mercurial2000
Dołączył/a: lipiec 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Co nie zmienia faktu że fotka kozacka :-)
1
Kucharczyk jest tak daremny, że to się w głowie nie mieści... Przecież on sie nie nadaje nawet na grę w Finisz Parkiet Drweca Nowe Miasto Lubawskie...
1
Taaa, a na koszulce "Kocham piwo" :-D
10
W tym meczu pokazał bardzo dużą jakość na prawej stroni.. Vidal będzie musiał chyba głaskać po jajkach Enrique, żeby grał częściej niż Roberto
12
"To są te detale" xD
0
Taki Mariano u nas chodziłby jak dzik na prawej stronie...
2
Dlaczego tak Sevilla z realem nie grała?..
0
Na razie 10 minut i gramy nawet fajnie, są sytuacje. Będzie dobrze!!
0
Był taki problem kilka ładnych lat temu - mieliśmy Eto'o, Ronaldinho, Messiego i Barca kupiła Henry'ego. Mimo zapowiedzi to nie wypaliło i dopiero po odejściu Ronaldinho, Barcelona zaczęła zdobywać tytuły
0
Cudownie się to ogląda :D
0
W Arsenalu już pół składu nie może grac przez kontuzje. Dziś Iwobi i Ramsey. Nic tylko gratulowac Arsenalowi trenera i sztabu medycznego ;)
0
Pięknie!!! Dawać następne gole!!
0
Pier***, oglądam naszych w siatkę
0
25 minuta i nadal bardzo mi się podoba gra Realu. Pressing, szybka gra, Zidane jednak odrobił lekcję przed sezonem. A Sevilla po tej przebudowie jak na razie b. slabiutko
4
Przez te 10 minut Real bardzo ładnie. I nie trzeba gwiazd żeby dobrze kopać
0
No fakt... Czyli jednak nie jest z górki :-P
0
Czyli oficjalnie pozbylismy się Songa, Bartry, Sandro, Halilovica, teraz doszedlby do tego grona Adriano. Czekamy jeszcze na Tello, Montoyę i Vermalena i może wypożyczenie Sampera lub Munira - czyli w sumie już z górki :-)
0
Jaram się strasznie transferami, plotkami, ogólnie całym każdym okienkiem transferowym :-D tym bardziej, że w tym roku Barcelona zrobiła KAPITALNE transfery :-)
0
"Mchitarjana" :-D
0
Rozumiem ;-) jęczmień juz powinien dawno być skoszony, ale pogoda nie pozwala, pozostałe zboża powoli zaczynają kosic :-)
0
Twój New Holland? :-)
1
Każda książka Dana Browna :)
0
Fake, oryginalne brzmienie napisu na koszulce związane jest bodajże z koszykówką. Na Facebooku widziałem oryginał, stał razem ze swoją panną :-)
0
Cibulkova prowadzi profil na facbooku, obczajcie sobie fotki - dla mnie dziewczyna marzenie, może jedynie ma biust za mały :-P
0
Nc plus - 245 kanał ZDF, 359 Das Erste - jak nie jeden to drugi :-)
1
Wcale nie... Na 359 na Das Erste leci
0
Bóg zapłać!
0
A kolego z jakiej platformy korzystasz? Bo mam nc plus, a nie miałem jeszcze okazji sprawdzić czy zdf zablokowany czy jednak można polsat w ch*** zrobić :-)
0
Ostatnie 5 sekund - tego się nie spodziewałem ;p
0
Ja pitole, jaki mecz!! 120 minut permanentnego zawału