matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokupiłem Thiago ????
0
Kadra Barcy na sezon 2019/2020 https://prnt.sc/nnpnkq
Tak to będzie wyglądało mniej więcej http://prntscr.com/nnps2k
A czemu nie Mbappe na ataku. Bo patrz na jego fizyczne http://prntscr.com/nnps6x
0
I jak Wam się podoba kadrą na następny sezon?
http://prntscr.com/nnpnkq
Jeszcze myślę czy nie dokupić Thiago za 80 mln :)
0
Wole krótką kadrę. Jeszcze mam kupionego geniusza z Holandii [Zobacz link: http://prntscr.com/nnpk46]
Myślę czy jeszcze nie kupić Sancho bo za 65 baniek można go mieć.
Albo Kimmicha za 72
0
Myślę czy go nie włączyć do pierwszego zespołu. http://prntscr.com/nnpjvv
0
Trochę pochopnie sprzedałem Roberto ale brakowało do Mbappe. Ale w sumie wole Semedo i Wague dał na ławkę.
Do pomocy nikogo nie kupie już. Frenkie, Arthur, Vidal, Alena + Coutinho też może zagrać. Jeszcze kupiłem perłę holenderskiej piłki Gravenbercha co ma 17 lat do Barcy B.
Ale paka :) http://prntscr.com/nnphzz
Teoretycznie najmocniejsza 11 będzie wyglądała tak
http://prntscr.com/nnpiic
0
Dzięki :)
Obym to powtórzył https://prnt.sc/nnp5kp
1
Witamy na pokładzie!
http://prntscr.com/nnpfru
Sprzedałem Rakiticia, Busquetsa i Roberto. Nowa Era!
0
Panowie i Panie. Zaraz ogłoszę bombę transferową!
0
tak jest tak się nazwałem w Fmie :)
0
Thank You :)
Oby prawdziwy Xavi nie długo objął Barcę.
0
Poczwórna korona! Ucz się Valverde!
http://prntscr.com/nnp5kp
1
Finał LM dobry początek... http://prntscr.com/nnp19e
0
Świętowałbym :)
0
Mamy to !
http://prntscr.com/nnox54
http://prntscr.com/nnoxcw
Został jeszcze finał z City w LM :) Miranda, Pique, Vidal na zastrzykach z blokadą. Dacie radę Panowie!
0
Szkoda :(
0
I był chudszy.
1
Piłkarze przerżnęli nie Valverde.
0
Ja.
0
Absolutny nr 1. Mieli taką władzą na boisku Barcy że wydawało się że jakby chcieli to by się skończyło z 8-0 czy 9-0. Styl gry w tamtym meczu był jeszcze lepszy od wyniku. Do końca życia nie zapomnę o tym meczu.
0
I to jest paradoks. Jest szybki, świetny technicznie, super drybling i asyst mizerna ilość. Tak jakby był jakoś zablokowany.
1
Nie ma szans. Jest za bardzo rodzinnym człowiekiem. Dobrze mu się żyje w Barcelonie.
0
Przy strzale w słupek zawodnik Getafe był na spalonym.
0
Znalazłem sporo ale ścinały po jakimś czasie.
1
W końcu znalazłem dobry. Jakby ktoś szukał
https://exprestream.com/stream/1/
0
Czy naprawdę nikt nie moze wysłać dobrego linku do meczu?
1
Proszę o dobry link do meczu.
0
Prosiłbym o link
1
Istnieje jakiś nie ścinający się link?
0
Tu coś jest
http://www.dubs.cc/ch3/index.html