0

Jeszcze zrozumiałbym jego transfer jakby De Jong nie przechodził. Tak to nie ma faktycznie sensu go brać nawet za darmo.

0

Tak. Troche chamsko zapłaciłem 40 zł i takie jaja ;/

1

Modrić z Kroosem go zniszczą :D

2

Ja podważę.

12

Nie długo przeczytamy że De Jong to połączenie Maradony Jordana i Einstaina...

1

Kiedy premiera?

0

Kurde sporo sobie ipla liczy za LM. 40 zł za 7 dni ;/

0

Na Ipli można oglądać LM? Jaki koszt?

0

Można gdzieś wykupić w sieci Polsat? Tam leci mecz Manchesteru tak?

0

Oglądałem dzisiaj w kinie Underdog i mam jedno pytanie. Jak się nazywa ten utwór muzyczny gdzie jest jakby powiązany z wikingami? Albo inaczej kojarzy mi się z muzyką z serialu Wikingowie. Bardzo charakterystyczna.

2

W końcu się doczekał newsa o Rafini i jego reh. :)

0

Niby tak ale jakby nie było to trafił piszczelem :)

1

Jovic

0

Hehe komentarze jakbyśmy przegrywali do przerwy 3-0. Spokojnie jeszcze druga połowa.

0

Dobra skończcie płakać. Podjął taką decyzję Valverde i trzeba to uszanować.

0

W punkt

0

Wejdzie za Coutinho dokładnie w 64 minucie.

0

Mamy 5 pkt przewagi nie 8.

0

Ale Betis ma posiadanie 74 % :D

0

No to kibicuje tej ekipie. Jest w niej jakiś polak?

0

Dopiero początek. Nie znam się zbytnio więc zapytam. Nigdy nie zdobył nikt tej góry w zimie?

2

NIe

0

Zostaw. Jakbyś miał czysta 2 na Barce można by było myśleć a 02 to nie ma co wycofywać.

0

Dziwne jest to że nigdy nie zagrał ani jednego meczu w żadnej młodzieżowej rep. Hiszpanii. Może zadebiutuje od razu w pierwszej reprezentacji :D To by była dopiero historia.

2

The Wire
Six Feet Under

0

Na pewno największe emocje przeżyłem jak strzelił Iniesta a kibicuje już 20 lat. Jednak jeśli chodzi o walory estetyczne najbardziej podoba mi się bramka Ibry z Anglią.

5

Tak na szybko to Pique powinien mieć spokojnie 9/10 a jakby dołożył gola czy asystę to po prostu 10.

0

Mam nadzieję że kiedyś Busquets także odwiedzi siłownie...

0

https://www.transfermarkt.pl/nacho-monreal/profil/spieler/43003

Doświadczony 32 lata. Grał w kadrze Hiszpan pogodziłby się z rolą zmiennika. Do wzięcia za darmo bo kończy mu się kontrakt.

39

Fajnie że jest na ten temat artykuł bo wiele kibiców chwaliło po meczu Arthura, Semedo czy Malcoma a nie Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?