0

Normalnie na kluczowych gram.

2

Nie mogę się doczekać wieczoru dzisiaj. Ciężki mecz z Celtą na wyjeździe.



http://prntscr.com/new4pg

I moje mecze do końca sezonu http://prntscr.com/new58i

Dla przypomnienia gram równolegle z prawdziwym czasem :)

0

Ile ten Żuk ma lat?

0

Sergeja z Lazio ????

0

Kurde zrobili by wreszcie te napisy do Gomorry 4 sezonu ;/

0

Ile w tej ekstraklasie jest kolejek?

0

76 minuta Ajax wciąż 0-0

0

3 D dodam jeszcze że gram również równolegle do prawdziwego czasu ???? czyli w FM też mam 20 kwietnia ????

1

Nie jest lepszy. W LFC się inaczej gra. On co chwile dośrodkowuje co by w takiej Barcy nie miało sensu.

0

Szkoda, że nigdy nie był widoczny na siłowni...

0

Dla mnie Valverde może być u nas na najbliższe 10 lat. Świetny trener i świetny człowiek.

3

To nie fake?

0

Dokładnie :) Ktoś tu ostatnio wrzucił że ludzie ten cytat źle rozumieją.

0

Mi się wydaje że jakby Real miał Messiego a nie my to pewnie ostatnich 11 latach to Real mógłby tyle razy wygrać ligę. Argentyńczyk robi ogromną przewagę no ale nie może być inaczej jak jest najlepszym zawodnikiem w historii.

0

Powinni grać najlepsi z najlepszą forma

3

Ze Steama.

0

Macie może link do jakiegoś replayu w stylu "Co widział Roberto jak dorzucał piłkę do Suareza" Przy nie których transmisjach była taka sytuacja co widział dany piłkarz np przed dograniem piłki.

0

Ale Alexis miał problem z decyzjami na boisku. Trochę za wolno myślał jak na taki klub jak Barca co nie zmienia tego że bardzo go lubię i lubiłem.

3

W ostatniej kolejce jak się zmieniły statystyki. Czyli jak np Messi strzelił 2 gole to ma golach (+2)

1

Nie

0

Piękny wieczór. Piękny mecz Barcy plus dwa razy pokonane Juve!

http://prntscr.com/ncwnva

1

Ja oglądam z 20 lat i też sobie nie przypominam takiej rywalizacji. Sam w Fma nawet nie wiem kogo dawać.

1

Na Juve dzisiaj!

http://prntscr.com/ncumm7

0

Hehe ja wykupiłem za 40 zł pół godziny temu :D

0

Dałbym identyczny skład.

0

Dokładnie 238 :)

0

http://prntscr.com/ncrznk

Kurde trochę brakuje pieniążków...

0

Są już napisy do Gomorry 4 sezonu?

0

Może jednak jakiś bukmacher proponuje coś takiego :)

0

Da się gdzieś obstawić na jednym kuponie, że Liverpool wygra 4 pozostałe mecze w lidze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?