1

Może wróci :)

0

hehe :D

0

Spokojnie. Im bliżej końca kontraktu będzie miał tym większa szansa na transfer.

0

Ależ rakieta! Mam nadzieje że za 2 lata wyląduje u nas jako następca Suareza

http://prntscr.com/nmklk3

0

Na lewą mógłby iść Martial lub Lozano.

0

Asensio bardzo spadnie przy najbliższej aktualizacji po sezonie.

2

Dobra dawać go od razu.

1

Tylko Jesus i Sane chcą odejść bo za mało grają.

0

Może Fekir?

0

Przecież kolega wrzucił wyżej że grzmi https://pbs.twimg.com/media/D6HyFKnWAAAKrpL?format=jpg&name=large

0

Koeman dużych sukcesów nie ma czy się mylę?

0

Napisz do użytkownika Kuśmier.

1

Trochę mnie zawiedli jakim stylu ale awans do finału stał się faktem :)

http://prntscr.com/nlnmzo

1

Nie ma szans.

0

Ale szkoda Semedo jak się patrzy na tą 3 bramkę Romy.

2

Spróbuj na początek jakiś smakowych i słabszą sobie rób.

0

Za rok/dwa całkiem możliwe.

2

Ja też szukam. Jakbyś coś znalazł to proszę wyślij mi info na priv.

0

Ja daję 8 zł :D

25

Logiczne, że tak. Ale nie chce wyobrażać sobie jakie pożegnanie dostanie Messi...

0

A co z przeciwnikiem :D?

0

5 K

0

A spróbuj skórkę zmienić na inną. Masz FM 19?

0

Tak to wygląda http://prntscr.com/nkdwla

0

W opcjach nie widzę takiej możliwości. Podejrzewam, że mają takie osoby wgrane jakieś skiny inne.

0

To w takim razie szkoda karniaka Vidala.

0

To się nazywa fanatyzm :D

0

No i tabela po 35 kolejkach. Kosmiczna rywalizacja. http://prntscr.com/nkdg0r

Pierwsze El Clasico przegrałem na Santiago 1-0. Na Camp Nou wygrałem 2-1 i Vidal nie trafił karnego w 94 minucie ;/ To może zadecydować o końcowym triumfie którejś z drużyn bo liczy się bezpośredni pojedynek.

Chociaż tutaj jestem na pierwszym miejscu. Ktoś wie jak to jest? Przy takiej samej ilości pkt ja wygrywam ligę?

http://prntscr.com/nkdgvx

1

Barca-Eibar w FMa :D

Gram równocześnie z czasem realnym więc muszę czekać do 18-30 hehe. Pozdro

Szkoda, że Real z Atletico o tej samej godzinie bo nie oglądnę.

Walka o mistrza trwa w najlepsze! http://prntscr.com/nkda29

0

20 minut do meczu. Nie mogę się doczekać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?