0

Tak i do tego bardzo dobrze się spisywał :)

6

To byś się przyczepił że np Coutinho nie jest napastnikiem tylko pomocnikiem :)

1

I cyk taka kadra na nowy sezon (pozycje umowne)

http://www.footballuser.com/1745322/FC_Barcelona

0

Grałem tylko trochę w Skyrim ale nie uwierzę że coś było lepsze niż Wiedźmin jeśli chodzi o RPG. A pokazuje mi dopiero 12 % gry...

0

Jako laik gier RPG jestem pozytywnie zszokowany ogromem świata jak i ogólnie grą Wiedźmin 3. Coś niesamowitego.

5

Co ten Messi tym meczu wyczyniał... Nie mieści się w głowie.

0

Ronaldo brazylijski rozumiem?

1

Top 5 najlepszych zawodników jakich mieliście przyjemność oglądać podczas swojego życia?

Dla mnie: Messi, Ronaldinho, Ronaldo, Cristiano i z piątą pozycją miałbym problem więc dam Zidane/Xavi.

1

Jasper, jak nie to Ederson byłby idealny.

2

Po co te dziwne prawa w USA są? Ktoś wie? I tak wiadomo że tego nikt nie przestrzega. Bardziej mnie zastanawia to po co ktoś takie coś wymyślał.

2

Nie róbmy jeszcze z niego kaleki...

1

Było blisko...

http://prntscr.com/n250vy

0

Jović przecież to wiadome.

0

Trochę tak. L4 prawie 2 miesiące.

1

Nudzą się tylko nudni ludzie...

1

Utopia?

0

Można już gdzieś w sieci oglądnąć Kobiety Mafi 2?

0

A ile maksymalnie Bartomeu może być Prezesem Barcy?

6

Ten zarząd od paru lat działa tak że nie ma się o co przyczepić. Czapki z głów Panie Bartomeu.

0

On nie miał dwóch rzeczy potrzebnych żeby grać w Barcy. Ani umiejętności chodź wiadomo że ma nie małe i mocnej psychiki.

0

Jak zagrał wczoraj Umtiti?

1

Jović to będzie potwór w przyszłości!

1

Chyba zmiennikiem.

Ja nie widzę innej opcji na następny sezon niż:

Frenkie, Ligt, Jovic i Luis.

2

Zostawiłbym Cou nawet jak w tym sezonie nie odzyska formy. Następny sezon na spokoju zacznie i pokażę swoją klasę. Mocno w to wierze.

5

Było by pięknie :)

0

Możliwe. Podobno większość snów w ogóle nie pamiętamy.

0

Dawać Hazarda za niego :D

0

Wiem wiem.

22

Na przyszły sezon poproszę:

Frenkie de Jong, De Ligt, Jovic, Felipe Luis.

Panie Bartomeu proszę nie zawiedź mnie :)

Dziękuje i pozdrawiam.

0

Pewnie się jeszcze odwołają nie wiadomo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?