matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie jakiś fake
0
Jeszcze do tego podatek.
0
TOM HARDY. MISTRZ NAD MISTRZAMI :)
0
Jeszcze Eriksen
0
UStawa hazardowa
0
Hehe on już jest legendą od jakiś 5 lat :)
0
Zobacz sobie na jakim etapie w jego wieku był taki Alves czy Lahm.
1
Dongou jest bez klubu. A miał być taki wielki piłkarz z niego. Pamiętam jak nawet jeden pracownik klubu się wypowiadał że ma potencjał większy od Messiego :)
4
Rzadko zmiana Herbu jest na plus ale tutaj akurat nowe logo mi się bardziej podoba
0
Gomorra świetna. Vikingowie bardzo dobrzy ale i tak najlepszy serial to The Wire.
0
Radja Nainggolan
1
O widze, że mamy takie samo zdanie :) Pozdrawiam
1
I jak się wtedy prezentował?
7
1
No dobra wszystko fajnie i pięknie ale i tak mi się nei chce wierzyć, że człowiek poptrafi przewidzieć co jest w tak dużych odległościach od ziemi.
0
Nic mnie tak nie irytuje w piłce jak ściąganie tych srebrnych medali ;/
2
Masche to Ty? http://prntscr.com/fqc7ed
0
A co z Theo Hernandezem? Został w Atletico czy przeszedł do Realu?
1
O kurde jednak lubi trochę Barce :D
5
A mi się podobają :D
3
I bardzo dobrze! Mam nadzieje że się uda. Nie ma ścisku w pomocy w Barcy tak jak w Realu to szanse jakieś są na ten transfer. Może się też dogadali przy transferze Tello.
1
a ten Naby Keita to box tu box czy rozgrywający?
1
Zgadza się w Niemczech nie ma klauzuli
0
Bayern go na pewno nie sprzeda a szkoda. Drugi Lahm jeszcze w pomocy może grać.
0
Kurde też nie jestem do niego przekonany ale na rynku ciężko o kogoś lepszego ;/
0
http://prntscr.com/fqb7fw
https://sortitoutsi.net/downloads/category/224/football-manager-2016-data-updates
0
Do tego kapitan U19. Oby byli z niego ludzie.
0
Fajnie jakby to była prawda :0
0
Kiedy się zaczyna Ramadan?
No to jak dopiero się skończył to o co chodzi z ...................
https://x.com/J_Krecidlo?lang=pl
1
Verrattim to sobie odbijemy :)