matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ok dzięki
Dziwne bo nie znajduje go.
0
Gdzie w filmweb się zaprasza znajomego nowego? Znam nick i chce go znaleźć?
0
Również dziękuje.
0
Dzięki
Jeszcze kojarzę że był taki film o chłopcu małym co ukrywał się w wiosce czy mieście przed wojskiem. W szkole chyba też była jakaś akcja rozstrzelania itp Kojarzy ktoś? Chyba akcja w Ameryce południowej.
0
Podobne filmy do Miasto Boga i Kafarnaum?
0
Powinni by zrobić film o pojedynku Punisher&John Wick
0
Bo w Punisherze jest fenomenalny aktor :)
0
Ok :)
1
Włączyłem sobie Johna Wicka 1 część i jestem zaskoczony. Gość wycina gości lepiej niż John Rambo. Trupów już chyba z setka a to połowa filmu dopiero. Strach się bać co będzie w kolejnych częściach...
1
O kurde. Szacun dla niego.
0
Ale kasuje jutro FMa. Za bardzo uzależnia. Pozdro
0
Racja. Suarez na szpicy gra i prawie nic nie trafia.
0
Jak dzisiaj walczył Akop Szostak? Z kim w ogóle walczył bo coś czytam że znowu przegrał.
0
jaki?
0
Frenkie http://prntscr.com/nqd7vf
0
To było by zbyt piękne żeby było prawdziwe. Ale klauzula 70 mln za takiego gracza to promocja.
0
U mnie w FM Messi będzie grał w środku no ale podobno Griezmann słabo się czuje na skrzydle.
1
Rodri to kopia Busquetsa tylko jeszcze jest lepszy fizycznie i bardziej mobilny.
0
Jakby już ten Griezzman przeszedł to za Coutinho w tej taktyce. To by miało sens.
http://prntscr.com/nq5h09
0
Jak takie wymagania stawia to niech idzie gdzie indziej.
0
Why?
0
?
0
Ok to polecam. Tylko nie zniechęć się na początku. Bo tempo wolne i wydaje się nudne ale po wszystkich sezonach docenisz na pewno to arcydzieło :) Pozdro
4
Ta żółta świetna :)
0
a The Wire oglądałeś?
0
U mnie już jest :)
http://prntscr.com/npvgv9
0
Morey odchodzi.
0
W skrócie jego największy atrybut to Błyskotliwość. Atrybuty w FMa są od 1-20.
Ale Krycie, Odbiór świetne :D:D
http://prntscr.com/np3seh
0
Jeszcze nie oglądałem ale w podobnych klimatach i podobno miazga film.
https://www.filmweb.pl/film/Kafarnaum-2018-807622
0
Błyskotliwość 20 w FMa :P