matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jaki przekręt haha
0
Ale brakuje mu iskry i błyskotliwości. Ale zobaczymy jak się jego kariera potoczy.
1
Hehe ja się skusiłem za 20 zł i oglądam. Zaciekawił mnie ten format i jak amatorzy radzą sobie w klatce.
1
Miliony są moje :)
http://prntscr.com/n56pfp
0
Może być ciężko z tym złotym butem dla Messiego. Z prostej przyczyny mamy taką dużą przewagę że Messi będzie coraz bardziej oszczędzany
0
Oszukali mnie... 20 zł w plecy.
0
https://famemma.com/
Działa Wam ta strona?
0
Uważaj na te wykupienie. Ja kupiłem tu i strona już nie działa ;/
https://famemma.com/
99
Ale ten komentator głupoty gadał. Coutinho występ do śmietnika. Przecież nieźle grał a szczególnie w środku. Później zaczął gadać o nadwadze Malcoma chwile po tym jak rozwinął prędkość do 34 km/h :)
0
Na pewno gol na konto Messiego. Jakby nie obrońca piłka szła w światło bramki. W takich sytuacjach zaliczają temu który uderzał.
0
Emocje jak na grzybobrabiu :)
Ale Cou to mi proszę nie krytykować bo inni nie grają lepiej.
3
Piękne info oby tylko nie kosztem Umtitiego.
3
Najdrożsi defensywni pomocnicy według transfermarkt.
Pięknie to wygląda na szczycie. Będzie idealna zmiana pokoleniowa :)
http://prntscr.com/n512yu
0
player.pl
7
Ohh Ney brakuje Ciebie tutaj!
3
Ale widać było przecież na replayu że wykręcił mocno staw skokowy.
26
Mogą sobie wystartować do ich klauzul wykupu.
1
Nie wyobrażam sobie odejścia Umtitiego! W formie i zdrowy jest potworem ale to każdy wie. Chciałbym też pozostania Coutinho ale z tym może być różnie. Rakitic niech zostanie ale niech mniej gra. Holender powinien odejść dla dobra jego kariery bo jest za dobry żeby grzać ławę.
0
Nie szkodzi. On ma grać w najważniejszych meczach sezonu ;) Jakbyśmy mieli z 3 pkt czy 5 pkt przewagi nad drugim miejscem to oczywiście wolałbym w pierwszym składzie Clementa.
1
Liczę dzisiaj na Umtitiego od pierwszych minut :)
0
Wszystkiego najlepszego! Jeszcze młody jesteś :)
0
Jeśli chodzi o Yerbe polecam Boce Juniors :)
1
Jeszcze do plusów dodaj że uwielbia Yerbe :) Już widzę te zdjęcia jak idzie razem z Suarezem i Messim :)
19
Śmiesznie by to wyglądało. Alba/Alaba :D
Jakby do nas trafił chodź szanse na to są iluzoryczne to pewnie by też pograł w pomocy na DM.
1
Dzięki wielkie! Pozdro
0
Cześć,
Ostatnio ktoś tu wrzucił przerobione zdjęcie Messiego w koszulce La Roja. Mógłbym prosić kogoś o przesłanie tego zdjęcia.
1
Odkładajmy na Mbappe :D
16
Do 3 tys nic porządnego nie kupisz.
14
Andre Gomesa :) Też od razu mi się z tym skojarzyło hehe
0
Nie jest kapitanem repr.