matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może wróci :)
0
hehe :D
0
Spokojnie. Im bliżej końca kontraktu będzie miał tym większa szansa na transfer.
0
Ależ rakieta! Mam nadzieje że za 2 lata wyląduje u nas jako następca Suareza
http://prntscr.com/nmklk3
0
Na lewą mógłby iść Martial lub Lozano.
0
Asensio bardzo spadnie przy najbliższej aktualizacji po sezonie.
2
Dobra dawać go od razu.
1
Tylko Jesus i Sane chcą odejść bo za mało grają.
0
Może Fekir?
0
Przecież kolega wrzucił wyżej że grzmi https://pbs.twimg.com/media/D6HyFKnWAAAKrpL?format=jpg&name=large
0
Koeman dużych sukcesów nie ma czy się mylę?
0
Napisz do użytkownika Kuśmier.
1
Trochę mnie zawiedli jakim stylu ale awans do finału stał się faktem :)
http://prntscr.com/nlnmzo
1
Nie ma szans.
0
Ale szkoda Semedo jak się patrzy na tą 3 bramkę Romy.
2
Spróbuj na początek jakiś smakowych i słabszą sobie rób.
0
Za rok/dwa całkiem możliwe.
2
Ja też szukam. Jakbyś coś znalazł to proszę wyślij mi info na priv.
0
Ja daję 8 zł :D
25
Logiczne, że tak. Ale nie chce wyobrażać sobie jakie pożegnanie dostanie Messi...
0
A co z przeciwnikiem :D?
0
5 K
0
A spróbuj skórkę zmienić na inną. Masz FM 19?
0
Tak to wygląda http://prntscr.com/nkdwla
0
W opcjach nie widzę takiej możliwości. Podejrzewam, że mają takie osoby wgrane jakieś skiny inne.
0
To w takim razie szkoda karniaka Vidala.
0
To się nazywa fanatyzm :D
0
No i tabela po 35 kolejkach. Kosmiczna rywalizacja. http://prntscr.com/nkdg0r
Pierwsze El Clasico przegrałem na Santiago 1-0. Na Camp Nou wygrałem 2-1 i Vidal nie trafił karnego w 94 minucie ;/ To może zadecydować o końcowym triumfie którejś z drużyn bo liczy się bezpośredni pojedynek.
Chociaż tutaj jestem na pierwszym miejscu. Ktoś wie jak to jest? Przy takiej samej ilości pkt ja wygrywam ligę?
http://prntscr.com/nkdgvx
1
Barca-Eibar w FMa :D
Gram równocześnie z czasem realnym więc muszę czekać do 18-30 hehe. Pozdro
Szkoda, że Real z Atletico o tej samej godzinie bo nie oglądnę.
Walka o mistrza trwa w najlepsze! http://prntscr.com/nkda29
0
20 minut do meczu. Nie mogę się doczekać :)