matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP A narazie nie gram. Edytorem się bawię. Dałem urlop i ciekaw jestem jak się niektórzy zawodnicy rozwiną :)
0
@burixgm Ważne żeby się z PSG dogadali...
9
I co możemy grać :D
http://prntscr.com/o6brr7
0
@DonAndrzejos ale też to trochę zauważyłem. Dziwnie wygląda na twarzy. Jakby się postarzał o 15 lat
0
@ViscaBarca123 Że Ci się chce tych wszystkich gówniarzy oglądać :)
0
@BarcaInfo Dobry dzik z tego Savicia.
0
@barcelonaLM Ale ma rok do końca kontraktu.
0
Może jego powinna Barca kupić jako następce Suareza :)
https://www.transfermarkt.pl/moise-kean/profil/spieler/364135
4
@KamQiX Dokładnie! Ibra czy Buffon nigdy nie wygrali LM To samo brazylijski Ronaldo. Czy mamy przez to sądzić że przez to byli słabszymi piłkarzami?
0
@Odesseiron Oby się udało z jego powrotem!
0
@kerouac To chyba zdjęcie trochę wyjętę z kontekstu. Nie była to czasem 94 minuta i wszyscy z arg pobiegli w pole karne przeciwnika?
0
@messi564 Kean by się przydał :)
0
@Janiama Przecież mamy mieć Neymara i Griezmanna a są w idealnym wieku.
0
@IronSanHybrid ?
1
@DonAndresFCB Zdecydowanie sam Neymar. Po za tym wierze w zmartwychwstanie Umtitiego w przyszłym sezonie.
1
@ViscaBarca123 Tak
http://www.footballuser.com/1759175/FC_Barcelona
0
@Tomek_TF cebula zdecydowanie
0
@Chwytliwy O kogo Ci chodzi?
0
No i wyłączyło mi się Fame MMA ;/
0
@Misugi14 Tak . https://famemma.tv/#/ogladaj/5
Tutaj oglądam ale wykupiłem pare h wcześniej.
0
@JaSzymon Dzięki .
0
Co to za utwór z trailera Kubańczyk Boxdel?
0
@Wilczeq O kurde ile subów. Masakra.
3
Będzie więcej pieniążków na Neymara
0
Którzy Youtuberzy mają najwięcej subskrypcji? Tak z ciekawości.
Chodzi mi o cały świat i Polskę.
0
@gumaz Ładuj faworytów po większej stawce.
0
@mniszard Też by było pięknie :)
0
@SeeleyBooth Nie wątpie. Bardziej chodziło mi o to że jest zdrowy i wraca do topu.
5
Szkoda trochę tej sytuacji z Umtitim. Marzy mi się że zamyka wszystkim japy i staje się najlepszym środkowym obrońcą na świecie.
0
@Veb1233 Będzie więcej pieniążków na Neymara :P