matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piękne ostatnie zdjęcie. A raczej uśmiech Roberto. Mają miliony ale cieszy ich najbardziej zwykły trening czy mecz.
0
Drugi kupon pod rząd szansa że wejdzie i znowu na szybkiego po kursach dałem. Chyba tak się bardziej opłaca grac.
http://prntscr.com/n63c7i
0
Piękny meczyk. Który sezon?
2
Fajnie że się przyznali do błędu no chyba że to Prima...
5
Ale zaskoczenie z rana. Zagrałem wczoraj wieczorem za ostatnie 20 zł kupon na szybko. Myślałem że dałem Inter i że przegrałem ale sprawdzam i kasa jest. A ja głupi wczoraj kibicowałem Huesce :D Oczywiście mecze puszczane po kursach bez żadnej kalkulacji :P
[Zobacz link: http://prntscr.com/n5pb2m]
0
Prosiłbym o link o tej strony gdzie można oglądać mecze. Uciekła mi nazwa z głowy.
1
Myślisz, że Valverde obchodzi co chcą kibice?
5
Ja bym wyszedł na Villareal na 100 % intensywności i najmocniejszym składem. Wygrać i później głębokie rezerwy na Atletico.
0
Oj Sevilla Sevilla...
http://prntscr.com/n5is62
0
Wiem czytałem ale wiesz jak to jest. Ważne żeby kupon wszedł :D
0
Obstawiłem że Betis nie przegra. Przegrywali ale wyrównali. Chelsea też odrobiła. Teraz czekam na odrobienie Sevilli :)
0
Dokładnie tak :D
0
Ja tam nie narzekam :P
https://prnt.sc/n5gdcc
0
Jeszcze sporo meczów ale fajnie że kupon w grze :D
0
http://prntscr.com/n5gdcc
0
Wiem ale i tak postawiłem. Chciałem dać Chelsea bo myślałem że wygrają i w ostatniej chwili zmieniłem na 02. Ale może jeszcze wcisną coś pod koniec :)
1
Znajdę gdzieś w sieci film Cafarnaúm?
0
Ale sfrajerzyłem z Chelsea. Dałem 02 po kursie 1.09. Będę miał nauczkę.
1
Musiałem napisać komentarz i ponarzekać żeby coś strzelili :P
0
Szybko po kuponie za 50 zł. Dałem że Betis nie przegra ;/
0
1,1,2
0
Kuponik na dzisiaj. Trzymajcie kciuki :)
http://prntscr.com/n5eray
0
Jakbyście mieli możliwość sprowadzenia po jednym obrońcy, pomocniku i napastniku do Barcy kto to by był? Może umówmy się, oprócz Neymara i Mbappe na ten moment.
Moje typy: de Ligt, de Bruyne, Hazard.
0
"Może jeszcze Glik, ale to jego wyprowadzenie piłki."
Raczej jego brak :)
1
Padł stream płatny ;/ Gdzie można oglądnąć jeszcze tą walkę?
0
Tak ;/ Troche chamsko płacić i głównej walki nie oglądnąc.
1
Teraz zobaczyłem, że w następnej kolejce Bayern u siebie podejmuje Borussie D. Ależ to będzie meczycho!
0
Haha propsy za to :)
0
Cou czy Griezmann?
https://www.strawpoll.me/17709637
0
Hahah. No właśnie miało być 10 minut przerwy a jakiegoś klauna wpuścili na scenę.