0

Poratuje ktoś linkiem? Proszę o wysłanie na priv. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

0

A macie jakieś zdjęcie jego budowy?

0

Bez wahania tak.

0

Czym się różnią te słuchawki? Czy to są te same produkty w różnych aukcjach? Jedyne istotne co zauważyłem to że różnią się długością gwarancji.

https://allegro.pl/jbl-inspire-700-sluchawki-etui-jbl-z-powebankiem-i7361591752.html#thumb/2

https://allegro.pl/sluchawki-jbl-focus-700-bluetooth-etui-ladujace-i7453655198.html

0

Arthur schudł :)

7

Rafał Pacześ "Zaczynam Rozumieć"

2

Tak to prawda. Po Chińsku nie umie z tego co wiem.

13

I dobrze. Ja wole jak o raz za dużo sprawdzą niż raz za mało. Do tego zawodnicy nie kłócą się i nie protestują jak widzą, że sędzia daje znać że Varem akcja sprawdzona.

0

Zazdro. I jakie to uczucie oglądać na żywo tak grającego Messiego i tak grającą Barce?

0

Ja bym tym pojeździł :D

0

Dembele przekonał mnie dzisiaj że będzie grajek tym strzałem w poprzeczkę i tym magicznym przyjęciem piłki. Miałem wątpliwości co do niego ale dzisiaj czuje że będzie kocurem i udźwignie grę w Barcy.

1

Piotr Nurzyński. Szczerze to nie znam go. Ponad 800 tys euro.

1

Polak mistrzem w Barcelonie w Pokera!

0

Jak można nie doliczyć nic do pierwszej połowy? 5 goli + 2 razy czekali na decyzję Varu. Jaja normalnie. Ja bym z 4 minuty doliczył.

3

Dokładnie. Przestańcie narzekać!

6

Przypomnę, że dzięki niemu wygraliśmy ostatni mecz.

0

No i dobrze jedziemy z tematem! Strasznie się cieszę, że ciśniemy z 4-4-3. Na rotacje przyjdzie czas.

0

Tak na szybko lepiej klatkę łączyć z tricepsem czy bicepsem?

0

Powtórzę jeszcze raz. Dzisiaj będzie 5-1 lub 5-1 dla Barcy. Pozdro!

1

Dzięki włączę sobie. Pozdro

0

Ciekaw jestem jakby grał u nas jakby przeciwnik murował się przez cały mecz.

0

Piłkarze tutaj zawiedli. Mieli taką przewagę, że bez jakiejkolwiek taktyki i jakby grali drugi mecz pod rząd mieli obowiązek awansować! Ciekawe co pisałeś po pierwszym meczu z Romą. Valverde będę oceniał po tym sezonie. Zaczął budować zespół od obrony zobaczymy czy w tym sezonie popracuje nad ofensywą. Po tym jak odszedł Neymar i przyszedł Paulinho jakby ktoś powiedział że Barca prawie wygra lige bez ani jednej porażki pomyślałbym że jest idiotą albo marzycielem. Porażką z Romą boli bardzo ale trudno życie toczy się dalej.

0

Braterstwo broni czy Ma-i We-i?

0

Tam murawa nie pozwalała na nic.

1

Zejdźcie już z tego Valverde. Odkąd został trenerem Barcy zanotował tylko 1 porażkę w lidze i to jeszcze wtedy kiedy mieli pewnego mistrza. Ten sezon będzie jeszcze lepszy zobaczycie.

1

Ja wyczuwam 5-0 lub 5-1 :)

0

Wyczuwam dzisiaj piłkarski spektakl. Piękna gra i sporo goli. :) Oczywiście w meczu Barcy :D

0

Jutro będzie manita rób screena.

0

Szacun za Boyke w Avatarze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?