matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Pamiętaj, że w pierwszym meczu Pucharu Króla z Realem Semedo schował to kieszeni Viniciusa chodź mniał mniejsze wsparcie niż Roberto wczoraj.
6
Jeszcze mniej prawdopodobny niż powrót Neymara do Barcy.
0
Panie Valverde proszę chociaż o jeden mecz takim składzie i ustawieniu w przyszłym sezonie :)
http://www.footballuser.com/1741556/FC_Barcelona
0
Właśnie zawsze mnie zastanawia ta dziwna teoria że dwóch środkowych obrońców lewonożnych nie może razem grać. Przecież większość drużyn ma dwóch środkowych obrońców prawonożnych i to nic dziwnego. Najlepszy przykład to Godin i Gimenez.
8
Nie miałem jakiś większych wymagań od Lengleta jak do nas przychodził. Wiedziałem że ma być rezerwowym i został kupiony bo miał niską klauzule i dość młody. Ale coraz bardziej go lubię i zadziwia mnie swoją postawą. Nawet nie chodzi o wczorajszy mecz. Ale ogólnie jest dość szybki, twardy, dobrze gra głową i gra agresywnie i krótką kryje przeciwnika. Rozegrać też umie. W dodatku najbardziej chyba mi imponuje tym że nie ma bardzo słabych meczów. Cały czas trzyma bardzo wysoki poziom a jak zagra słabszy mecz to na notę 4/10 a nie np po kiksach na 1/10 czy 2/10. Do tego jeszcze jest wielkim profesjonalistą i sam studiuje w domu przeciwników i grę zespołów z którymi się mierzy Barca. Na Transfmarket już ma wartość 50 mln euro i mam nadzieję że ta wartość tylko będzie rosła.
Visca el Barca! Visca Lenglet!
1
Łap http://prntscr.com/msjio9
1
Szczęsny się w swoim programie kiedyś wypowiwadał że to jest jeden z najczęstszych błędów bramkarzy że za wcześnie wychodzą z bramki i skracają kąt. Ale też z tego co pamiętam przyznał że w ułamkach sekund ciężko to nie raz wyczuć bramkarzowi. Osobiście się z Toba zgadzą mógł zostać w bramce to Rakieta miałby ciężej.
2
Mnie zaskoczył najbardziej tym że mimo tak agresywnej gry mało fauluje.
2
Cóż to będzie za przyjemność oglądnąć w jakimś meczu Busqetsa Arthura i De Jonga razem grających :D
36
Szkoda że ten strzał Messiego w ostatniej minucie nie wszedł :)
0
Screen był robiony zanim wgrałem logopacka.
1
https://prnt.sc/ms8a40
Dembuś. Pokaż dzisiaj znowu tą zwinność i przyspieszenie
0
Oby :D
0
Od której studio przed meczem Barcy się zaczyna? Miało być o 19-15 a nic nie ma na Canal +
1
Świetny zawodnik. Ja po cichu liczyłem jeszcze że coś pogra w tym w tym sezonie. Nawet chciałbym go z Rayo zobaczyć ale szanse na to są praktycznie zerowe ;/
0
Dembusia poprawili delikatnie w FMa. Ależ kocur! Zwinność i przyspieszenie mu zwiększyli, drybling i wykańczanie akcji :)
http://prntscr.com/ms8a40
2
Widać, że grasz FMa :)
0
Po co im środkowy obrońca :|
3
Ależ pesymistyczna zapowiedź meczu na stronie Realu.
Fragment tekstu
"Mam dość Klasyków. Dość mydlenia oczu w każdy piątek przed sobotą i w każdy wtorek przed środą. Barcelona przyjeżdża na Santiago Bernabéu, a Messi i Suárez większe problemy niż ze zdobyciem bramki tutaj mają, gdy idą odebrać dzieci do przedszkola. Z fortecy obiekt przy Concha Espina stał się placem zabaw, gdzie dzieci ubrane na biało regularnie otrzymują zakaz wstępu. A przecież też potrafiliśmy się tu bawić i przeżywać piękne chwile. Tylko jakoś gdy pojawia się ktoś w bordowo-granatowych barwach, reszta bawić się nie chce. Albo nie może."
0
Nowe wyceny w Seria A na Transfermarkt.
Piątek awans z 15 mln na 40!
https://www.transfermarkt.pl/serie-a/marktwerte/wettbewerb/IT1
0
Gdzie jutro oglądacie El Clasico? Na Eleven czy Canal +?
1
Wiadomo coś o jego nowych zarobkach? Która drabinka płacowa?
0
Wiadomo jakie będzie miał zarobki?
1
Super wiadomość. Ciekawe w której drabince płacowej wylądował.
0
Fajna ciekawostka. Przesłucham album. Słuchałem kiedyś dużo Floydów ale nie wiedziałem w sumie z jakich albumów są które utwory. Dzięki i pozdrawiam.
1
Wielka szkoda. Chciałbym go z powrotem ale niestety nie ma na to szans. Za długi kontrakt ma w PSG.
4
Hehe za ile tą szybkość straci? 12 lat?
0
Od 20 lat oglądam Barce i najwyższą porażką z Realem była porażka 4-1 na Santiago. :)
0
Zawsze chciałem to napisać to jest w końcu okazja.
Wyłącz i włącz :)
1
Jestem fanem tych wycen dzięki za info już zaglądam :)