matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak i dlatego puszczam za 200 zł :|
1
Ten tekst zawsze mnie będzie bawił :D
2
Tom Hardy.
Jak coś to proszę kod do Ipli :)
1
I jak to widzicie?
Juve dodałem bo chce bonus obrócić od pierwszej płaty u musi być kurs minimum 1.90 i 3 spotkania najmniej.
http://prntscr.com/lu5c1z
8
Pykło. Mój pierwszy kupon na Fortunie :)
http://prntscr.com/ltqye9
0
Przed bramką Dla Totków sobie myślę gdzie ten Busi znowu biegnie ;/
2
Dobra spróbuje ostatni raz. Ma ktoś kod na Iple? Please.
0
Priv
0
Nie masz dwóch:P? Prosiłbym bardzo.
1
Mogę zamienić na dol na starsie :D
1
Proszę o kod. Mam czutkę, że ktoś mi wyśle na priv :):):)
Z góry dzięki
2
Na tej Ipli można oglądać mecz Barcy że tak wszyscy się rzucają na te kody?
edit: O kurde :P Ma ktoś jakiś zbędny kod hehe?
13
Ciekawe czy kiedyś zanotuje jakąś asystę.
0
Mi się podoba u niego to że głupio nie fauluje a cały czas walczy i biega.
2
Ma szanse Messi go pobić.
3
Ogromna jego broń ta obunożność.
1
Ale jaja!
1
Piękna kadra.
0
Racja u mnie The Wire na 1 miejscu )
0
Dla fanów Breaking Bad!
1
Ludzka Stonoga 2
5
A skąd wiesz że nigdy nie zdobędzie LM?
3
Gra ktoś z Was w FM19 Barcą? Jak tak to jak Wam idzie jakieś ciekawostki fajne? Kto najlepiej gra kogo kupiliście itp.
0
No i co z tego że mu nie wyszło? Lepiej tak próbować niż jakby zesrany grał tylko do tyłu albo do najbliższego.
0
Nieźle gra ale ale nadal w tym sezonie 0 goli i 0 asyst...
0
Tak i dlatego zaliczył wczoraj 3 asysty. Jakby był wypoczęty to miałby ich pewnie wczoraj z 6.
1
Niestety ale on jest chyba po prostu zbyt wolny żeby hasać po lewej flance.
0
Tu link znalazłem jak coś http://elixx.me/psg.html
0
Jakbyś jakiś dostał to możesz mi też przesłać :)
4
Nawet z 3 ligą nie chce dać Puiga za Rakitica. Straszny żal.