matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Umiti :(
http://prntscr.com/o0dc49
1
Nowe wyceny w La Liga
http://prntscr.com/o0d8q2
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jacu327 Dzięki za info :)
0
@Odesseiron taki zielony że na MŚ już grał :|
0
Ładny kuponik się szykował to Bułgaria w 93 minucie straciła gola ;/
http://prntscr.com/o05cye
2
@kamilos1214 Dla mnie jedyna słuszna pomoc to
Coutinho
Frenkie Arthur
0
@notev Większa szansa na ZP dla Messiego.
0
@Iago W poprzednim to samo było.
0
Prosiłbym link do gali. Na WP mi już nie działa ;/
29
@chudym Szacunek za szczery wpis. Życze dużo szczęścia i powodzenia!
1
Co to za utwór teraz leci na gali? Chodzi o ten przy którym Collins wychodzi.
0
@Rewolucja123 To kim ten Coutinho w końcu jest/ Nie pomocnik nie skrzydłowy? Pozycja nr 10 to co w takim razie?
2
@KmN Chyba każdy by takie coś chciał zobaczyć.
0
@Barcelismo A była by już ta oficjalka.
0
@IronSanHybrid W sedno :D
0
@Marsmall Za długi kontrakt. Levy by chciał za niego z 200 mln.
0
@messi564 A wiadomo kiedy aktualizacja?
1
@AssisMoreira Przydałby się Ndombele albo Rodri.
0
http://www.footballuser.com/1756566/FC_Barcelona
Taką kadrę widziałbym na nowy sezon :)
*Pozycja Aleny umowna.
4
@bartekvisca Nie lubie takiego rozumowania. Może powiedział agentowi że chce grać tylko w Barcy i nigdzie indziej i teraz tylko agent próbuje załatwić jak najwyższą pensję w Barcy i blefuję że zastanawiają się gdzie ma przejść. To Twoim zdaniem po co mu jest agent?
Może agent ma swoją taktykę. Powiedział przykładowo de Ligtowi. Słuchaj Barca proponuje 8 baniek inni 14 na sezon. De ligt mu mówi ale chce tylko do Barcy iść. Agent mowi ok rozumiem ale daj mi czas spróbuje wynegocjować Ci 10 w Barcy.
To tylko gdybanie ale tak często to może wyglądać. Z de Jongiem tak było niby był blisko PSG ale trafił do nas.
0
@Yoshi94 Buffona się nie opłaca bo jemu trzeba będzie dać wielką pensję.
0
@MXFCB Neymar---> de Ligt---> Griezmann
0
@Kubox Potwierdzam. Mam paru znajomych i idzie im bardzo dobrze. Można zatrudnić Ukraińców i jeszcze jest taniej.
0
@ddanioofcb Też mnie trochę irytuje ten Dijk że takiego kozaka udaje. Zamiast grać to zawsze rękami macha i udaje że uspokaja zespół. Troszkę po publiczkę to wszystko robi.
0
@Odesseiron Max 20 baniek i to tylko ze względu na wiek. Ciekawe czy Coutinho jeszcze zleci w dół.
0
Dzisiaj zmiany wartości na transfermarkt w lidze portugalskiej. Ciekawe kiedy ceny w Anglii i Hiszpanii się zmienią ale pewnie na dniach :) Ciekawi mnie też jaka wartość będzie Dijka. Na pewno rekord jeśli chodzi o środkowego obrońce.
1
To prawda że Frenkie został dzisiaj graczem meczu?
0
@HEDARN On jest za dużym kozakiem i za silny mentalnie jest żeby się tego obawiać.
1
@NeroTFP To powodzenia z firmą. Jaka branża jak to nie tajemnica?