1

Jaki przekręt haha

0

Ale brakuje mu iskry i błyskotliwości. Ale zobaczymy jak się jego kariera potoczy.

1

Hehe ja się skusiłem za 20 zł i oglądam. Zaciekawił mnie ten format i jak amatorzy radzą sobie w klatce.

1

Miliony są moje :)

http://prntscr.com/n56pfp

0

Może być ciężko z tym złotym butem dla Messiego. Z prostej przyczyny mamy taką dużą przewagę że Messi będzie coraz bardziej oszczędzany

0

Oszukali mnie... 20 zł w plecy.

0

https://famemma.com/

Działa Wam ta strona?

0

Uważaj na te wykupienie. Ja kupiłem tu i strona już nie działa ;/

https://famemma.com/

99

Ale ten komentator głupoty gadał. Coutinho występ do śmietnika. Przecież nieźle grał a szczególnie w środku. Później zaczął gadać o nadwadze Malcoma chwile po tym jak rozwinął prędkość do 34 km/h :)

0

Na pewno gol na konto Messiego. Jakby nie obrońca piłka szła w światło bramki. W takich sytuacjach zaliczają temu który uderzał.

0

Emocje jak na grzybobrabiu :)

Ale Cou to mi proszę nie krytykować bo inni nie grają lepiej.

3

Piękne info oby tylko nie kosztem Umtitiego.

3

Najdrożsi defensywni pomocnicy według transfermarkt.
Pięknie to wygląda na szczycie. Będzie idealna zmiana pokoleniowa :)

http://prntscr.com/n512yu

0

player.pl

7

Ohh Ney brakuje Ciebie tutaj!

3

Ale widać było przecież na replayu że wykręcił mocno staw skokowy.

26

Mogą sobie wystartować do ich klauzul wykupu.

1

Nie wyobrażam sobie odejścia Umtitiego! W formie i zdrowy jest potworem ale to każdy wie. Chciałbym też pozostania Coutinho ale z tym może być różnie. Rakitic niech zostanie ale niech mniej gra. Holender powinien odejść dla dobra jego kariery bo jest za dobry żeby grzać ławę.

0

Nie szkodzi. On ma grać w najważniejszych meczach sezonu ;) Jakbyśmy mieli z 3 pkt czy 5 pkt przewagi nad drugim miejscem to oczywiście wolałbym w pierwszym składzie Clementa.

1

Liczę dzisiaj na Umtitiego od pierwszych minut :)

0

Wszystkiego najlepszego! Jeszcze młody jesteś :)

0

Jeśli chodzi o Yerbe polecam Boce Juniors :)

1

Jeszcze do plusów dodaj że uwielbia Yerbe :) Już widzę te zdjęcia jak idzie razem z Suarezem i Messim :)

19

Śmiesznie by to wyglądało. Alba/Alaba :D

Jakby do nas trafił chodź szanse na to są iluzoryczne to pewnie by też pograł w pomocy na DM.

1

Dzięki wielkie! Pozdro

0

Cześć,

Ostatnio ktoś tu wrzucił przerobione zdjęcie Messiego w koszulce La Roja. Mógłbym prosić kogoś o przesłanie tego zdjęcia.

1

Odkładajmy na Mbappe :D

16

Do 3 tys nic porządnego nie kupisz.

14

Andre Gomesa :) Też od razu mi się z tym skojarzyło hehe

0

Nie jest kapitanem repr.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?