matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak jest w końcu z tym podatkiem? PSG musi zapłacić Barcelonie 222 mln czy więcej?
0
Jakby Neymar faktycznie odszedł to kogo byście woleli w jego miejsce? Sancheza czy Hazarda :)?
23
"Semedo był zawodnikiem, który zanotował najwięcej wejść (93) w lidze portugalskiej, w tym najwięcej udanych (70)."
O co dokładnie chodzi?
15
Troszkę Cię poniosło
1
Ja czekam dalej na tą bombę transferową :D
0
Zdecydowanie Lot nad kukułczym gniazdem.
0
transfermarkt
0
W szczególności, że obaj Panowie są wycenieni na identyczną kwotę 45mln euro.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gość nie całe 23 lata a wyceniany na 750tys euro. Szału nie ma ale zobaczymy.
3
Skąd ten optymizm odnośnie dzisiejszej bomby transferowej?
1
Ależ gwiazdy w tym Górniku. Angulu, Kurzawa, D. Suarez!
3
Odpali z klubu hehe
1
3 razy nie. Rakieta moim zdaniem powinien być "dwunastym" zawodnikiem tego zespołu. Jak chcą poświęcić zawodnika to Gomesa, Turana czy Rafinhe.
0
Wolelibyście Kimmicha w Barcy czy jednak Semedo?
1
Trzeba się cieszyć bo jest wielki deficyt świetnych prawych obrońców na świecie więc nikogo lepszego bardziej pasującego do Barcy by się nie znalazło.
0
tak
0
No i o to chodzi. Profilem na pewno pasuje. A jak u niego z podaniami i grą z pierwszej piłki?
Ale słabe te filmiki z tym Semedo. Co oglądam to w każdym filmiku powtarzają się moze z 4 jego dobre akcje.
0
I działo się coś ciekawego na tej konferencji Mayweathera i Gregora?
1
O kurde? A jak będzie wyglądało jego normalne życie poza boiskiem? W sensie jak duże są te uszkodzenia?
0
Co z nim? Będzie żył normalnie?
0
Jakie ma staty w FM? Semedo? Da ktoś screena?
1
Czemu Polska Liga tak szybko ruszyła? Przecież zagraniczne kluby dopiero rozpoczynają treningi?
1
Ja też go uwielbiam ale mam wrażenie, że w tłoku i w grze kombinacyjnej Roberto sobie po prostu nie radzi a niestety Barca potrzebuje takich zawodników. No ale na pewno lepiej żeby grał Sergi w pierwszym składzie a nie rakieta.
0
O oco chodzi z tą bomba transferową w Barcy?
0
A o co chodzi z tą bombą?
4
Ja chciałbym:
1) Verratti
2) Cou
3) Eriksen
16
Nie pasuje do Barcy.
0
Zapewne Dembele i Verratti.
0
Wyślesz screena?