matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Tak samo myślę. Obecnie najlepsza pomoc to Rakitic Arthur i Vidal. Pięknie wczoraj zagrała ta ostatnia dwójka. Fajnie się uzupełniają. Arthur gość który nie traci piłek i zawsze do niego można zagrać i Vidalo który jest wszędzie.
0
A jak Valverde wygra trzy tryplety pod rząd to co wtedy zrobisz :)?
0
Nie da się mu odebrać piłki. Coś niesłychanego.
0
Dzięki działa. Zobaczymy na jak długo.
11
Uczciwa cena.
0
To nie fake?
1
Czemu uważasz, że jest do wyciągnięcia?
0
Zgadza się :P To jednak troszkę trzeba jeszcze poczekac.
5
W ramach przypomnienia dzisiaj wychodzi 2 sezon Punishera :)
0
Strona Realu tak właśnie myśli :) Po co zmieniać coś co dobrze funkcjonuje :)
0
Ja mam silne przeczucie że Jović to idealny kandydat. Ale faktycznie nie ma żadnych ewentualnych pewniaków jeśli chodzi o następców. Oj zatęsknimy za Luisem.
0
Tak jest. Trzeba koniecznie kupić tego Jovicia.
1
No własnie. Tylko Jović. To będzie bestia.
4
A już bez przesady.
0
Muszę spróbować z Chemexu.
0
I jaki model kupujesz?
0
Jaka jest Wasza ulubiona kawa? Pijecie zwykłą zalewajkę czy z ekspresu? Może z kawiarki albo jeszcze inaczej?
2
Mamy Arthura więc ja nie przejmuje się że nie wyszło z De Jongiem.
0
Też jestem jego fanem. Będzie z niego niesamowity killer. Oby do nas trafił w lecie.
28
Jovic!
4
Brama bramką ale ta asysta Alvesa palce lizać!
1
Proszę https://www.totalsportek.com/money/barcelona-player-salaries/
0
Dawać mi tego Stuaniego :) To będzie taki Larsson Barcelony.
0
Szkoda, że ma kontrakt do 2022 r. Jakby miał do 2020 to transfer byłby możliwy.
0
O dzięki za przypomnienie :)
0
Chyba tak ale Eto'o też niezły dzik
19
Dziwna ta La Liga w tym sezonie :D Celta Vigo która jest na 17 miejscu ma więcej goli strzelonych niż Atletico które jest wiceliderem :)
1
Mam nadzieję, że Atletico troszkę potraci pkt żebyśmy mogli troszkę odskoczyć :)
0
No właśnie z MŚ sobie poszedł do 3 ligi pograć :)
0
Racja nie ma sobie równych w tym elemencie.