę talentu.

0

Jego problemem jest to, że chce zrobić coś z niczego. Powinien bardziej podejść na spokoju do tego. Poklepać, wymienić trochę podań itp a nie na silę zdobyć golazo czy przedryblować kilku zawodników.

0

Oby nie tak jak Verratti.

2

Racja. Gość nie pokazuje nic. I to nie w tylko tym meczu ale we wszystkich których występuje.

16

Wszyscy słabiutko ale na tego Mirande to już nie mogę patrzeć ;/

0

0

Racja słabiej gra. Wow niezła przewaga holendra.

1

Kogo byście woleli do Barcy :) Ciekaw jestem.

https://www.strawpoll.me/17202893

9

Kto da większą pensję :D

0

Dzięki jak zwykle za obszerną wypowiedź. Jesteś dla mnie takim transfermarkt tylko młodych zawodników Barcy :)

0

Faktycznie dziwne to trochę.

1

Trochę nie na temat ale co sądzisz o Abelu Ruizie? Będzie co z niego :P?

1

Mam nadzieję że im się uda go zatrzymać. Robi wrażenie to co o nim ostatnio napisałeś i filmik który wrzuciłeś.

0

Będą z niego ludzie.

0

City się ładnie bawi już 7:0

2

Jakaś ściema. Skąd akurat wie że w 2024?

0

jak gra dzisiaj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?