1

@IAmBackCules Ten kawał się nigdy nie znudzi :D

0

@barteq Tak rozmawiali godzinę na tym korytarzu o przyjściu Neymara.

1

@Copernicus dołączam się do pytania. Ja jakoś ceniłem zawsze Neste i Puyola najbardziej.

1

@Mario96w Wiem trochę to nie napisałem po "polskiemu" :P

1

Co małolaty zarabiają łatwy hajs to z jednej strony to przerażające ale z drugiej strony szacun dla nich że tak łatwo zarabiają kasę


0

@Janiama Wiesz to odnośnie tego jeszcze co wczoraj pisałeś odnośnie najlepszych prawych obrońców. Dałeś wyżej między innymi Cafu i Zanettiego a Lahma nie wymieniłeś :)

0

@Janiama A w najlepszej formie Lahm czy Javier Zanetti?

0

????. .

0

@czosnekfcb szkoda znany i zasłużony klub

0

@JestemMike Bo gość notuje 1 asystę na 50 męczy. Jest szybki świetny technicznie z dobrym dryblingiem a efektów w przodzie 0. Długo w niego wierzyłem ale jednak coś z nim jest nie tak.

0

@Misugi14 sprawdzę tego meduze. Oglądałem z dwa filmiki jego i walkę to wygląda na spoko gościa

0

@gumaz Wolę wariata Rafonixa

0

@Commando Wiem tylko jeden sprzedawca może nie mieć wszystkiego.

0

@LuisSalvano Oby oby!

0

@Homeopata8989 Wydawało mi się że będzie z niego wysokiej klasy zawodnik. Coś nie pykło.

0

Jakaś dobra strona z akcesoriami na siłownie i do rehabilitacji? Potrzebuje kupić roller, skakankę hantlę z ciężarami i może kettle . Czy allegro zostaje?

0

@Barcelismo Oby był naszym Varanem!

0

@Janiama Przecież Thuram grał lepiej na środku obrony. Z Zanettim chyba przesadziłeś. Był wielki ale to był rzemieślnik z niesamowitą wytrzymałością i organizmem nie do zajechania. Piłkarską to bym już Lahma wyżej dał.

1

@ViscaBarca123 I cyk w Realu za 45 mln euro :)

0

@FCB24 A to niby czemu?

0

@badej60 sprawdź jury najlepsze sprzęty

3

@Rewolucja123 Tom Hardy i di Caprio go zjadają na śniadanie :D

1

@sowa20 To wszyscy wiedzą ale czy Valverde tak by dał radę to ogarnąć.

0

@Rewolucja123 powodzenia młody

17

@Jarema2000 za taką cenę nic nie kupisz. Tu musi być budżet ponad 2 tys.

0

@BarcaFanFilip A już pojutrze 2 lipca!

0

https://kup.biletyregionalne.pl/

Działa Wam ta strona?

Ok dzięki i jak tu bilet kupić.

0

@dadan1990 No to rozgrywający ustawiony na skrzydełku :)

0

Ależ bym sobie oglądnął Barce z Messim i Neymarem na skrzydłach...

0

@Dzidzius13 ok dzięki. Na szybko patrzyłem to faktycznie PKP nie za dobry dojazd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?