matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BoogieWoogie Hazard jest świetny i go bardzo lubię ale z całym szacunkiem Neymar jest półkę wyżej.
1
@Theodore_Bagwell Do tego dość młody Hiszpan i ma końskie zdrowie.
0
@Chwytliwy Oby Oby
0
No i gdzie ten Neymar fichado? :D
0
@Avada Kedavra
Tu masz obszerny skrót. Szału nie robił
https://www.yoursoccerdose.com/11703463-uruguay-vs-japan-copa-america/#2
0
Mam tą Forze Horizon 4. Jak grać dalej misje? Nie wiem co tu kliknąć.
http://prntscr.com/o43mr0
Takie coś mam jak klikne poziom 1
http://prntscr.com/o43n58
Dobra chyba znalazłem. 23 tys mam uzbierać jakiś wpływów.
0
@Colon Był genialny ale moim zdaniem taki Ronaldinho czy Messi dużo lepsi oj dużo.
0
@kulka Da się jakoś zrobić żebym miał dostęp do wszystkich aut i tras?
0
Gdzieś w sieci można znaleźć dobrą transmisję Polaków?
Dziękuje Wam.
0
@Chwytliwy Podobno zaklepany przez Juve.
0
@puyol_presidend5 Z innej beczki. Ta wycena Havertza 90 mln drugi najdroższy zawodnik po Sancho nie wzięła się znikąd.
W głosowaniu 250 piłkarzy Bundesligi, opublikowanym przez „Kickera” na piłkarza sezonu, plebiscyt wygrał:
1. Kai Havertz
2. Marco Reus
3. Jadon Sancho
4. Luca Jovic
5. Filip Kostić
6. Serge Gnabry
7. Robert Lewandowski
Znajomy fan bundesligi napisał o nim
"Bo jest młodym Niemcem. A wszyscy Niemcy jarają się młodymi Niemcami, jakkolwiek to brzmi.
Na ten moment jest to typowy srodkowy pomocnik wychowany w bundeslidze w ostatnich latach - dobry w jednym klubie, zniknie po transferze.
Oni mają generalnie klapki na oczach, szkolą na potęgę przeciętniaków środka pola, a potem jak mają dobry sezon to byle gdzieś opchnac, ostatnim udanym środkowym z Niemiec który coś znaczy w piłce jest kroos, ktory przechodził do Realu jeszcze w innej epoce..."
0
Jest tu jakiś fan Forzy 4 na PC?
0
@Colon ? ?
0
@Colon Konsternacja.
0
@Colon Tak pamiętam to. Mówił coś w tym stylu.
0
@Arkon 2 pac life goes on
2
@19cukier48
Peaky blinders i Gomorra rewelacyjne. Fargo półka niżej.
0
@Encore Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu.
0
@Gaucho Tak i to całkiem dobrze.
6
@masq Neymar jest 3 razy lepszy od Dembele. Nie wiem nad czym tu się smucić.
0
@Janiama Przecież Dembele nawet na chwilę nie był przy poziomie Neymara. no dobra może jeden mecz z Villareal.
0
@Rewolucja123 Nie wiesz we wszystko co napiszą.
0
@goldenboy Dzięki pozdrawiam
0
@Cvzx Dzięki pozdrawiam
0
@AdiKingu96 Tak i połowa z nich by musiała grać charytatywnie i zrzec się swojej pensji :)
0
Wielu tu kinomaniaków więc zapytam.
Co to za film z 7 minuty 6 sekundy?
Sorry. Tutaj link
0
@czosnekfcb
1) Lot nad kukułczym gniazdem
2) Życie jest piękne
3) Łowca Jeleni
4) Braveheart
5) Wichry Namiętności
6) Rocky
0
@baczekk13 Dawać jutro oficjalke z powrotem Neymara :)
1
@Pawelec7 Barkley jako jedyny nie jest gwiazdą :)
0
Gra ktoś w Forze Horizon 4 na PC.
Da się jakoś ominąć tryb fabularny? Chciałbym po prostu pojeździć niektórymi modelami aut swobodnie po wszystkich trasach.