matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W FMa świetny czyli brać!
http://prntscr.com/ngdo9p
0
A to ta. Napisałeś że ładna to myślałem że chodzi o inną :)
0
I gdzie ta piosenka?
0
Nie doczekam się chyba tych napisów do Gommory 4 sezonu ;/
Kusi oglądnąć z lektorem ale to jednak nie to samo.
0
1 Arcydzieło
2 Słaby
3 Dobry
0
Dokładnie :) Ale ja bez Messiego i Umititiego :(
0
Wszystkie transfery te co naprawdę. Tworząc grę ustawiłem opcje blokady robienia transferów przez kluby żeby zwiększyć realizm :) Więc wygląda to tak:
http://prntscr.com/ng5q2g
http://prntscr.com/ng5q7l
3
Ależ ten czas szybko leci! To już dzisiaj wielki mecz.
http://prntscr.com/ng5ha8
Tabela http://prntscr.com/ng5hfg
Nie mogę się doczekać godz 22 :)
Pozdrawiam Fmaniaków.
1
Nasza przyszłość :P
2
Za dobrze gra żeby odszedł.
0
Masakra już Ajax ma 111 goli w lidze...
2
Ależ meczycho. Ale spokojnie to taki mecz że w pierwszej połowie Barca gotuje a w drugiej połowie je.
0
Czemu pół tysiąca?
0
Dembele by zrobił z 38.5 km/h :D
Oblicz tutaj ile biegł :P
15
Aż tak pobiłby Sane? Nie chce mi się wierzyć że biegł 38 km/h to jakiś fake.
Niby tutaj taki rekord
Przecież obrońca biegł obok Mbappe prawie tak samo szybko dopiero na końcu odpuścił ;P
0
Co masz na myśli szklany sufit?
1
Ładna zacięta walka w lidze holenderskiej i portugalskiej. Ajax i PSV mają po 77 a Benfica i Porto po 75 pkt.
1
Piękne!
2
O kurde jaki dobry. http://prntscr.com/nf9mbb
Dzięki biorę go :)
edit: A jednak przechodzi do Sevilli już ;/
1
Jovic albo Lautaro.
1
Polećcie jakiegoś fajnego audiobooka na YT?
0
A to jeszcze tacy są na stronie?
1
I jak Wam się podoba trailer?
1
Xavi lepszy technicznie? Moim zdaniem nie. W FMa ma 18 :P
Ronaldo drybling 15
W ramach ciekawostki najlepsi technicy w grze http://prntscr.com/nf5ws7
0
Racja. Wiadomo to tylko gra ale oni tak realistycznie to odwzorowują że nie pomyliliby się o tyle :) Żeby było realistycznie w Fma mam ten sam dzień co dzisiaj czyli 22 kwietnia 2019 :)
18
http://prntscr.com/nf5r75
Tylko 13.
Iniesta http://prntscr.com/nf5rf5
1
Raport z Fma.
Pobity rekord ligi ale to wciąż za mało na Real http://prntscr.com/nf5ax7
http://prntscr.com/nf5b78
W środę El Clasico na Camp Nou :)
30
Chyba za dużo popiłeś w święta.
2
Oj było bardzo ciężko ale wygrana!
http://prntscr.com/nezzuc
I następna kolejka mecz z Realem o mistrzostwo!
http://prntscr.com/nf002z
0
I gol. Ja tam jestem i tak za Cardiff. Liverpool nie wygrywając dzisiaj miałby bardzo niskie morale.