0

A jak jest w końcu z tym podatkiem? PSG musi zapłacić Barcelonie 222 mln czy więcej?

0

Jakby Neymar faktycznie odszedł to kogo byście woleli w jego miejsce? Sancheza czy Hazarda :)?

23

"Semedo był zawodnikiem, który zanotował najwięcej wejść (93) w lidze portugalskiej, w tym najwięcej udanych (70)."

O co dokładnie chodzi?

15

Troszkę Cię poniosło

1

Ja czekam dalej na tą bombę transferową :D

0

Zdecydowanie Lot nad kukułczym gniazdem.

0

transfermarkt

0

W szczególności, że obaj Panowie są wycenieni na identyczną kwotę 45mln euro.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gość nie całe 23 lata a wyceniany na 750tys euro. Szału nie ma ale zobaczymy.

3

Skąd ten optymizm odnośnie dzisiejszej bomby transferowej?

1

Ależ gwiazdy w tym Górniku. Angulu, Kurzawa, D. Suarez!

3

Odpali z klubu hehe

1

3 razy nie. Rakieta moim zdaniem powinien być "dwunastym" zawodnikiem tego zespołu. Jak chcą poświęcić zawodnika to Gomesa, Turana czy Rafinhe.

0

Wolelibyście Kimmicha w Barcy czy jednak Semedo?

1

Trzeba się cieszyć bo jest wielki deficyt świetnych prawych obrońców na świecie więc nikogo lepszego bardziej pasującego do Barcy by się nie znalazło.

0

tak

0

No i o to chodzi. Profilem na pewno pasuje. A jak u niego z podaniami i grą z pierwszej piłki?

Ale słabe te filmiki z tym Semedo. Co oglądam to w każdym filmiku powtarzają się moze z 4 jego dobre akcje.

0

I działo się coś ciekawego na tej konferencji Mayweathera i Gregora?

1

O kurde? A jak będzie wyglądało jego normalne życie poza boiskiem? W sensie jak duże są te uszkodzenia?

0

Co z nim? Będzie żył normalnie?

0

Jakie ma staty w FM? Semedo? Da ktoś screena?

1

Czemu Polska Liga tak szybko ruszyła? Przecież zagraniczne kluby dopiero rozpoczynają treningi?

1

Ja też go uwielbiam ale mam wrażenie, że w tłoku i w grze kombinacyjnej Roberto sobie po prostu nie radzi a niestety Barca potrzebuje takich zawodników. No ale na pewno lepiej żeby grał Sergi w pierwszym składzie a nie rakieta.

0

O oco chodzi z tą bomba transferową w Barcy?

0

A o co chodzi z tą bombą?

4

Ja chciałbym:

1) Verratti
2) Cou
3) Eriksen

16

Nie pasuje do Barcy.

0

Zapewne Dembele i Verratti.

0

Wyślesz screena?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?