matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ależ mnie ten Real wkurza...
http://prntscr.com/napxh8
0
Zmiennika nie zamiennika. Co to za słowo zamiennik?
0
O właśnie muszę pobrać. Dzięki za przypomnienie.
To jest to? Trochę skomplikowane się to wydaje
https://www.fmscout.com/a-fm19-real-names-license-fix.html
3
Fajnie się ogląda te balanse ciała Semedo.
0
Może Real spuchnie :)
0
Ależ się szykuje piękna walka o wygranie Ligi :D
http://prntscr.com/naf0nl
0
Taktyk.
54
To nie znasz się w takim razie na piłce.
0
Busquets by połowę tego dystansu zdążył przebiec co Frenkie :)
0
Co ten Real ;/ http://prntscr.com/na5z0e
5
Zdecydowanie najlepszy skład według ASa. Wierze w Cou i chcę go w następnym sezonie w barwach Barcy ale na ten moment lepiej zagrać 4-4-2 na Old Trafford.
0
Kurde krytyka City jakby 3-0 o przerwy przegrywali.
0
Bardzo dobra informacja.
4
E tam. W pamiętnym sezonie uzbierał 66 pkt :)
0
Jakbyś grywał w Football Managery to byś go dobrze znał :D
9
Gdzie niby jest niedoceniany? Większość specjalistów i kibiców umieszcza go w top 3 bramkarzy świata.
0
Ja właśnie jestem 6 tyg. po operacji :)
5
Co się stało ;/?
0
Ładne wejście Hendersona. Asysta i gol.
1
Nie wiem ale dla tak dobrego zawodnika na pewno by się znalazło miejsce.
2
Ten transfer jest nieunikniony. Szkoda że my się o niego nie staramy.
1
Jeśli chodzi o pamiętny sezon Messiego i jego 50 goli w la lidze to ile dołożył wtedy asyst do tych 50 goli?
edit---> Masakra jakaś ;/ Myślałem że dołożył z 7 czy 8 asyst. Kosmiczne liczby. Jak w tym sezonie Messi wymiata a ma słabe liczby jakby porównać z tamtym sezonem ;/
0
Będą go trenował na pozycji środkowego pomocnika ale też będę korzystał z niego również na lewej flance. Raczej ze słabymi przeciwnikami będę wybierał ofensywniejszy skład.
0
Jeszcze nie wiem dopiero zaczynam rozgrywkę :)
Jestem ogromnym fanem Footballa Managera i Barcy jednak wiadomo jak jest z tą grą. Wiele lat nie grałem bo nie chciałem żeby mnie wciągnęła w swe sidła a jednak zawsze mnie kusiło żeby pograć Barcą i instalowałem i zaraz kasowałem tą grę w kółko.
Wymyśliłem sobie więc ograniczenie czasowe. Czas w grze nie może być dalej niż czas w realu. Czyli na dzień dzisiejszy nie mogę przekroczyć 9 marca 2019. Spędziłem parę godzin na ustalaniu każdego szczegółu od taktyk, wszystkie stałe fragmenty, zatrudnieniu sztabu szkoleniowego itp itd. Teraz już sobie mogę spokojnie bez zbędnych zabaw i ustawiania grać sobie spokojnie jako koneser piłki nożnej i fan FMa i Barcy :) Żeby skrócić też czas gry treningiem i konferencjami prasowymi zajmuje się mój asystent. Jeszcze odnośnie transferów. W pierwszym okienku wyłączyłem opcje że kluby mogą kupować zawodników żeby aby zwiększyć realizm gry i aktualne składy wszystkich drużyn :)
0
No i cyk. Taktyka i Once de Gala zrobiona :)
http://prntscr.com/n81ru6
0
Czemu Eriksen nie do wyciągnięcia?
1
Właśnie gram w Wiedźmina 3 i robię wszystkie misjce oprócz gry w Gwinta. Warto robić te karciane misje?
1
Strażak-->Komandos--->Piłkarz
0
Jestem w szoku. Dopiero nie dawno patrzyłem na wynik i było 0-2.
edit no i 3-3
0
Ta po prawej wygląda jak Cher.