matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IAmBackCules Ten kawał się nigdy nie znudzi :D
0
@barteq Tak rozmawiali godzinę na tym korytarzu o przyjściu Neymara.
1
@Copernicus dołączam się do pytania. Ja jakoś ceniłem zawsze Neste i Puyola najbardziej.
1
@Mario96w Wiem trochę to nie napisałem po "polskiemu" :P
1
Co małolaty zarabiają łatwy hajs to z jednej strony to przerażające ale z drugiej strony szacun dla nich że tak łatwo zarabiają kasę
0
@Janiama Wiesz to odnośnie tego jeszcze co wczoraj pisałeś odnośnie najlepszych prawych obrońców. Dałeś wyżej między innymi Cafu i Zanettiego a Lahma nie wymieniłeś :)
0
@Janiama A w najlepszej formie Lahm czy Javier Zanetti?
0
????. .
0
@czosnekfcb szkoda znany i zasłużony klub
0
@JestemMike Bo gość notuje 1 asystę na 50 męczy. Jest szybki świetny technicznie z dobrym dryblingiem a efektów w przodzie 0. Długo w niego wierzyłem ale jednak coś z nim jest nie tak.
0
@Misugi14 sprawdzę tego meduze. Oglądałem z dwa filmiki jego i walkę to wygląda na spoko gościa
0
@gumaz Wolę wariata Rafonixa
0
@Commando Wiem tylko jeden sprzedawca może nie mieć wszystkiego.
0
@LuisSalvano Oby oby!
0
@Homeopata8989 Wydawało mi się że będzie z niego wysokiej klasy zawodnik. Coś nie pykło.
0
Jakaś dobra strona z akcesoriami na siłownie i do rehabilitacji? Potrzebuje kupić roller, skakankę hantlę z ciężarami i może kettle . Czy allegro zostaje?
0
@Barcelismo Oby był naszym Varanem!
0
@Janiama Przecież Thuram grał lepiej na środku obrony. Z Zanettim chyba przesadziłeś. Był wielki ale to był rzemieślnik z niesamowitą wytrzymałością i organizmem nie do zajechania. Piłkarską to bym już Lahma wyżej dał.
1
@ViscaBarca123 I cyk w Realu za 45 mln euro :)
0
@FCB24 A to niby czemu?
0
@badej60 sprawdź jury najlepsze sprzęty
3
@Rewolucja123 Tom Hardy i di Caprio go zjadają na śniadanie :D
1
@sowa20 To wszyscy wiedzą ale czy Valverde tak by dał radę to ogarnąć.
0
@Rewolucja123 powodzenia młody
17
@Jarema2000 za taką cenę nic nie kupisz. Tu musi być budżet ponad 2 tys.
0
@BarcaFanFilip A już pojutrze 2 lipca!
0
https://kup.biletyregionalne.pl/
Działa Wam ta strona?
Ok dzięki i jak tu bilet kupić.
0
@dadan1990 No to rozgrywający ustawiony na skrzydełku :)
0
Ależ bym sobie oglądnął Barce z Messim i Neymarem na skrzydłach...
0
@Dzidzius13 ok dzięki. Na szybko patrzyłem to faktycznie PKP nie za dobry dojazd