8

Co nie zmienia faktu że fotka kozacka :-)

1

Kucharczyk jest tak daremny, że to się w głowie nie mieści... Przecież on sie nie nadaje nawet na grę w Finisz Parkiet Drweca Nowe Miasto Lubawskie...

1

Taaa, a na koszulce "Kocham piwo" :-D

10

W tym meczu pokazał bardzo dużą jakość na prawej stroni.. Vidal będzie musiał chyba głaskać po jajkach Enrique, żeby grał częściej niż Roberto

12

"To są te detale" xD

0

Taki Mariano u nas chodziłby jak dzik na prawej stronie...

2

Dlaczego tak Sevilla z realem nie grała?..

0

Na razie 10 minut i gramy nawet fajnie, są sytuacje. Będzie dobrze!!

0

Był taki problem kilka ładnych lat temu - mieliśmy Eto'o, Ronaldinho, Messiego i Barca kupiła Henry'ego. Mimo zapowiedzi to nie wypaliło i dopiero po odejściu Ronaldinho, Barcelona zaczęła zdobywać tytuły

0

Cudownie się to ogląda :D

0

W Arsenalu już pół składu nie może grac przez kontuzje. Dziś Iwobi i Ramsey. Nic tylko gratulowac Arsenalowi trenera i sztabu medycznego ;)

0

Pięknie!!! Dawać następne gole!!

0

Pier***, oglądam naszych w siatkę

0

25 minuta i nadal bardzo mi się podoba gra Realu. Pressing, szybka gra, Zidane jednak odrobił lekcję przed sezonem. A Sevilla po tej przebudowie jak na razie b. slabiutko

4

Przez te 10 minut Real bardzo ładnie. I nie trzeba gwiazd żeby dobrze kopać

0

No fakt... Czyli jednak nie jest z górki :-P

0

Czyli oficjalnie pozbylismy się Songa, Bartry, Sandro, Halilovica, teraz doszedlby do tego grona Adriano. Czekamy jeszcze na Tello, Montoyę i Vermalena i może wypożyczenie Sampera lub Munira - czyli w sumie już z górki :-)

0

Jaram się strasznie transferami, plotkami, ogólnie całym każdym okienkiem transferowym :-D tym bardziej, że w tym roku Barcelona zrobiła KAPITALNE transfery :-)

0

"Mchitarjana" :-D

0

Rozumiem ;-) jęczmień juz powinien dawno być skoszony, ale pogoda nie pozwala, pozostałe zboża powoli zaczynają kosic :-)

0

Twój New Holland? :-)

1

Każda książka Dana Browna :)

0

Fake, oryginalne brzmienie napisu na koszulce związane jest bodajże z koszykówką. Na Facebooku widziałem oryginał, stał razem ze swoją panną :-)

0

Cibulkova prowadzi profil na facbooku, obczajcie sobie fotki - dla mnie dziewczyna marzenie, może jedynie ma biust za mały :-P

0

Nc plus - 245 kanał ZDF, 359 Das Erste - jak nie jeden to drugi :-)

1

Wcale nie... Na 359 na Das Erste leci

0

Bóg zapłać!

0

A kolego z jakiej platformy korzystasz? Bo mam nc plus, a nie miałem jeszcze okazji sprawdzić czy zdf zablokowany czy jednak można polsat w ch*** zrobić :-)

0

Ostatnie 5 sekund - tego się nie spodziewałem ;p

0

Ja pitole, jaki mecz!! 120 minut permanentnego zawału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?