0

1

Nowe wyceny w La Liga

http://prntscr.com/o0d8q2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jacu327 Dzięki za info :)

0

@Odesseiron taki zielony że na MŚ już grał :|

0

Ładny kuponik się szykował to Bułgaria w 93 minucie straciła gola ;/

http://prntscr.com/o05cye

2

@kamilos1214 Dla mnie jedyna słuszna pomoc to

Coutinho
Frenkie Arthur

0

@notev Większa szansa na ZP dla Messiego.

0

@Iago W poprzednim to samo było.

0

Prosiłbym link do gali. Na WP mi już nie działa ;/

29

@chudym Szacunek za szczery wpis. Życze dużo szczęścia i powodzenia!

1

Co to za utwór teraz leci na gali? Chodzi o ten przy którym Collins wychodzi.

0

@Rewolucja123 To kim ten Coutinho w końcu jest/ Nie pomocnik nie skrzydłowy? Pozycja nr 10 to co w takim razie?

2

@KmN Chyba każdy by takie coś chciał zobaczyć.

0

@Barcelismo A była by już ta oficjalka.

0

@IronSanHybrid W sedno :D

0

@Marsmall Za długi kontrakt. Levy by chciał za niego z 200 mln.

0

@messi564 A wiadomo kiedy aktualizacja?

1

@AssisMoreira Przydałby się Ndombele albo Rodri.

0

http://www.footballuser.com/1756566/FC_Barcelona

Taką kadrę widziałbym na nowy sezon :)

*Pozycja Aleny umowna.

4

@bartekvisca Nie lubie takiego rozumowania. Może powiedział agentowi że chce grać tylko w Barcy i nigdzie indziej i teraz tylko agent próbuje załatwić jak najwyższą pensję w Barcy i blefuję że zastanawiają się gdzie ma przejść. To Twoim zdaniem po co mu jest agent?

Może agent ma swoją taktykę. Powiedział przykładowo de Ligtowi. Słuchaj Barca proponuje 8 baniek inni 14 na sezon. De ligt mu mówi ale chce tylko do Barcy iść. Agent mowi ok rozumiem ale daj mi czas spróbuje wynegocjować Ci 10 w Barcy.

To tylko gdybanie ale tak często to może wyglądać. Z de Jongiem tak było niby był blisko PSG ale trafił do nas.

0

@Yoshi94 Buffona się nie opłaca bo jemu trzeba będzie dać wielką pensję.

0

@MXFCB Neymar---> de Ligt---> Griezmann

0

@Kubox Potwierdzam. Mam paru znajomych i idzie im bardzo dobrze. Można zatrudnić Ukraińców i jeszcze jest taniej.

0

@ddanioofcb Też mnie trochę irytuje ten Dijk że takiego kozaka udaje. Zamiast grać to zawsze rękami macha i udaje że uspokaja zespół. Troszkę po publiczkę to wszystko robi.

0

@Odesseiron Max 20 baniek i to tylko ze względu na wiek. Ciekawe czy Coutinho jeszcze zleci w dół.

0

Dzisiaj zmiany wartości na transfermarkt w lidze portugalskiej. Ciekawe kiedy ceny w Anglii i Hiszpanii się zmienią ale pewnie na dniach :) Ciekawi mnie też jaka wartość będzie Dijka. Na pewno rekord jeśli chodzi o środkowego obrońce.

1

To prawda że Frenkie został dzisiaj graczem meczu?

0

@HEDARN On jest za dużym kozakiem i za silny mentalnie jest żeby się tego obawiać.

1

@NeroTFP To powodzenia z firmą. Jaka branża jak to nie tajemnica?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?