matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak i do tego bardzo dobrze się spisywał :)
6
To byś się przyczepił że np Coutinho nie jest napastnikiem tylko pomocnikiem :)
1
I cyk taka kadra na nowy sezon (pozycje umowne)
http://www.footballuser.com/1745322/FC_Barcelona
0
Grałem tylko trochę w Skyrim ale nie uwierzę że coś było lepsze niż Wiedźmin jeśli chodzi o RPG. A pokazuje mi dopiero 12 % gry...
0
Jako laik gier RPG jestem pozytywnie zszokowany ogromem świata jak i ogólnie grą Wiedźmin 3. Coś niesamowitego.
5
Co ten Messi tym meczu wyczyniał... Nie mieści się w głowie.
0
Ronaldo brazylijski rozumiem?
1
Top 5 najlepszych zawodników jakich mieliście przyjemność oglądać podczas swojego życia?
Dla mnie: Messi, Ronaldinho, Ronaldo, Cristiano i z piątą pozycją miałbym problem więc dam Zidane/Xavi.
1
Jasper, jak nie to Ederson byłby idealny.
2
Po co te dziwne prawa w USA są? Ktoś wie? I tak wiadomo że tego nikt nie przestrzega. Bardziej mnie zastanawia to po co ktoś takie coś wymyślał.
2
Nie róbmy jeszcze z niego kaleki...
1
Było blisko...
http://prntscr.com/n250vy
0
Jović przecież to wiadome.
0
Trochę tak. L4 prawie 2 miesiące.
1
Nudzą się tylko nudni ludzie...
1
Utopia?
0
Można już gdzieś w sieci oglądnąć Kobiety Mafi 2?
0
A ile maksymalnie Bartomeu może być Prezesem Barcy?
6
Ten zarząd od paru lat działa tak że nie ma się o co przyczepić. Czapki z głów Panie Bartomeu.
0
On nie miał dwóch rzeczy potrzebnych żeby grać w Barcy. Ani umiejętności chodź wiadomo że ma nie małe i mocnej psychiki.
0
Jak zagrał wczoraj Umtiti?
1
Jović to będzie potwór w przyszłości!
1
Chyba zmiennikiem.
Ja nie widzę innej opcji na następny sezon niż:
Frenkie, Ligt, Jovic i Luis.
2
Zostawiłbym Cou nawet jak w tym sezonie nie odzyska formy. Następny sezon na spokoju zacznie i pokażę swoją klasę. Mocno w to wierze.
5
Było by pięknie :)
0
Możliwe. Podobno większość snów w ogóle nie pamiętamy.
0
Dawać Hazarda za niego :D
0
Wiem wiem.
22
Na przyszły sezon poproszę:
Frenkie de Jong, De Ligt, Jovic, Felipe Luis.
Panie Bartomeu proszę nie zawiedź mnie :)
Dziękuje i pozdrawiam.
0
Pewnie się jeszcze odwołają nie wiadomo.