matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jak wrażenia z takim ograniczeniem :D?
1
No i połowa sezonu za mną. Przypomnę tylko że jestem wielkim fanem Barcy i Fma i żeby nie tracić za dużo czasu przy wirtualnej rozgrywce postanowiłem sobie zrobić ograniczenie czasowe. Czyli jeśli dzisiaj mamy 14.04.2019 nie mogę w FMa zagrać dalej :) Czyli chce zagrać wiele lat na jednym save. Zarówno w grze jak i w realu.
Tabela po 19 kolejkach http://prntscr.com/nbp59f
Półfinał pucharu Króla z Atletico. Real gra z Betisem. 1/8 LM będę grał z United
Gole i asysty http://prntscr.com/nbp5si
De Jong i De Ligt przechodzą po sezonie :)
A to krótka lista życzeń http://prntscr.com/nbp63m
2
Co za sędzia. Co Barca idzie z kontra to gwizda zamiast dać przywilej korzyści
1
Czemu Ci sędziowie nie dają przywileju korzyści tylko odgwizduja spalone?
2
Emocje jak na grzybobraniu :)
0
Ja mam dogadanych dwóch holendrów :D http://prntscr.com/nbd5pe
I marzy mi się kupienie tego żołnierza w przyszłości :) http://prntscr.com/nbd5x1
0
Gratulacje :D
2
Ja mam nadzieję na Holendra w bramce.
1
Prawda. Tutaj potwierdzenie. http://prntscr.com/nbcafw
0
Trochę nie rozumiem. W sensie 100 pkt to jest przecież nic jak tyle atrybutów jest. Możesz jaśniej?
0
Zgłaszam się. Tylko pytanie Mógłbym sobie staty wybrać jakie chce mieć? Czy to losowe jest?
Ja poproszę pozycję Defensywnego pomocnika :) Chciałem zrobić karierę na tej pozycji chociaż taką jak Janiama no ale niestety zerwałem w obu kolanach więzadło krzyżowe.
3
Dzięki! Oglądnę. Aż się przypomniał Tańczący z Wilkami :) Pozdrawiam
2
Brawo Messi! Brawo Dembele :D
http://prntscr.com/nb5sfu
1
Trudno się mówi. Machina i tak się rozkręca niesamowicie :D Real spuchnie jeszcze. http://prntscr.com/nb5awt
0
Mało interesujący mecz. Niestety porażka. Suarez miał sam na sam przy stanie 0-0 ale zaprzepaścił. W ogóle zauważyłem że 9-wiątki mało goli strzelają tym Fmie. Varane strzelił po zamieszaniu w polu karnym. Gol z dupy.
http://prntscr.com/nb4xqm
0
Ja wyłączyłem w pierwszym oknie transfery dla klubów żeby były prawdziwe składy. Frenkie przechodzi po sezonie bo gram z update nowym.
Ruszyli! Oto składy http://prntscr.com/nb4sq2
0
A Frenkie się rozwinał? Kogo kupiłeś do Barcy?
0
Piękne powołania :)
0
Też nic nie zmieniam. Szkoda bo Dembuś wypadł dzień przed meczem.
0
Jak myślisz cofnąć troszkę linie obrony i pressing? Gram typowo na posiadanie piłki najmniejszym tempem gry itp. Z Galatasaray teraz grałem drugą 11 to na Real wszyscy będą w pełni sił i wypoczęci :)
Zadyszkę złapali :D 3 mecze z rzędu bez zwycięstwa.
0
Ale transmisja płatna.
0
https://www.fmscout.com/a-fm19-real-names-license-fix.html
Muszę to ogarnąć żeby nazwy było ok.
5
Ależ emocje! Zaraz El Clasico na Santiago Bernabue. Stosunek bramkowy identyczny! http://prntscr.com/nb45rd
Życzcie powodzenia :D
2
Dobre :D
1
Megan Fox
39
"Manchester walczy o niemożliwe, teraz to niemożliwe jest jeszcze bardziej niemożliwe, ale dopóki piłka w grze wszystko możliwe"
M. Żewłakow, 2019.
0
Tak oglądam skrót Benficy i czemu ten koleś dostał czerwoną? Nie zmieniły się czasem przepisy że ma być rzut karny i żółta? W sensie w sytuacjach jak ktoś wychodzi sam na sam i zostaje sfaulowany? Przed polem karnym faul to czerwo w polu karnym żółta i czerwo.
Tak było by chyba rozsądniej. Co myślicie?
3
3
3
Ależ mnie ten Real wkurza...
http://prntscr.com/napxh8
0
Zmiennika nie zamiennika. Co to za słowo zamiennik?