matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Normalnie na kluczowych gram.
2
Nie mogę się doczekać wieczoru dzisiaj. Ciężki mecz z Celtą na wyjeździe.
http://prntscr.com/new4pg
I moje mecze do końca sezonu http://prntscr.com/new58i
Dla przypomnienia gram równolegle z prawdziwym czasem :)
0
Ile ten Żuk ma lat?
0
Sergeja z Lazio ????
0
Kurde zrobili by wreszcie te napisy do Gomorry 4 sezonu ;/
0
Ile w tej ekstraklasie jest kolejek?
0
76 minuta Ajax wciąż 0-0
0
3 D dodam jeszcze że gram również równolegle do prawdziwego czasu ???? czyli w FM też mam 20 kwietnia ????
1
Nie jest lepszy. W LFC się inaczej gra. On co chwile dośrodkowuje co by w takiej Barcy nie miało sensu.
0
Szkoda, że nigdy nie był widoczny na siłowni...
0
Dla mnie Valverde może być u nas na najbliższe 10 lat. Świetny trener i świetny człowiek.
3
To nie fake?
0
Dokładnie :) Ktoś tu ostatnio wrzucił że ludzie ten cytat źle rozumieją.
0
Mi się wydaje że jakby Real miał Messiego a nie my to pewnie ostatnich 11 latach to Real mógłby tyle razy wygrać ligę. Argentyńczyk robi ogromną przewagę no ale nie może być inaczej jak jest najlepszym zawodnikiem w historii.
0
Powinni grać najlepsi z najlepszą forma
3
Ze Steama.
0
Macie może link do jakiegoś replayu w stylu "Co widział Roberto jak dorzucał piłkę do Suareza" Przy nie których transmisjach była taka sytuacja co widział dany piłkarz np przed dograniem piłki.
0
Ale Alexis miał problem z decyzjami na boisku. Trochę za wolno myślał jak na taki klub jak Barca co nie zmienia tego że bardzo go lubię i lubiłem.
3
W ostatniej kolejce jak się zmieniły statystyki. Czyli jak np Messi strzelił 2 gole to ma golach (+2)
1
Nie
0
Piękny wieczór. Piękny mecz Barcy plus dwa razy pokonane Juve!
http://prntscr.com/ncwnva
1
Ja oglądam z 20 lat i też sobie nie przypominam takiej rywalizacji. Sam w Fma nawet nie wiem kogo dawać.
1
Na Juve dzisiaj!
http://prntscr.com/ncumm7
0
Hehe ja wykupiłem za 40 zł pół godziny temu :D
0
Dałbym identyczny skład.
0
Dokładnie 238 :)
0
http://prntscr.com/ncrznk
Kurde trochę brakuje pieniążków...
0
Są już napisy do Gomorry 4 sezonu?
0
Może jednak jakiś bukmacher proponuje coś takiego :)
0
Da się gdzieś obstawić na jednym kuponie, że Liverpool wygra 4 pozostałe mecze w lidze?