matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze zrozumiałbym jego transfer jakby De Jong nie przechodził. Tak to nie ma faktycznie sensu go brać nawet za darmo.
0
Tak. Troche chamsko zapłaciłem 40 zł i takie jaja ;/
1
Modrić z Kroosem go zniszczą :D
2
Ja podważę.
12
Nie długo przeczytamy że De Jong to połączenie Maradony Jordana i Einstaina...
1
Kiedy premiera?
0
Kurde sporo sobie ipla liczy za LM. 40 zł za 7 dni ;/
0
Na Ipli można oglądać LM? Jaki koszt?
0
Można gdzieś wykupić w sieci Polsat? Tam leci mecz Manchesteru tak?
0
Oglądałem dzisiaj w kinie Underdog i mam jedno pytanie. Jak się nazywa ten utwór muzyczny gdzie jest jakby powiązany z wikingami? Albo inaczej kojarzy mi się z muzyką z serialu Wikingowie. Bardzo charakterystyczna.
2
W końcu się doczekał newsa o Rafini i jego reh. :)
0
Niby tak ale jakby nie było to trafił piszczelem :)
1
Jovic
0
Hehe komentarze jakbyśmy przegrywali do przerwy 3-0. Spokojnie jeszcze druga połowa.
0
Dobra skończcie płakać. Podjął taką decyzję Valverde i trzeba to uszanować.
0
W punkt
0
Wejdzie za Coutinho dokładnie w 64 minucie.
0
Mamy 5 pkt przewagi nie 8.
0
Ale Betis ma posiadanie 74 % :D
0
No to kibicuje tej ekipie. Jest w niej jakiś polak?
0
Dopiero początek. Nie znam się zbytnio więc zapytam. Nigdy nie zdobył nikt tej góry w zimie?
2
NIe
0
Zostaw. Jakbyś miał czysta 2 na Barce można by było myśleć a 02 to nie ma co wycofywać.
0
Dziwne jest to że nigdy nie zagrał ani jednego meczu w żadnej młodzieżowej rep. Hiszpanii. Może zadebiutuje od razu w pierwszej reprezentacji :D To by była dopiero historia.
2
The Wire
Six Feet Under
0
Na pewno największe emocje przeżyłem jak strzelił Iniesta a kibicuje już 20 lat. Jednak jeśli chodzi o walory estetyczne najbardziej podoba mi się bramka Ibry z Anglią.
5
Tak na szybko to Pique powinien mieć spokojnie 9/10 a jakby dołożył gola czy asystę to po prostu 10.
0
Mam nadzieję że kiedyś Busquets także odwiedzi siłownie...
0
https://www.transfermarkt.pl/nacho-monreal/profil/spieler/43003
Doświadczony 32 lata. Grał w kadrze Hiszpan pogodziłby się z rolą zmiennika. Do wzięcia za darmo bo kończy mu się kontrakt.
39
Fajnie że jest na ten temat artykuł bo wiele kibiców chwaliło po meczu Arthura, Semedo czy Malcoma a nie Pique.