0

Fajnie tak. Ja się cieszyłem jak mi dobrze szło w Football Managera a Pique się będzie bawił prawdziwym klubem :)

0

Ogladałem City chyba do 35 minuty ;/ Patrze a tu 1-3 :|

4

A Jak Barca przegra w finale 5-4 po 4 golach Messiego to co wtedy? Nie lubię tego w piłce, że własnie tak wybiera się najlepszych piłkarzy.

1

Pobije to spokojnie.

0

No to kupiłem przed chwilą Wiedźmina 3. Praktycznie nigdy w życiu nie grałem w RPG oprócz Skyrima. Zobaczymy czy taki dobry jak chwalą wszyscy :P

0

A dzisiaj jak typujesz City?

0

Pamietam. Jednak i tak chciałbym żeby nie raz tak Valverde ustawiał zespół.

1

Zajebisty grajek :D

4

Tak jeszcze po wczorajszym meczu LFC żałuje, że nie raz nie zagramy taką taktyką jak oni. Choćby na słabszych rywali na Camp Nou. Czyli:

http://www.footballuser.com/1730508/FC_Barcelona

0

Mało gram w gry ale zagrałbym w coś nowego. Myślę żeby sprawdzić Wiedźmina. Od pierwszej części musiałbym zacząć? Czy od jakiejś np 3? Dodam że na PC będe grał.

Może kupię. Myślę też czy nie powrócić do świata Skyrim.

1

On w Polsce jest niedoceniany a co dopiero na świecie...

0

Kurde kojarzę ale też nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Świetna seria gier.

0

Oj piękna gra. Do dzisiaj ją super wspominam. Majstersztyk. Jeszcze Jagged Alliance tak dobrze wspominam.

0

a w Fma dobry? Wrzuciłby ktoś jego staty

0

Wiadomo że Mbappe. Ale oprócz niego chciałbym Gabriela.

0

Dziwne. Na stronie białych całkiem inna ta klasyfikacja. Kroos i inni z Realu na pierwszych miejscach.

1

Zdecydowanie Arturo Vidal! Ale to że kupiliśmy Arthura to też świetny ruch ze strony Barcy!

5

Niby Gol to fikcja ale zawsze kojarzył mi się ten film z Chicarito.

0

Kurde wszystko oglądałem :D

0

Marzenieto Jesus. A realnie to Jovic albo Gomez.

0

Dzięki. Też oglądałem. Lubie właśnie takie klimaty :)

0

Dzięki. Niezgode oglądałem i Gamera a Battle coś kojarzę ale sprawdzę sobie :)

1

Witam,

Szukam filmów podobnych do Igrzysk Śmierci, Nowego Jumanji czy Więzień Labiryntu. Ogólnie lubię jak coś dzieje się na jakiejś wyspie czy coś podobnego gracze czy ludzie są uwięzieni lub grają w jakąś grę itp itd.

Z góry dzięki za tytuły.

0

Możliwe że tak jest. Po 3 latach podobno cały proces się zakończa.

0

Nie przejmuje się. Ciesze się że już mi termin dali. Wiem co i jak bo już miałem w drugim kolanie taki zabieg.

"Ale niestety na zmianę pogody, ból będziesz odczuwał w kolanie i Ci to już zostanie. "

Jestem 7 lat po takiej operacji i nie zauważyłem żadnych dolegliwości na zmianę pogody.

0

W końcu poznałem termin operacji kolana. 21 luty idę na rekonstrukcję ACL :)

3

Niezła celność. Taka parabola lotu piłki idealnie w środek.

0

A na podium Lewy?

1

Chciałbym Mbappe ale nie kosztem Cou.

2

A kto w dzisiejszych czasach piłki jest w stanie być genialny na dłuższy okres?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?