0

@BoogieWoogie Hazard jest świetny i go bardzo lubię ale z całym szacunkiem Neymar jest półkę wyżej.

1

@Theodore_Bagwell Do tego dość młody Hiszpan i ma końskie zdrowie.

0

@Chwytliwy Oby Oby

0


No i gdzie ten Neymar fichado? :D

0

0

Mam tą Forze Horizon 4. Jak grać dalej misje? Nie wiem co tu kliknąć.
http://prntscr.com/o43mr0

Takie coś mam jak klikne poziom 1

http://prntscr.com/o43n58

Dobra chyba znalazłem. 23 tys mam uzbierać jakiś wpływów.

0

@Colon Był genialny ale moim zdaniem taki Ronaldinho czy Messi dużo lepsi oj dużo.

0

@kulka Da się jakoś zrobić żebym miał dostęp do wszystkich aut i tras?

0

Gdzieś w sieci można znaleźć dobrą transmisję Polaków?

Dziękuje Wam.

0

@Chwytliwy Podobno zaklepany przez Juve.

0

@puyol_presidend5 Z innej beczki. Ta wycena Havertza 90 mln drugi najdroższy zawodnik po Sancho nie wzięła się znikąd.

W głosowaniu 250 piłkarzy Bundesligi, opublikowanym przez „Kickera” na piłkarza sezonu, plebiscyt wygrał:


1. Kai Havertz

2. Marco Reus

3. Jadon Sancho

4. Luca Jovic

5. Filip Kostić

6. Serge Gnabry

7. Robert Lewandowski

Znajomy fan bundesligi napisał o nim

"Bo jest młodym Niemcem. A wszyscy Niemcy jarają się młodymi Niemcami, jakkolwiek to brzmi.



Na ten moment jest to typowy srodkowy pomocnik wychowany w bundeslidze w ostatnich latach - dobry w jednym klubie, zniknie po transferze.



Oni mają generalnie klapki na oczach, szkolą na potęgę przeciętniaków środka pola, a potem jak mają dobry sezon to byle gdzieś opchnac, ostatnim udanym środkowym z Niemiec który coś znaczy w piłce jest kroos, ktory przechodził do Realu jeszcze w innej epoce..."

0

Jest tu jakiś fan Forzy 4 na PC?

0

@Colon ? ?

0

@Colon Konsternacja.

0

@Colon Tak pamiętam to. Mówił coś w tym stylu.

0

@Arkon 2 pac life goes on

2

@19cukier48
Peaky blinders i Gomorra rewelacyjne. Fargo półka niżej.

0

@Encore Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu.

0

@Gaucho Tak i to całkiem dobrze.

6

@masq Neymar jest 3 razy lepszy od Dembele. Nie wiem nad czym tu się smucić.

0

@Janiama Przecież Dembele nawet na chwilę nie był przy poziomie Neymara. no dobra może jeden mecz z Villareal.

0

@Rewolucja123 Nie wiesz we wszystko co napiszą.

0

@goldenboy Dzięki pozdrawiam

0

@Cvzx Dzięki pozdrawiam

0

@AdiKingu96 Tak i połowa z nich by musiała grać charytatywnie i zrzec się swojej pensji :)

0

Wielu tu kinomaniaków więc zapytam.

Co to za film z 7 minuty 6 sekundy?

Sorry. Tutaj link


0

@czosnekfcb
1) Lot nad kukułczym gniazdem
2) Życie jest piękne
3) Łowca Jeleni
4) Braveheart
5) Wichry Namiętności
6) Rocky

0

@baczekk13 Dawać jutro oficjalke z powrotem Neymara :)

1

@Pawelec7 Barkley jako jedyny nie jest gwiazdą :)

0

Gra ktoś w Forze Horizon 4 na PC.

Da się jakoś ominąć tryb fabularny? Chciałbym po prostu pojeździć niektórymi modelami aut swobodnie po wszystkich trasach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?