0

Oglądnę gdzieś w sieci sezon 1 Riverdale z napisami pl?

1

@Cartey Pragmatyk          

1

@fcbarcafan19 Kurde ale coś mi tu nie pasuje. Przecież to tyle się już ciągnee ten jego problem z kolanem że każdy by chciał zrobić operacje. Ja miałem 4 operacje kolana i jakby mi coś dolegało to bym bez wahania szedł 5 raz po nóż jakby sytuacja tego wymagała. Coś tu jest nie tak. Może jest dużo gorzej niż myślimy i faktycznie może operacja mu tu nie pomoże i jeszcze jest coś o czym nie wiemy. Naprawdę ciężko wyrokować.

0

@POLAK12345 Tez bym chciał lepszego PO ale jesli mam wybierać między nim a Semedo to wole Hiszpana chodź przez długi czas byłem fanem Semedo i liczyłem że się u nas sprawdzi. Jednak z dużej chmury mały deszcz. Jest szybki świetny technicznie bardzo dobry drybling a konkretów w przodzie brak.

0

Kurde smutne to trochę że tak się zapomniało o tym Umtitim. Wydawało się, że bęedzie potworem na obronie na lata a tu się tak sytuacja zepsuła. Nie chce już oceniać czy to jego wina czy nie pewnie to jest bardziej skomplikowane. Fajnie że Lenglet się tak rozwinął ale w dalszym ciągu liczę na to że przyszły sezon będzie piękny dla Barcy i Samuela.

0

@Commando Jakby dostał więcej minut to myślę że by wyglądał dużo lepiej niż np we wczorajszym meczu.

0

Jakby faktycznie przyszedł nowy trener to taki składzik chyba na ten moment byłby optymalny. Co myślicie?

http://www.footballuser.com/1754495/FC_Barcelona

6

@Janiama Przypomnij sobie za co dostał Gaya żółtą kartkę.

1

Tak to powinno wyglądać w przyszłym sezonie. http://prntscr.com/ntc296

0

@Janiama Jak można tak źle dobrać meczowe stroje... ;/
Upamecano w Fma ma 18 szybkość.

0

@BigShaq Dzięki. Zapisałem sobie :)

1

Nie myślmy już o meczu na Anfield! Dziękuje Barco za te emocje i za ten sezon. Oby dzisiaj wygrana i kolejny dublet.

0

@Colon Z Peaky Blinders Tommy Shelby i Alfie Solomons. Nie będę oryginalny i również też stawiam na Daria.

0

@Yanek Przy jego umiejętnościach i zarządzaniem swoim organizmem jest na to szansa.

0

Jak Samper prezentuje się w Japonii? 

0

Marzy mi się, że kiedyś prześcigniemy Real w zwycięstwach La Liga.  Mam nadzieje, że Messi jeszcze długo pogra i trochę do nich nadrobimy.

http://prntscr.com/nsqokm

5

@masq Suareza bardziej docenimy jak odejdzie. Przez wiele lat brakowało nam takiej dziewiątki, która walczy cały czas z obrońcami jest silna, cały czas w ruchu itp.

0

@Arkon Szkoda że się nim nie interesujemy.

0

@TheNekro94 Tylko 1                     

0

@Colon Justified. Znajomy mi polecał już dwa razy i pisał że to jego ulubiony serial. Mnie nie zachwycił. Mało co pamiętam ale chyb tylko 1 sezon oglądałem.

0

@LeoMessi1994 Miałem takie zastrzyki więc jest to nie przyjemne ale bólu jakiegoś nie ma dużego.

17

@Michaelo20000 Bo jest facetem.

0

@LeoMessi1994 Bez przesady z tym bólem. Zastrzyk jak zastrzyk. 

0

@kkbarca Pewnie znajdziesz ale pytanie czy będą napisy.

2

@Mathew86 Dziwne jakby podbierali zawodników z lepszych zespołów :D

3

Było by wielką głupotą nie zatrudnianie go. 

9

@Momalsino Wiesz że Rakieta był w najlepszej 11 sezonu La Liga?

0

@pax W tym sezonie Semedo zanotował w La Liga 2 asysty.

7

O Irishman to będzie cudo. Oby!

1

Tak błędnie mi wysłał nick. Już znalazłem dzięki i pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?