matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja się dziwie, że jeszcze pomnika nie postawili Rexachowi.
0
Za rok/dwa będą już negocjować jak mu się będzie kończył kontrakt. Pewnie trafi do nas albo do Realu.
0
Zaraz wejdzie tutaj Visca i Ci napisze jaki on dobry i jak pasuje do Barcy. A i że jest szybki bardzo. To nie ironia po prostu się dziwie że taki znawca talentów jak on twierdzi że Miranda do Barcy pasuje. On mi wygląda na przyszłego Maxwella nic więcej ale mam nadziej, że się mylę.
W Fmie też bardzo wysoko cenią Mirandę http://prntscr.com/nk8jjp
Może też jest tak że oceniamy Mirandę oglądając tak często najlepszego Albe i podświadomie chcielibyśmy jego następce grającego podobnie. Czyli niski szybki itp
0
Co to za piłkarz?
0
Powinno być dobrze. Real ma jeszcze 3 mecze pod rząd na wyjeździe i mecz u siebie z Atletico.
0
U mnie szykuje się emocjonująca końcówka :)
http://prntscr.com/nk11pk
http://prntscr.com/nk120c
0
Jak Ty to zrobiłeś, że tak mało goli masz strzelonych?
0
Xavi jest za dużym fanatykiem. Tak mi się wydaję. Będzie chciał mieć posiadanie piłki 80 % itp.
1
To możesz dodać nowego managera. Idziesz na emeryturę i grasz jako nowy gracz. A kim grasz?
1
Dla miłośników pokera.
Maint Even Monte Carlo.
16 graczy został w tym nasz zawodnik Wiktor Malinowski
https://www.twitch.tv/pokerstars
1
Marzy mi się ultraofensywny skład. Z Cou Dembusiem, Messim i Suarezem. Klopp i piłkarze LFC by zgłupieli.
1
A co Vidal ławka w nagrodę za świetny pierwszy mecz?
1
62 to i jak malutko ale precyzja i rotacja świetna.
0
Oglądnę jeszcze raz i liczę przy okazji zagrania wślizgami Vidala :D
1
I tak poprawił się szybko w tym aspekcie. Na początku przygody z Barcą miał problemy z dobrym ustawianiem się i podaniami i ogólnym czuciem przestrzeni na boisku. Teraz to wygląda co najmniej nieźle.
1
Lenglet i Vidal na 6. Arthur na 5 i Malcom 4.
0
I dobra ta Aniołowie?Bo mam ją ale jakoś nie mogę zacząć.
1
Jak ktoś lubi pokera to jest transmisja na żywo. Polak na finałowym stole. Siedzi obok jednej z największych gwiazd pokera na świecie Patricka Antoniusa.
https://www.twitch.tv/pokerstars
0
Wiadomo kiedy będą dostępne napisy do Gomorry sezon 4?
0
A Di Stefano?
0
było 5 razy.
0
Na ile liczycie jeszcze sezonów Messiego w koszulce Barcy? Ja mam nadzieję, że z 5 lat jeszcze pogra w Barcy :)
1
Przepiękne
0
Dołączam się do pytania. On nawet chyba z 1/3 podań wślizgiem robił :D
2
Piękne zdjęcia!
2
Z piłki się go nie da okraść to kombinują inaczej.
83
" wiele osób sądziło, że odległość jest zbyt duża, by zaskoczyć Alissona. "
Przyznaje się, że też tak pomyślałem :)
8
W punkt.
0
Ale Vidal akurat ładuje na siłę i dobrze. Może nie było tego widać wczoraj ale w ostatnim meczu ligowym naparzał na bramkę jak dostawał takie podania.
3
Tak się zakochałem w grze Vidala że jak gram w FMa to normalnie mam wyrzuty sumienia jak go sadzam na ławce rezerwowych...