1

Piękne ostatnie zdjęcie. A raczej uśmiech Roberto. Mają miliony ale cieszy ich najbardziej zwykły trening czy mecz.

0

Drugi kupon pod rząd szansa że wejdzie i znowu na szybkiego po kursach dałem. Chyba tak się bardziej opłaca grac.

http://prntscr.com/n63c7i

0

Piękny meczyk. Który sezon?

2

Fajnie że się przyznali do błędu no chyba że to Prima...

5

Ale zaskoczenie z rana. Zagrałem wczoraj wieczorem za ostatnie 20 zł kupon na szybko. Myślałem że dałem Inter i że przegrałem ale sprawdzam i kasa jest. A ja głupi wczoraj kibicowałem Huesce :D Oczywiście mecze puszczane po kursach bez żadnej kalkulacji :P

[Zobacz link: http://prntscr.com/n5pb2m]

0

Prosiłbym o link o tej strony gdzie można oglądać mecze. Uciekła mi nazwa z głowy.

1

Myślisz, że Valverde obchodzi co chcą kibice?

5

Ja bym wyszedł na Villareal na 100 % intensywności i najmocniejszym składem. Wygrać i później głębokie rezerwy na Atletico.

0

Oj Sevilla Sevilla...

http://prntscr.com/n5is62

0

Wiem czytałem ale wiesz jak to jest. Ważne żeby kupon wszedł :D

0

Obstawiłem że Betis nie przegra. Przegrywali ale wyrównali. Chelsea też odrobiła. Teraz czekam na odrobienie Sevilli :)

0

Dokładnie tak :D

0

Ja tam nie narzekam :P

https://prnt.sc/n5gdcc

0

Jeszcze sporo meczów ale fajnie że kupon w grze :D

0

0

Wiem ale i tak postawiłem. Chciałem dać Chelsea bo myślałem że wygrają i w ostatniej chwili zmieniłem na 02. Ale może jeszcze wcisną coś pod koniec :)

1

Znajdę gdzieś w sieci film Cafarnaúm?

0

Ale sfrajerzyłem z Chelsea. Dałem 02 po kursie 1.09. Będę miał nauczkę.

1

Musiałem napisać komentarz i ponarzekać żeby coś strzelili :P

0

Szybko po kuponie za 50 zł. Dałem że Betis nie przegra ;/

0

1,1,2

0

Kuponik na dzisiaj. Trzymajcie kciuki :)

http://prntscr.com/n5eray

0

Jakbyście mieli możliwość sprowadzenia po jednym obrońcy, pomocniku i napastniku do Barcy kto to by był? Może umówmy się, oprócz Neymara i Mbappe na ten moment.

Moje typy: de Ligt, de Bruyne, Hazard.

0

"Może jeszcze Glik, ale to jego wyprowadzenie piłki."

Raczej jego brak :)

1

Padł stream płatny ;/ Gdzie można oglądnąć jeszcze tą walkę?

0

Tak ;/ Troche chamsko płacić i głównej walki nie oglądnąc.

1

Teraz zobaczyłem, że w następnej kolejce Bayern u siebie podejmuje Borussie D. Ależ to będzie meczycho!

0

Haha propsy za to :)

0

0

Hahah. No właśnie miało być 10 minut przerwy a jakiegoś klauna wpuścili na scenę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?