matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądnę gdzieś w sieci sezon 1 Riverdale z napisami pl?
1
@Cartey Pragmatyk
1
@fcbarcafan19 Kurde ale coś mi tu nie pasuje. Przecież to tyle się już ciągnee ten jego problem z kolanem że każdy by chciał zrobić operacje. Ja miałem 4 operacje kolana i jakby mi coś dolegało to bym bez wahania szedł 5 raz po nóż jakby sytuacja tego wymagała. Coś tu jest nie tak. Może jest dużo gorzej niż myślimy i faktycznie może operacja mu tu nie pomoże i jeszcze jest coś o czym nie wiemy. Naprawdę ciężko wyrokować.
0
@POLAK12345 Tez bym chciał lepszego PO ale jesli mam wybierać między nim a Semedo to wole Hiszpana chodź przez długi czas byłem fanem Semedo i liczyłem że się u nas sprawdzi. Jednak z dużej chmury mały deszcz. Jest szybki świetny technicznie bardzo dobry drybling a konkretów w przodzie brak.
0
Kurde smutne to trochę że tak się zapomniało o tym Umtitim. Wydawało się, że bęedzie potworem na obronie na lata a tu się tak sytuacja zepsuła. Nie chce już oceniać czy to jego wina czy nie pewnie to jest bardziej skomplikowane. Fajnie że Lenglet się tak rozwinął ale w dalszym ciągu liczę na to że przyszły sezon będzie piękny dla Barcy i Samuela.
0
@Commando Jakby dostał więcej minut to myślę że by wyglądał dużo lepiej niż np we wczorajszym meczu.
0
Jakby faktycznie przyszedł nowy trener to taki składzik chyba na ten moment byłby optymalny. Co myślicie?
http://www.footballuser.com/1754495/FC_Barcelona
6
@Janiama Przypomnij sobie za co dostał Gaya żółtą kartkę.
1
Tak to powinno wyglądać w przyszłym sezonie. http://prntscr.com/ntc296
0
@Janiama Jak można tak źle dobrać meczowe stroje... ;/
Upamecano w Fma ma 18 szybkość.
0
@BigShaq Dzięki. Zapisałem sobie :)
1
Nie myślmy już o meczu na Anfield! Dziękuje Barco za te emocje i za ten sezon. Oby dzisiaj wygrana i kolejny dublet.
0
@Colon Z Peaky Blinders Tommy Shelby i Alfie Solomons. Nie będę oryginalny i również też stawiam na Daria.
0
@Yanek Przy jego umiejętnościach i zarządzaniem swoim organizmem jest na to szansa.
0
Jak Samper prezentuje się w Japonii?
0
Marzy mi się, że kiedyś prześcigniemy Real w zwycięstwach La Liga. Mam nadzieje, że Messi jeszcze długo pogra i trochę do nich nadrobimy.
http://prntscr.com/nsqokm
5
@masq Suareza bardziej docenimy jak odejdzie. Przez wiele lat brakowało nam takiej dziewiątki, która walczy cały czas z obrońcami jest silna, cały czas w ruchu itp.
0
@Arkon Szkoda że się nim nie interesujemy.
0
@TheNekro94 Tylko 1
0
@Colon Justified. Znajomy mi polecał już dwa razy i pisał że to jego ulubiony serial. Mnie nie zachwycił. Mało co pamiętam ale chyb tylko 1 sezon oglądałem.
0
@LeoMessi1994 Miałem takie zastrzyki więc jest to nie przyjemne ale bólu jakiegoś nie ma dużego.
17
@Michaelo20000 Bo jest facetem.
0
@LeoMessi1994 Bez przesady z tym bólem. Zastrzyk jak zastrzyk.
0
@kkbarca Pewnie znajdziesz ale pytanie czy będą napisy.
2
@Mathew86 Dziwne jakby podbierali zawodników z lepszych zespołów :D
3
Było by wielką głupotą nie zatrudnianie go.
9
@Momalsino Wiesz że Rakieta był w najlepszej 11 sezonu La Liga?
0
@pax W tym sezonie Semedo zanotował w La Liga 2 asysty.
7
O Irishman to będzie cudo. Oby!
1
Tak błędnie mi wysłał nick. Już znalazłem dzięki i pozdrawiam.