0

I jak wrażenia z takim ograniczeniem :D?

1

No i połowa sezonu za mną. Przypomnę tylko że jestem wielkim fanem Barcy i Fma i żeby nie tracić za dużo czasu przy wirtualnej rozgrywce postanowiłem sobie zrobić ograniczenie czasowe. Czyli jeśli dzisiaj mamy 14.04.2019 nie mogę w FMa zagrać dalej :) Czyli chce zagrać wiele lat na jednym save. Zarówno w grze jak i w realu.

Tabela po 19 kolejkach http://prntscr.com/nbp59f
Półfinał pucharu Króla z Atletico. Real gra z Betisem. 1/8 LM będę grał z United
Gole i asysty http://prntscr.com/nbp5si

De Jong i De Ligt przechodzą po sezonie :)

A to krótka lista życzeń http://prntscr.com/nbp63m

2

Co za sędzia. Co Barca idzie z kontra to gwizda zamiast dać przywilej korzyści

1

Czemu Ci sędziowie nie dają przywileju korzyści tylko odgwizduja spalone?

2

Emocje jak na grzybobraniu :)

0

Ja mam dogadanych dwóch holendrów :D http://prntscr.com/nbd5pe
I marzy mi się kupienie tego żołnierza w przyszłości :) http://prntscr.com/nbd5x1

0

Gratulacje :D

2

Ja mam nadzieję na Holendra w bramce.

1

Prawda. Tutaj potwierdzenie. http://prntscr.com/nbcafw

0

Trochę nie rozumiem. W sensie 100 pkt to jest przecież nic jak tyle atrybutów jest. Możesz jaśniej?

0

Zgłaszam się. Tylko pytanie Mógłbym sobie staty wybrać jakie chce mieć? Czy to losowe jest?

Ja poproszę pozycję Defensywnego pomocnika :) Chciałem zrobić karierę na tej pozycji chociaż taką jak Janiama no ale niestety zerwałem w obu kolanach więzadło krzyżowe.

3

Dzięki! Oglądnę. Aż się przypomniał Tańczący z Wilkami :) Pozdrawiam

2

Brawo Messi! Brawo Dembele :D

http://prntscr.com/nb5sfu

1

Trudno się mówi. Machina i tak się rozkręca niesamowicie :D Real spuchnie jeszcze. http://prntscr.com/nb5awt

0

Mało interesujący mecz. Niestety porażka. Suarez miał sam na sam przy stanie 0-0 ale zaprzepaścił. W ogóle zauważyłem że 9-wiątki mało goli strzelają tym Fmie. Varane strzelił po zamieszaniu w polu karnym. Gol z dupy.



http://prntscr.com/nb4xqm

0

Ja wyłączyłem w pierwszym oknie transfery dla klubów żeby były prawdziwe składy. Frenkie przechodzi po sezonie bo gram z update nowym.

Ruszyli! Oto składy http://prntscr.com/nb4sq2

0

A Frenkie się rozwinał? Kogo kupiłeś do Barcy?

0

Piękne powołania :)

0

Też nic nie zmieniam. Szkoda bo Dembuś wypadł dzień przed meczem.

0

Jak myślisz cofnąć troszkę linie obrony i pressing? Gram typowo na posiadanie piłki najmniejszym tempem gry itp. Z Galatasaray teraz grałem drugą 11 to na Real wszyscy będą w pełni sił i wypoczęci :)

Zadyszkę złapali :D 3 mecze z rzędu bez zwycięstwa.

0

Ale transmisja płatna.

0

https://www.fmscout.com/a-fm19-real-names-license-fix.html

Muszę to ogarnąć żeby nazwy było ok.

5

Ależ emocje! Zaraz El Clasico na Santiago Bernabue. Stosunek bramkowy identyczny! http://prntscr.com/nb45rd
Życzcie powodzenia :D

2

Dobre :D

1

Megan Fox

39

"Manchester walczy o niemożliwe, teraz to niemożliwe jest jeszcze bardziej niemożliwe, ale dopóki piłka w grze wszystko możliwe"
M. Żewłakow, 2019.

0

Tak oglądam skrót Benficy i czemu ten koleś dostał czerwoną? Nie zmieniły się czasem przepisy że ma być rzut karny i żółta? W sensie w sytuacjach jak ktoś wychodzi sam na sam i zostaje sfaulowany? Przed polem karnym faul to czerwo w polu karnym żółta i czerwo.

Tak było by chyba rozsądniej. Co myślicie?

3

3

3

Ależ mnie ten Real wkurza...

http://prntscr.com/napxh8

0

Zmiennika nie zamiennika. Co to za słowo zamiennik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?