0

2

Ma nie przegrać :D

0

Co ten Arsenal ;/

2

Socjopata co dzisiaj grasz?

1

0

Fajnie to Allegri zrobił. Szkoda że Valverde nie robi podobnie.

39

Nie

0

Ma ktoś z Was BMW M4? Tak pytam z ciekawości. Zakochałem się w tym aucie...

11

Ma rację!

0

Jak myślicie da radę dzisiaj City z Evertonem?

0

No i co w tym dziwnego?

9

Wielkie gratulacje!

0

Ja pierdziele gość zarabia ogromne pieniądze kopiąc piłkę i ciężko mu stać na trening. To są jakieś jaja!

0

Pozbawił mnie 200 zł tym zagraniem Ronaldo :|

1

Racja. Oglądam Piłkę Nożną od roku 1998.
Top 3 najlepszych piłkarzy jakich oglądałem w życiu.

Messi, Ronaldo, Ronaldinho! Wyobrażacie sobie takie trio w przodzie w Barcy? Kosmos

1

Chciałem dwa mecze ale dodałem Juve żeby wymogi tego bonusu spełnić.

1

W ciągu 30 dni zagraj za 400.00 zł i uzyskaj bonus 100.00 zł

Minimalny kurs kuponu: 1.9
Dzienny limit: 400.0 zł
Minimalna liczba zdarzeń: 3

1

Dzięki Ronaldo...

http://prntscr.com/lu7n80

1

Ronaldo strzel że chłopie dwie bramki...

1

Ja poproszę.

1

Musiałem coś dodać żeby warunki bonusa zaakceptować.

2

1

Dałem że Juve nie przegra :|

1

Ja dałem że nie przegrają za 200 zł :P (Musiałem dodać jakiś kurs żeby bonus aktywować)

2

oby oby

1

Szkoda 200 zł będzie. Chyba że się City ogarnie...
I Juve hehe

0

Bayern będzie chciał przecież zachować 1 miejsce w grupie. Nie wiem czy tak o nic.

1

Czy jest planowany 2 sezon Ślepnąć od Świateł?

1

Jest moim ulubionym aktorem. Na Yotubie też oglądałem jakiś filmik top 10 jego najlepszych kreacji czy coś w tym stylu i tam były ujęcia z tego filmu.

6

Ja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?