matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Też bym prosił.
1
Spokojnie najpierw trzeba skończyć sezon a przede mną dwa finały Copa del Rey i LM.
0
A tak będzie wyglądała moja Barca w przyszłym sezonie :)
Za Vidala oczywiście Frenkie i do tego raczej uda mi się kupić Mbappe więc on albo Dembuś za niego :)
Valverde ucz się :)
http://prntscr.com/nnl024
0
Niech coś jeszcze Aguero wciśnie i będzie miał króla strzelców :D
0
Możliwe że tak jest. Janiama a Ty byłeś na Camp Nou już? Tak z ciekawości pytam.
0
Chyba liczba rozegranych minut ale nie jestem pewny.
0
Wiadomo mnie też nie raz denerwuje Valverde i jego zbyt pragmatyczny futbol i defensywny ale na Boga moim zdaniem mecz na Anfield mógł Valverde oglądać przed TV przy piwku a pierwszy skład mógł ustalić Boateng i Barca z tak utalentowanymi zawodnikami miała obowiązek awansować patrząc na wynik pierwszego meczu!
0
Tak
0
Kurde ciekaw jestem jakie były by dzisiaj nastroje i komentarze odnośnie Valverde jak piłkarze nie dali by dupy na Anfield...
0
Sprawdź sobie ile lat istnieje City.
7
Brawo City :D już 1-2
1
Aha zapomniałem że po wyleczonej kontuzji dostał następnej :)
0
Bruyne ławka w meczu o mistrzostwo.
1
Oh Pep jak ja za Tobą tęsknie...
0
Hehe gdzie to?
1
Oby wrócił do nas jak najszybciej.
0
Nie
0
No to kogo byś chciał za niego?
4
Ja dalej jestem całym sercem za Valverde. Mam nadzieję, że zostanie jeszcze parę sezonów a później zastąpi go Xavi.
Wiadomo w LM było jak było ale w lidze przez 2 lata przegrał Valverde 3 mecze! Do tego 2 razy graliśmy rezerwami. Szok.
0
Real mocarny :)
0
Bardzo fajnie. Nie zauważyłem jeszcze żadnych anomalii. Taktyka zmieniana odwzorowuje to co się dzieje na boisku. Chyba jest tak jak Loon pisał im nowszy FM tym lepszy :)
4
Cały sezon gram raczej 4-3-3 z wolnym tempem gry krótkimi podaniami itp ale na Atletico dałem full ofensywną taktykę https://prnt.sc/nnd7or
To dla La Rambli która się domaga cały sezon żeby Valverde tak grał :P
1
Niestety z Realem :)
5
Barca! :)
http://prntscr.com/nndb78
0
W Fmie możliwy za 195 mln :)
Jeśli chodzi o rzeczywistość to liczę na to że Suarez da radę 2 lata grać na wysokim poziomie a później za niego przyjdzie Mbappe.
0
Chyba przejdę na takie ustawienie na następny sezon :)
De Jong za Vidala i może się uda kupić Mbappe. Wtedy na lewą Dembuś a na prawą Mbappe :)
http://prntscr.com/nnd7or
0
https://www.filmweb.pl/film/Rodzina+od+zaraz-2018-808971
0
Zajechałby naszych na treningach.
5
Wincyj obrońców!