matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arthur A jakoś mnie to ciekawi. Bardziej niż KSW :)
0
@Buba13 I dobrze niech przełożą bo dzisiaj Fame MMA :D
0
@PanRol Fajne ma hobby :)
0
@Nano22 Straszne to jest że nic nie wpadło w pierwszej połowie ;/
0
@BueN0 Ja :0
0
@MontelQ Zdecydowanie Dembele.
0
@Michalowsky99 I do tego Fame MMA :D
0
@wachaFCB Juve by mu tyle nie dało tygodniówki
0
Jakbyście mieli do wyboru przyjście do Barcy że Ligta czy van Dijka kogo byście wybrali?
0
@IronSanHybrid Zgadzam się ale Oscarów nie dają za role w serialach :D
5
Najlepsza scena ever w historii polskich seriali :)
1
@BigShaq Kurde niby tak ale chciałbym zagrać takim składem jak naprawdę od pierwszego sezonu :)
1
Dobra dawać mi tego Neymara i Griezmanna do Barcy i odpalam FM19 z uaktualnieniem :D
0
@donleoJR Gdzieś mi wyskoczyła kwota 70 zł. Może to jakieś bonusy nie wiem. Za 20 zł ogladnę :)
0
@Lola120 Czemu błąd? Wiadomo 1 odcinek 1 sezonu mocno kontrowersyjny ale później już nie ma takich rzeczy. Oglądaj dalej bo serial świetny.
0
@filip73 Coś pięknego!
0
@Wiktorek2002 70 zł trzeba zapłacić żeby obejrzeć galę czy jest coś taniej?
3
@krzychu1526 Verratti :)
1
@michal26 Nie na na świecie zawodnika o zbliżonych umiejętnościach do Neymara. Oczywiście pomijam Leo
1
@Witekk10 Oby to była nie prawda. Przyszłością jest Neymar!
0
@Encore Dokładnie. Suarez bym widział jako killera pola karnego bez częstego schodzenia na skrzydła czy dryblingów.
3
Odnośnie Neymara napisane już zostało prawie wszystko ale ja jeszcze coś dodam.
Jeśli by przyszedł to moim zdaniem Suarez będzie dużo lepszy. Czyli Neymar szybki zwinny na lewej flance. Na prawej Messi lub Dembele który by śmigał a Suarez by miał zadanie dla typowego snajpera i byłby do walki z obrońcami. Już nie jest taki dynamiczny jak kiedyś ale było by jak kiedyś. Skrzydła robiły by swoje a Luisito byłby od walki wręcz i wykańczania akcji.
0
@BoogieWoogie Chygrynski i Christanval.
0
@BoogieWoogie
http://www.footballuser.com/1758931/FC_Barcelona
0
@MarcinVeB4 Chyba Football Manager...
1
Taka kadra by mi wystarczyła :D + Puig.
Skąd na to pieniążki wziąć? Nie wiem niech Bartomeu kombinuje :D
http://www.footballuser.com/1758928/FC_Barcelona
Ale jakby to ode mnie zależało to marzy mi się taka pierwsza 11 oczywiście jakby nie udało się kupić jakiegoś PO.
http://www.footballuser.com/1758931/FC_Barcelona
2
@BarcaSupporter Wiesz że kupiliśmy Frenkiego?
1
Czekam na oficjalkę Neymara :) Mam nadzieje że kwestia dni a nie tygodni :)
edit: To w takim razie czekam na 1 lipca. :)
0
@Yoshi94 Nie uwzględniłeś tego że teraz ceny są dużo wyższe za piłkarzy.
1
@Kurkmen Neymar się odrodzi w Barcy zobaczysz.