0

@NeroTFP A narazie nie gram. Edytorem się bawię. Dałem urlop i ciekaw jestem jak się niektórzy zawodnicy rozwiną :)


0

@burixgm Ważne żeby się z PSG dogadali...

9

I co możemy grać :D

http://prntscr.com/o6brr7

0

@DonAndrzejos ale też to trochę zauważyłem. Dziwnie wygląda na twarzy. Jakby się postarzał o 15 lat

0

@ViscaBarca123 Że Ci się chce tych wszystkich gówniarzy oglądać :)

0

@BarcaInfo Dobry dzik z tego Savicia.

0

@barcelonaLM Ale ma rok do końca kontraktu.

0

Może jego powinna Barca kupić jako następce Suareza :)

https://www.transfermarkt.pl/moise-kean/profil/spieler/364135

4

@KamQiX Dokładnie! Ibra czy Buffon nigdy nie wygrali LM To samo brazylijski Ronaldo. Czy mamy przez to sądzić że przez to byli słabszymi piłkarzami?

0

@Odesseiron Oby się udało z jego powrotem!

0

@kerouac To chyba zdjęcie trochę wyjętę z kontekstu. Nie była to czasem 94 minuta i wszyscy z arg pobiegli w pole karne przeciwnika?

0

@messi564 Kean by się przydał :)

0

@Janiama Przecież mamy mieć Neymara i Griezmanna a są w idealnym wieku.

0

1

@DonAndresFCB Zdecydowanie sam Neymar. Po za tym wierze w zmartwychwstanie Umtitiego w przyszłym sezonie.

0

@Tomek_TF cebula zdecydowanie

0

@Chwytliwy O kogo Ci chodzi?

0

No i wyłączyło mi się Fame MMA ;/

0

@Misugi14 Tak . https://famemma.tv/#/ogladaj/5

Tutaj oglądam ale wykupiłem pare h wcześniej.

0

@JaSzymon Dzięki .

0

Co to za utwór z trailera Kubańczyk Boxdel?

0

@Wilczeq O kurde ile subów. Masakra.

3

Będzie więcej pieniążków na Neymara

0

Którzy Youtuberzy mają najwięcej subskrypcji? Tak z ciekawości.
Chodzi mi o cały świat i Polskę.

0

@gumaz Ładuj faworytów po większej stawce.

0

@mniszard Też by było pięknie :)

0

@SeeleyBooth Nie wątpie. Bardziej chodziło mi o to że jest zdrowy i wraca do topu.

5

Szkoda trochę tej sytuacji z Umtitim. Marzy mi się że zamyka wszystkim japy i staje się najlepszym środkowym obrońcą na świecie.

0

@Veb1233 Będzie więcej pieniążków na Neymara :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?