matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poratuje ktoś linkiem? Proszę o wysłanie na priv. Pozdrawiam i z góry dziękuje.
0
A macie jakieś zdjęcie jego budowy?
0
Bez wahania tak.
0
Czym się różnią te słuchawki? Czy to są te same produkty w różnych aukcjach? Jedyne istotne co zauważyłem to że różnią się długością gwarancji.
https://allegro.pl/jbl-inspire-700-sluchawki-etui-jbl-z-powebankiem-i7361591752.html#thumb/2
https://allegro.pl/sluchawki-jbl-focus-700-bluetooth-etui-ladujace-i7453655198.html
0
Arthur schudł :)
7
Rafał Pacześ "Zaczynam Rozumieć"
0
https://allegro.pl/jbl-inspire-700-sluchawki-etui-jbl-z-powebankiem-i7361591752.html
Dobry sprzęt za tą cenę?
2
Tak to prawda. Po Chińsku nie umie z tego co wiem.
13
I dobrze. Ja wole jak o raz za dużo sprawdzą niż raz za mało. Do tego zawodnicy nie kłócą się i nie protestują jak widzą, że sędzia daje znać że Varem akcja sprawdzona.
0
Zazdro. I jakie to uczucie oglądać na żywo tak grającego Messiego i tak grającą Barce?
0
Ja bym tym pojeździł :D
0
Dembele przekonał mnie dzisiaj że będzie grajek tym strzałem w poprzeczkę i tym magicznym przyjęciem piłki. Miałem wątpliwości co do niego ale dzisiaj czuje że będzie kocurem i udźwignie grę w Barcy.
1
Piotr Nurzyński. Szczerze to nie znam go. Ponad 800 tys euro.
1
Polak mistrzem w Barcelonie w Pokera!
0
Jak można nie doliczyć nic do pierwszej połowy? 5 goli + 2 razy czekali na decyzję Varu. Jaja normalnie. Ja bym z 4 minuty doliczył.
3
Dokładnie. Przestańcie narzekać!
6
Przypomnę, że dzięki niemu wygraliśmy ostatni mecz.
0
No i dobrze jedziemy z tematem! Strasznie się cieszę, że ciśniemy z 4-4-3. Na rotacje przyjdzie czas.
0
Tak na szybko lepiej klatkę łączyć z tricepsem czy bicepsem?
0
Powtórzę jeszcze raz. Dzisiaj będzie 5-1 lub 5-1 dla Barcy. Pozdro!
1
Dzięki włączę sobie. Pozdro
0
Ciekaw jestem jakby grał u nas jakby przeciwnik murował się przez cały mecz.
0
Piłkarze tutaj zawiedli. Mieli taką przewagę, że bez jakiejkolwiek taktyki i jakby grali drugi mecz pod rząd mieli obowiązek awansować! Ciekawe co pisałeś po pierwszym meczu z Romą. Valverde będę oceniał po tym sezonie. Zaczął budować zespół od obrony zobaczymy czy w tym sezonie popracuje nad ofensywą. Po tym jak odszedł Neymar i przyszedł Paulinho jakby ktoś powiedział że Barca prawie wygra lige bez ani jednej porażki pomyślałbym że jest idiotą albo marzycielem. Porażką z Romą boli bardzo ale trudno życie toczy się dalej.
0
Braterstwo broni czy Ma-i We-i?
0
Tam murawa nie pozwalała na nic.
1
Zejdźcie już z tego Valverde. Odkąd został trenerem Barcy zanotował tylko 1 porażkę w lidze i to jeszcze wtedy kiedy mieli pewnego mistrza. Ten sezon będzie jeszcze lepszy zobaczycie.
1
Ja wyczuwam 5-0 lub 5-1 :)
0
Wyczuwam dzisiaj piłkarski spektakl. Piękna gra i sporo goli. :) Oczywiście w meczu Barcy :D
0
Jutro będzie manita rób screena.
0
Szacun za Boyke w Avatarze.