0

W FMa świetny czyli brać!

http://prntscr.com/ngdo9p

0

A to ta. Napisałeś że ładna to myślałem że chodzi o inną :)

0

I gdzie ta piosenka?

0

Nie doczekam się chyba tych napisów do Gommory 4 sezonu ;/

Kusi oglądnąć z lektorem ale to jednak nie to samo.

0

1 Arcydzieło
2 Słaby
3 Dobry

0

Dokładnie :) Ale ja bez Messiego i Umititiego :(

0

Wszystkie transfery te co naprawdę. Tworząc grę ustawiłem opcje blokady robienia transferów przez kluby żeby zwiększyć realizm :) Więc wygląda to tak:

http://prntscr.com/ng5q2g

http://prntscr.com/ng5q7l

3

Ależ ten czas szybko leci! To już dzisiaj wielki mecz.

http://prntscr.com/ng5ha8

Tabela http://prntscr.com/ng5hfg

Nie mogę się doczekać godz 22 :)

Pozdrawiam Fmaniaków.

1

Nasza przyszłość :P

2

Za dobrze gra żeby odszedł.

0

Masakra już Ajax ma 111 goli w lidze...

2

Ależ meczycho. Ale spokojnie to taki mecz że w pierwszej połowie Barca gotuje a w drugiej połowie je.

0

Czemu pół tysiąca?

0

Dembele by zrobił z 38.5 km/h :D

Oblicz tutaj ile biegł :P

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:

15

Aż tak pobiłby Sane? Nie chce mi się wierzyć że biegł 38 km/h to jakiś fake.

Niby tutaj taki rekord


Przecież obrońca biegł obok Mbappe prawie tak samo szybko dopiero na końcu odpuścił ;P

0

Co masz na myśli szklany sufit?

1

Ładna zacięta walka w lidze holenderskiej i portugalskiej. Ajax i PSV mają po 77 a Benfica i Porto po 75 pkt.

1

Piękne!

2

O kurde jaki dobry. http://prntscr.com/nf9mbb


Dzięki biorę go :)

edit: A jednak przechodzi do Sevilli już ;/

1

Jovic albo Lautaro.

1

Polećcie jakiegoś fajnego audiobooka na YT?

0

A to jeszcze tacy są na stronie?

1

I jak Wam się podoba trailer?

1

Xavi lepszy technicznie? Moim zdaniem nie. W FMa ma 18 :P

Ronaldo drybling 15

W ramach ciekawostki najlepsi technicy w grze http://prntscr.com/nf5ws7

0

Racja. Wiadomo to tylko gra ale oni tak realistycznie to odwzorowują że nie pomyliliby się o tyle :) Żeby było realistycznie w Fma mam ten sam dzień co dzisiaj czyli 22 kwietnia 2019 :)

18

1

Raport z Fma.

Pobity rekord ligi ale to wciąż za mało na Real http://prntscr.com/nf5ax7

http://prntscr.com/nf5b78

W środę El Clasico na Camp Nou :)

30

Chyba za dużo popiłeś w święta.

2

Oj było bardzo ciężko ale wygrana!

http://prntscr.com/nezzuc

I następna kolejka mecz z Realem o mistrzostwo!

http://prntscr.com/nf002z

0

I gol. Ja tam jestem i tak za Cardiff. Liverpool nie wygrywając dzisiaj miałby bardzo niskie morale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?