0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Też bym prosił.

1

Spokojnie najpierw trzeba skończyć sezon a przede mną dwa finały Copa del Rey i LM.

0

A tak będzie wyglądała moja Barca w przyszłym sezonie :)

Za Vidala oczywiście Frenkie i do tego raczej uda mi się kupić Mbappe więc on albo Dembuś za niego :)

Valverde ucz się :)

http://prntscr.com/nnl024

0

Niech coś jeszcze Aguero wciśnie i będzie miał króla strzelców :D

0

Możliwe że tak jest. Janiama a Ty byłeś na Camp Nou już? Tak z ciekawości pytam.

0

Chyba liczba rozegranych minut ale nie jestem pewny.

0

Wiadomo mnie też nie raz denerwuje Valverde i jego zbyt pragmatyczny futbol i defensywny ale na Boga moim zdaniem mecz na Anfield mógł Valverde oglądać przed TV przy piwku a pierwszy skład mógł ustalić Boateng i Barca z tak utalentowanymi zawodnikami miała obowiązek awansować patrząc na wynik pierwszego meczu!

0

Tak

0

Kurde ciekaw jestem jakie były by dzisiaj nastroje i komentarze odnośnie Valverde jak piłkarze nie dali by dupy na Anfield...

0

Sprawdź sobie ile lat istnieje City.

7

Brawo City :D już 1-2

1

Aha zapomniałem że po wyleczonej kontuzji dostał następnej :)

0

Bruyne ławka w meczu o mistrzostwo.

1



Oh Pep jak ja za Tobą tęsknie...

0

Hehe gdzie to?

1

Oby wrócił do nas jak najszybciej.

0

Nie

0

No to kogo byś chciał za niego?

4

Ja dalej jestem całym sercem za Valverde. Mam nadzieję, że zostanie jeszcze parę sezonów a później zastąpi go Xavi.

Wiadomo w LM było jak było ale w lidze przez 2 lata przegrał Valverde 3 mecze! Do tego 2 razy graliśmy rezerwami. Szok.

0

Real mocarny :)

0

Bardzo fajnie. Nie zauważyłem jeszcze żadnych anomalii. Taktyka zmieniana odwzorowuje to co się dzieje na boisku. Chyba jest tak jak Loon pisał im nowszy FM tym lepszy :)

4

Cały sezon gram raczej 4-3-3 z wolnym tempem gry krótkimi podaniami itp ale na Atletico dałem full ofensywną taktykę https://prnt.sc/nnd7or
To dla La Rambli która się domaga cały sezon żeby Valverde tak grał :P

1

Niestety z Realem :)

5

0

W Fmie możliwy za 195 mln :)
Jeśli chodzi o rzeczywistość to liczę na to że Suarez da radę 2 lata grać na wysokim poziomie a później za niego przyjdzie Mbappe.

0

Chyba przejdę na takie ustawienie na następny sezon :)
De Jong za Vidala i może się uda kupić Mbappe. Wtedy na lewą Dembuś a na prawą Mbappe :)

http://prntscr.com/nnd7or

0

Zajechałby naszych na treningach.

5

Wincyj obrońców!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?