matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż 16 tytułów ma Rakieta? Strasznie dużo. Zleciał czas szybko
0
Super informacja! Valverde nie poddawaj się.
0
Ok dzięki.
1
Czas nie leczy ran, lecz przyzwyczaja do bólu...
0
Czemu tak ciężko o napisy do serialów? Kiedyś wychodził odc to się czekało max z 2 dni na napisy. Teraz czekam już z 2 miesiące na Gomorre 4 sezon napisy albo 15 odcinek 8 sezonu Suits. Co się stało że już nie robią tak napisów jak kiedyś?
1
Hulk
Messi
Iniesta
Suarez
Busquets
Ramos
Balotelli
Ronaldo
Mascherano
Diego
0
Jeszcze Jordana i Tigera Woodsa.
0
Zdecydowanie Busquets. Czekam już tyle lat żeby w końcu poszedł na siłownie i nauczył się biegać albo skakać do głowy.
0
Może to głupie i dziecinne ale wkurzają mnie kibice LFC. Wiem że najwięcej kibiców w Polsce ma Real i Barca i wiele z nich jest debil*** ale to co zobaczyłem na stronie LFC mnie przeraziło. Fani LFC są oderwani od rzeczywistości. Piszą jakby co rok zgarniali tryplet itp. Kibice Realu już bardziej doceniają mocną Barcę i są bardziej pokorni niż LFC który nic nie wygrywa. Po drugie wkurza mnie Klopp. Szczególnie jak cieszy się z bramek na 4-0 czy 5-0. Może to detal i ktoś napisze że lepszy taki Klopp który żyje meczem niż wiecznie zamyślony Valverde jednak ja tak nie myślę. Był już taki jeden mecz między United i Chelsea. Niebiescy strzelili bodajże na 4-0 gola a Conte latał jak poparzony celebrując gola. Jose podszedł do niego i mu powiedział, że trochę szacunku się należy. Może to są takie detale i czepianie się ale ja jednak nie lubię takich ekspresyjnych zachować i moim zdaniem to trochę pod publiczkę. Ktoś tu przywołał wielkiego trenera Łobanowskiego który cały mecz miał kamienną twarz i takich trenerów cenie bardziej. Oczywiście są sytuacje jak np Guardioli po golu w ostatnich sekundach z Tottenhamem czy gol ostatnio Totków z Ajaxem ale to naturalne i takie zachowania są piękne ale nie wieczny Klopp wymachujący rękami.
Chociaż mi smutno ja dalej kibicuje Valverde i obwiniam po meczu na Anfield tylko i wyłącznie piłkarzy.
0
Nigdy nie mów nigdy. Jutro ostatnia kolejka.
0
No chory sezon. :)
30
Ja tam mocno jestem za kogutami i jutro za City :D
0
Dziękuje Valladolid!
http://prntscr.com/nn6isc
Tabela http://prntscr.com/nn6iyk
0
Warto bardzo. To jest serial gdzie jest niezwykła ilość cytatów która zapada w pamięć. Ale szczerze mówiąc nie kojarzę podobnych serialów.
0
1) The Wire
2) Peaky Blinders
3) Ekipa
4) Gomorra
5) Sześć stóp pod ziemią
2
Tak zdecydowanie chociaż wolałbym Hazarda zamiast Grizzliego.
0
Ciężko go nie kojarzyć jak się oglądało BB. Jedna z najlepiej zagranych postaci w historii serialów.
0
Ok dzięki za odp.
0
Ten z BB ale wyleciało mi z głowy :P
0
Kiedy ma być następny sezon Peaky Blinders? Nie mogę się doczekać.
Ten filmik oglądałem/słuchałem już z kilkadziesiąt razy. Haha, ten Yaya to wypisz wymaluj mój styl gry na Orliku.
0
Suarez mógłby zostać i Griezmann już by nie musiał przychodzić jakby Neymar wrócił.
2
No i to jest dobre podejście.
0
Wiem jakie Valverde ma wady. Za bardzo pragmatyczny za mało polotu w grze itp ale dalej nie mogę zrozumieć jak zawodnicy mogą roztrwonić taką przewagę mając tyle talentu. Oni powinni pare sekund przed pierwszym gwizdkiem porozmawiać między sobą. Panowie to jest Anfield oni się na nas rzucą ale my też zaatakujmy od razu i nich oni się martwią żeby nie stracić gola.
0
Emocje opadły trochę i dziwie się, że to pisze ale chce żeby Valverde został w Barcy. O rewanż w Liverpoolu obwiniam piłkarzy tak samo jak po meczu z Romą. Po 3-0 u siebie moim zdaniem Valverde mógłby nie jechać na rewanż tylko oglądać mecz w TV i pić piwo a piłkarze obojętnie w jakim składzie i w jakiej taktyce mieli obowiązek awansować! Mam nadzieje że zdobędzie Valverde drugi pod rząd dublet i zaatakuje za rok znowu LM. Do trzech razy sztuka!
Jakby go faktycznie zwolnili to chciałbym trenera Ajaxu lub od razu Xaviego.
A to moja Barca na przyszły sezon :) http://prntscr.com/nmxy0w
Do tego spróbuje dokupić Mbappe.
0
Jeszcze nie. Nie starczy na transfer. Mam 170 mln na transfery. Kogoś muszę najpierw sprzedać. Ale dziwne że 195 mln starcza na jego lub Neymara. Myślałem że PSG nie zgodzi się.
0
Ja bym na miejscu Barcy zbierał kasę na Mbappe i przed końcem kontraktu o niego walczyć. Byłby idealny za Suareza za 1/2 lata.
0
Mbappe chce negocjować :D Dobrze jest
http://prntscr.com/nmvdwu
0
Chciałem to samo wrzucić ale widzę że mnie uprzedziłeś :D
0
Dobrze że istnieje alternatywna rzeczywistość bo jest jeszcze się czym emocjonować w tym sezonie...
http://prntscr.com/nmqa9a
http://prntscr.com/nmqadr
0
Co to za ankieta? Gdzie Jose? :D