13

Tak samo myślę. Obecnie najlepsza pomoc to Rakitic Arthur i Vidal. Pięknie wczoraj zagrała ta ostatnia dwójka. Fajnie się uzupełniają. Arthur gość który nie traci piłek i zawsze do niego można zagrać i Vidalo który jest wszędzie.

0

A jak Valverde wygra trzy tryplety pod rząd to co wtedy zrobisz :)?

0

Nie da się mu odebrać piłki. Coś niesłychanego.

0

Dzięki działa. Zobaczymy na jak długo.

11

Uczciwa cena.

0

To nie fake?

1

Czemu uważasz, że jest do wyciągnięcia?

0

Zgadza się :P To jednak troszkę trzeba jeszcze poczekac.

5

W ramach przypomnienia dzisiaj wychodzi 2 sezon Punishera :)

0

Strona Realu tak właśnie myśli :) Po co zmieniać coś co dobrze funkcjonuje :)

0

Ja mam silne przeczucie że Jović to idealny kandydat. Ale faktycznie nie ma żadnych ewentualnych pewniaków jeśli chodzi o następców. Oj zatęsknimy za Luisem.

0

Tak jest. Trzeba koniecznie kupić tego Jovicia.

1

No własnie. Tylko Jović. To będzie bestia.

4

A już bez przesady.

0

Muszę spróbować z Chemexu.

0

I jaki model kupujesz?

0

Jaka jest Wasza ulubiona kawa? Pijecie zwykłą zalewajkę czy z ekspresu? Może z kawiarki albo jeszcze inaczej?

2

Mamy Arthura więc ja nie przejmuje się że nie wyszło z De Jongiem.

0

Też jestem jego fanem. Będzie z niego niesamowity killer. Oby do nas trafił w lecie.

28

Jovic!

4

Brama bramką ale ta asysta Alvesa palce lizać!

0

Dawać mi tego Stuaniego :) To będzie taki Larsson Barcelony.

0

Szkoda, że ma kontrakt do 2022 r. Jakby miał do 2020 to transfer byłby możliwy.

0

O dzięki za przypomnienie :)

0

Chyba tak ale Eto'o też niezły dzik

19

Dziwna ta La Liga w tym sezonie :D Celta Vigo która jest na 17 miejscu ma więcej goli strzelonych niż Atletico które jest wiceliderem :)

1

Mam nadzieję, że Atletico troszkę potraci pkt żebyśmy mogli troszkę odskoczyć :)

0

No właśnie z MŚ sobie poszedł do 3 ligi pograć :)

0

Racja nie ma sobie równych w tym elemencie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?