3

Ależ mnie ten Real wkurza...

http://prntscr.com/napxh8

0

Zmiennika nie zamiennika. Co to za słowo zamiennik?

0

O właśnie muszę pobrać. Dzięki za przypomnienie.

To jest to? Trochę skomplikowane się to wydaje

https://www.fmscout.com/a-fm19-real-names-license-fix.html

3

Fajnie się ogląda te balanse ciała Semedo.

0

Może Real spuchnie :)

0

Ależ się szykuje piękna walka o wygranie Ligi :D

http://prntscr.com/naf0nl

0

Taktyk.

54

To nie znasz się w takim razie na piłce.

0

Busquets by połowę tego dystansu zdążył przebiec co Frenkie :)

0

Co ten Real ;/ http://prntscr.com/na5z0e

5

Zdecydowanie najlepszy skład według ASa. Wierze w Cou i chcę go w następnym sezonie w barwach Barcy ale na ten moment lepiej zagrać 4-4-2 na Old Trafford.

0

Kurde krytyka City jakby 3-0 o przerwy przegrywali.

0

Bardzo dobra informacja.

4

E tam. W pamiętnym sezonie uzbierał 66 pkt :)

0

Jakbyś grywał w Football Managery to byś go dobrze znał :D

9

Gdzie niby jest niedoceniany? Większość specjalistów i kibiców umieszcza go w top 3 bramkarzy świata.

0

Ja właśnie jestem 6 tyg. po operacji :)

5

Co się stało ;/?

0

Ładne wejście Hendersona. Asysta i gol.

1

Nie wiem ale dla tak dobrego zawodnika na pewno by się znalazło miejsce.

2

Ten transfer jest nieunikniony. Szkoda że my się o niego nie staramy.

1

Jeśli chodzi o pamiętny sezon Messiego i jego 50 goli w la lidze to ile dołożył wtedy asyst do tych 50 goli?

edit---> Masakra jakaś ;/ Myślałem że dołożył z 7 czy 8 asyst. Kosmiczne liczby. Jak w tym sezonie Messi wymiata a ma słabe liczby jakby porównać z tamtym sezonem ;/

0

Będą go trenował na pozycji środkowego pomocnika ale też będę korzystał z niego również na lewej flance. Raczej ze słabymi przeciwnikami będę wybierał ofensywniejszy skład.

0

Jeszcze nie wiem dopiero zaczynam rozgrywkę :)
Jestem ogromnym fanem Footballa Managera i Barcy jednak wiadomo jak jest z tą grą. Wiele lat nie grałem bo nie chciałem żeby mnie wciągnęła w swe sidła a jednak zawsze mnie kusiło żeby pograć Barcą i instalowałem i zaraz kasowałem tą grę w kółko.

Wymyśliłem sobie więc ograniczenie czasowe. Czas w grze nie może być dalej niż czas w realu. Czyli na dzień dzisiejszy nie mogę przekroczyć 9 marca 2019. Spędziłem parę godzin na ustalaniu każdego szczegółu od taktyk, wszystkie stałe fragmenty, zatrudnieniu sztabu szkoleniowego itp itd. Teraz już sobie mogę spokojnie bez zbędnych zabaw i ustawiania grać sobie spokojnie jako koneser piłki nożnej i fan FMa i Barcy :) Żeby skrócić też czas gry treningiem i konferencjami prasowymi zajmuje się mój asystent. Jeszcze odnośnie transferów. W pierwszym okienku wyłączyłem opcje że kluby mogą kupować zawodników żeby aby zwiększyć realizm gry i aktualne składy wszystkich drużyn :)

0

No i cyk. Taktyka i Once de Gala zrobiona :)

http://prntscr.com/n81ru6

0

Czemu Eriksen nie do wyciągnięcia?

1

Właśnie gram w Wiedźmina 3 i robię wszystkie misjce oprócz gry w Gwinta. Warto robić te karciane misje?

1

Strażak-->Komandos--->Piłkarz

0

Jestem w szoku. Dopiero nie dawno patrzyłem na wynik i było 0-2.

edit no i 3-3

0

Ta po prawej wygląda jak Cher.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?