matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ah ta skuteczność. Jeszcze Messi wypadł w 94 minucie i mecz z Realem. Nie będę kombinował tylko niech Malcom pokaże co potrafi :D Nie będę jak Valverde :P
http://prntscr.com/mvtg0s
2
Vidal
0
1,1,1
7
Na ten moment nie chciałbym żeby odchodził ale zakładając scenariusz, że nic jego grze się nie zmieni było by głupotą nie sprzedać go za tyle kasy i to nawet PSG.
0
Całkiem niezły.
0
Troszkę tych strzałów oddałem :| Dobrze, że Messi teraz wcisnął.
6
Vidal to chyba miał dzisiaj z 20 odbiorów. Potwór.
1
Vidal utyka. Pewnie za niego wejdzie Dembuś.
0
Tak bardzo skomplikowany. Opcji jest multum ale świetnie to wszystko wygląda i funkcjonuje. Tak jak napisał badej60. Na początku sezonu najwięcej jest do roboty. Ja sobie tak wszystko ustawiłem do tego znam Barce od podszewki, że później już nie ma za dużo do ogarniania. Ale jak niektórzy grają sobie mniej znanymi klubami i mają dużo problemów finansowych itp to bardzo dużo roboty i czasu żeby to wszystko ogarniać.
0
Kurde nie pamiętam skąd to ściągałem. Ale parę razy ktoś tu wrzucał link do wersji z polskimi napisami. Pewnie zaraz ktoś Ci tutaj wrzuci znając La Ramble :)
14
Oglądaliście pewnie film Take the pass take the ball. W tym filmie było przedstawione jak dzień przed meczem z Realem Pep zadzwonił do Messiego żeby przyjechał do ośrodka treningowego. Okazało się, że Pep zmieniłem pozycję Messiemu na fałszywą 9 dzień przed El Clasico. Oczywiście chodzi o słynną manitę na Camp Nou przeciwko Jose Mourinho.
Do rzeczy. Czytam sobie właśnie co powiedział Jose o meczu Real-Ajax. Przytoczę fragment jego wypowiedzi:
"Myślę, że wiele problemów stworzyła Realowi pozycja Tadicia, bo Ajax grał nim jako fałszywą „9”, więc on schodził między linie, schodził do drugiej linii jako dodatkowy gracz, uciekając od stoperów, a ci czasami na niego naciskali, a czasami zostawali…"
Wiadomo Jose się do tego nie przyzna ale na pewno miał przed oczami pamiętną manite :D
0
Iniesta raz chyba z 2 lata nic nie strzelił w lidze :P Wiadomo nie ma co porównywać takiego geniusza z Cou ale jednak nie zawsze trzeba tak patrzeć na statystyki. Chodź oczywiście wiadomo że Cou ma tragiczną formę.
1
Proszę od lat 70
http://johnburnmurdoch.github.io/projects/goal-lines/all-comps/
3
http://prntscr.com/mvghph
0
No tak ale wiesz 15 lat w prawdziwym świecie to sporo czasu :) Raczej tyle nie będę grał chociaż nigdy nic nie wiadomo :P
0
Jestem ogromnym fanem Footballa Managera i Barcy jednak wiadomo jak jest z tą grą. Wiele lat nie grałem bo nie chciałem żeby mnie wciągnęła w swe sidła a jednak zawsze mnie kusiło żeby pograć Barcą i instalowałem i zaraz kasowałem tą grę w kółko.
Wymyśliłem sobie więc ograniczenie czasowe. Czas w grze nie może być dalej niż czas w realu. Czyli na dzień dzisiejszy nie mogę przekroczyć 9 marca 2019. Spędziłem parę godzin na ustalaniu każdego szczegółu od taktyk, wszystkie stałe fragmenty, zatrudnieniu sztabu szkoleniowego itp itd. Teraz już sobie mogę spokojnie bez zbędnych zabaw i ustawiania grać sobie spokojnie jako koneser piłki nożnej i fan FMa i Barcy :) Żeby skrócić też czas gry treningiem i konferencjami prasowymi zajmuje się mój asystent. Jeszcze odnośnie transferów. W pierwszym okienku wyłączyłem opcje że kluby mogą kupować zawodników żeby aby zwiększyć realizm gry i aktualne składy wszystkich drużyn :)
Dodam jeszcze że gram z update na dzień 20.02.2019 i tak przeglądając zawodników jest to chyba jeden z najlepszych update jakie widziałem. Z ostatnich zmian kosmetycznych to np: Powiększyli
-Dembele zwinność (jako jedyny w grze ma przyspieszenie i zwinność 19)
-Frenkie podnieśli mu technikę z 13 na 16.
-De Ligt podnieśli mu krycie z 12 na 15.
A oto parę screenów dla innych fanów z początku z mojej wielkiej przygody (chce pograć wiele lat na tym save.
Podstawowa taktyka wraz z instrukcjami taktycznymi
[Zobacz link: http://prntscr.com/mvffnc]
Posortowani zawodnicy według największego potencjału [Zobacz link: http://prntscr.com/mvffx6]
Moja bardzo długa lista życzeń
[Zobacz link: http://prntscr.com/mvfgd8]
Dembuś i jego parametry fizyczne
1
Na pewno kupie De Ligta. Pozostałe cenę to ta na najbliższych kilka lat :P
0
A to moja potężna lista życzeń :D
http://prntscr.com/mv74zo
1
Miałem to samo. Ja cały 1 sezon wytrzymałem.
0
Patrzcie na Maradonę w Football Manager :)
http://prntscr.com/mv5p4w
7
Pique poza boiskiem człowiek orkiestra ale podoba mi się to że jednak jak jest trening czy mecz to nie ma zmiłuj i wiele od wszystkich wymaga. Brawo Pikej!
0
USG za dużo nie daje jeśli chodzi o kolana. Jedynie rezonans magnetyczny chodź na NFZ trzeba trochę czekać na takie badanie a prywatnie parę stówek.
1
Tylko Filipe Luis!
2
Boateng wiedział na co się pisał.
0
Ależ wielka szkoda że nie wygraliśmy w tamtym sezonie LM. To było by coś niesamowitego.
5
Pique nie długo będzie miał 33 lata. Idealny następca Pique. Do tego Hiszpan nie miałby pewnie nic przeciwko jakby częściej odpoczywał następnym sezonie.
0
Takie że De Ligt jest inwestycją na ponad 10 lat jak do jest z De Jongiem. W drugiej kolejności szukanie napastnika.
0
Zdarzyło się już kiedyś tak w Barcy albo Realu żeby 3 trenerów prowadziło drużynę w jednym sezonie?
0
Troszkę slaby technicznie :)
http://prntscr.com/mutufp
0
Całe szczęście że przyszedł do nas Arthur a nie on.