14

Pamiętaj, że w pierwszym meczu Pucharu Króla z Realem Semedo schował to kieszeni Viniciusa chodź mniał mniejsze wsparcie niż Roberto wczoraj.

6

Jeszcze mniej prawdopodobny niż powrót Neymara do Barcy.

0

Panie Valverde proszę chociaż o jeden mecz takim składzie i ustawieniu w przyszłym sezonie :)

http://www.footballuser.com/1741556/FC_Barcelona

0

Właśnie zawsze mnie zastanawia ta dziwna teoria że dwóch środkowych obrońców lewonożnych nie może razem grać. Przecież większość drużyn ma dwóch środkowych obrońców prawonożnych i to nic dziwnego. Najlepszy przykład to Godin i Gimenez.

8

Nie miałem jakiś większych wymagań od Lengleta jak do nas przychodził. Wiedziałem że ma być rezerwowym i został kupiony bo miał niską klauzule i dość młody. Ale coraz bardziej go lubię i zadziwia mnie swoją postawą. Nawet nie chodzi o wczorajszy mecz. Ale ogólnie jest dość szybki, twardy, dobrze gra głową i gra agresywnie i krótką kryje przeciwnika. Rozegrać też umie. W dodatku najbardziej chyba mi imponuje tym że nie ma bardzo słabych meczów. Cały czas trzyma bardzo wysoki poziom a jak zagra słabszy mecz to na notę 4/10 a nie np po kiksach na 1/10 czy 2/10. Do tego jeszcze jest wielkim profesjonalistą i sam studiuje w domu przeciwników i grę zespołów z którymi się mierzy Barca. Na Transfmarket już ma wartość 50 mln euro i mam nadzieję że ta wartość tylko będzie rosła.

Visca el Barca! Visca Lenglet!

1

1

Szczęsny się w swoim programie kiedyś wypowiwadał że to jest jeden z najczęstszych błędów bramkarzy że za wcześnie wychodzą z bramki i skracają kąt. Ale też z tego co pamiętam przyznał że w ułamkach sekund ciężko to nie raz wyczuć bramkarzowi. Osobiście się z Toba zgadzą mógł zostać w bramce to Rakieta miałby ciężej.

2

Mnie zaskoczył najbardziej tym że mimo tak agresywnej gry mało fauluje.

2

Cóż to będzie za przyjemność oglądnąć w jakimś meczu Busqetsa Arthura i De Jonga razem grających :D

36

Szkoda że ten strzał Messiego w ostatniej minucie nie wszedł :)

0

Screen był robiony zanim wgrałem logopacka.

1

https://prnt.sc/ms8a40

Dembuś. Pokaż dzisiaj znowu tą zwinność i przyspieszenie

0

Oby :D

0

Od której studio przed meczem Barcy się zaczyna? Miało być o 19-15 a nic nie ma na Canal +

1

Świetny zawodnik. Ja po cichu liczyłem jeszcze że coś pogra w tym w tym sezonie. Nawet chciałbym go z Rayo zobaczyć ale szanse na to są praktycznie zerowe ;/

0

Dembusia poprawili delikatnie w FMa. Ależ kocur! Zwinność i przyspieszenie mu zwiększyli, drybling i wykańczanie akcji :)

http://prntscr.com/ms8a40

2

Widać, że grasz FMa :)

0

Po co im środkowy obrońca :|

3

Ależ pesymistyczna zapowiedź meczu na stronie Realu.

Fragment tekstu

"Mam dość Klasyków. Dość mydlenia oczu w każdy piątek przed sobotą i w każdy wtorek przed środą. Barcelona przyjeżdża na Santiago Bernabéu, a Messi i Suárez większe problemy niż ze zdobyciem bramki tutaj mają, gdy idą odebrać dzieci do przedszkola. Z fortecy obiekt przy Concha Espina stał się placem zabaw, gdzie dzieci ubrane na biało regularnie otrzymują zakaz wstępu. A przecież też potrafiliśmy się tu bawić i przeżywać piękne chwile. Tylko jakoś gdy pojawia się ktoś w bordowo-granatowych barwach, reszta bawić się nie chce. Albo nie może."

0

Nowe wyceny w Seria A na Transfermarkt.
Piątek awans z 15 mln na 40!

https://www.transfermarkt.pl/serie-a/marktwerte/wettbewerb/IT1

0

Gdzie jutro oglądacie El Clasico? Na Eleven czy Canal +?

1

Wiadomo coś o jego nowych zarobkach? Która drabinka płacowa?

0

Wiadomo jakie będzie miał zarobki?

1

Super wiadomość. Ciekawe w której drabince płacowej wylądował.

0

Fajna ciekawostka. Przesłucham album. Słuchałem kiedyś dużo Floydów ale nie wiedziałem w sumie z jakich albumów są które utwory. Dzięki i pozdrawiam.

1

Wielka szkoda. Chciałbym go z powrotem ale niestety nie ma na to szans. Za długi kontrakt ma w PSG.

4

Hehe za ile tą szybkość straci? 12 lat?

0

Od 20 lat oglądam Barce i najwyższą porażką z Realem była porażka 4-1 na Santiago. :)

0

Zawsze chciałem to napisać to jest w końcu okazja.

Wyłącz i włącz :)

1

Jestem fanem tych wycen dzięki za info już zaglądam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?