0

Pewnie jakiś fake

0

Jeszcze do tego podatek.

0

TOM HARDY. MISTRZ NAD MISTRZAMI :)

0

Jeszcze Eriksen

0

UStawa hazardowa

0

Hehe on już jest legendą od jakiś 5 lat :)

0

Zobacz sobie na jakim etapie w jego wieku był taki Alves czy Lahm.

1

Dongou jest bez klubu. A miał być taki wielki piłkarz z niego. Pamiętam jak nawet jeden pracownik klubu się wypowiadał że ma potencjał większy od Messiego :)

4

Rzadko zmiana Herbu jest na plus ale tutaj akurat nowe logo mi się bardziej podoba

0

Gomorra świetna. Vikingowie bardzo dobrzy ale i tak najlepszy serial to The Wire.

0

Radja Nainggolan

1

O widze, że mamy takie samo zdanie :) Pozdrawiam

1

I jak się wtedy prezentował?

7

1

No dobra wszystko fajnie i pięknie ale i tak mi się nei chce wierzyć, że człowiek poptrafi przewidzieć co jest w tak dużych odległościach od ziemi.

0

Nic mnie tak nie irytuje w piłce jak ściąganie tych srebrnych medali ;/

2

0

A co z Theo Hernandezem? Został w Atletico czy przeszedł do Realu?

1

O kurde jednak lubi trochę Barce :D

5

A mi się podobają :D

3

I bardzo dobrze! Mam nadzieje że się uda. Nie ma ścisku w pomocy w Barcy tak jak w Realu to szanse jakieś są na ten transfer. Może się też dogadali przy transferze Tello.

1

a ten Naby Keita to box tu box czy rozgrywający?

1

Zgadza się w Niemczech nie ma klauzuli

0

Bayern go na pewno nie sprzeda a szkoda. Drugi Lahm jeszcze w pomocy może grać.

0

Kurde też nie jestem do niego przekonany ale na rynku ciężko o kogoś lepszego ;/

0

Do tego kapitan U19. Oby byli z niego ludzie.

0

Fajnie jakby to była prawda :0

0

Kiedy się zaczyna Ramadan?

No to jak dopiero się skończył to o co chodzi z ...................

https://x.com/J_Krecidlo?lang=pl

1

Verrattim to sobie odbijemy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?