0

Dokupiłem Thiago ????

0

Kadra Barcy na sezon 2019/2020 https://prnt.sc/nnpnkq

Tak to będzie wyglądało mniej więcej http://prntscr.com/nnps2k

A czemu nie Mbappe na ataku. Bo patrz na jego fizyczne http://prntscr.com/nnps6x

0

I jak Wam się podoba kadrą na następny sezon?

http://prntscr.com/nnpnkq

Jeszcze myślę czy nie dokupić Thiago za 80 mln :)

0

Wole krótką kadrę. Jeszcze mam kupionego geniusza z Holandii [Zobacz link: http://prntscr.com/nnpk46]

Myślę czy jeszcze nie kupić Sancho bo za 65 baniek można go mieć.
Albo Kimmicha za 72

0

Myślę czy go nie włączyć do pierwszego zespołu. http://prntscr.com/nnpjvv

0

Trochę pochopnie sprzedałem Roberto ale brakowało do Mbappe. Ale w sumie wole Semedo i Wague dał na ławkę.



Do pomocy nikogo nie kupie już. Frenkie, Arthur, Vidal, Alena + Coutinho też może zagrać. Jeszcze kupiłem perłę holenderskiej piłki Gravenbercha co ma 17 lat do Barcy B.

Ale paka :) http://prntscr.com/nnphzz

Teoretycznie najmocniejsza 11 będzie wyglądała tak

http://prntscr.com/nnpiic

0

Dzięki :)
Obym to powtórzył https://prnt.sc/nnp5kp

1

Witamy na pokładzie!

http://prntscr.com/nnpfru

Sprzedałem Rakiticia, Busquetsa i Roberto. Nowa Era!

0

Panowie i Panie. Zaraz ogłoszę bombę transferową!

0

tak jest tak się nazwałem w Fmie :)

0

Thank You :)

Oby prawdziwy Xavi nie długo objął Barcę.

0

Poczwórna korona! Ucz się Valverde!

http://prntscr.com/nnp5kp

1

Finał LM dobry początek... http://prntscr.com/nnp19e

0

Świętowałbym :)

0

Mamy to !

http://prntscr.com/nnox54

http://prntscr.com/nnoxcw

Został jeszcze finał z City w LM :) Miranda, Pique, Vidal na zastrzykach z blokadą. Dacie radę Panowie!

0

Szkoda :(

0

I był chudszy.

1

Piłkarze przerżnęli nie Valverde.

0

Ja.

0

Absolutny nr 1. Mieli taką władzą na boisku Barcy że wydawało się że jakby chcieli to by się skończyło z 8-0 czy 9-0. Styl gry w tamtym meczu był jeszcze lepszy od wyniku. Do końca życia nie zapomnę o tym meczu.

0

I to jest paradoks. Jest szybki, świetny technicznie, super drybling i asyst mizerna ilość. Tak jakby był jakoś zablokowany.

1

Nie ma szans. Jest za bardzo rodzinnym człowiekiem. Dobrze mu się żyje w Barcelonie.

0

Przy strzale w słupek zawodnik Getafe był na spalonym.

0

Znalazłem sporo ale ścinały po jakimś czasie.

1

W końcu znalazłem dobry. Jakby ktoś szukał

https://exprestream.com/stream/1/

0

Czy naprawdę nikt nie moze wysłać dobrego linku do meczu?

1

Proszę o dobry link do meczu.

0

Prosiłbym o link

1

Istnieje jakiś nie ścinający się link?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?