0

Byle do karnych!!

0

I jadą z gwiazdami :-D

0

I się nawet Polak pojawił :-D może ktoś od nas?

0

Hugo boss szary!

0

Niektórzy muszą krowy wydoic...

0

Właśnie wszystko było na szybko, więc byłem u takiej co nastawia bez uprawnień... Chociaż nie ukrywam, pomogło. Problem u mnie raczej leży w mięśniach i sciegnach. Ale badania juz niedługo, to może coś pomoże ;-)

1

Ja narzekam na plecy. Ogólnie dużo miejsc boli, wszystko spowodowane pracą fizyczną. Jakiś czas temu dysk mi się usunął przy grze na hali, to pojechałem do jednej kobity u nas w okolicy, która zajmuje się takimi rzeczami i mi nastawila. Co nie zmienia faktu, że na bolące plecy nie pomogły żadne masaże, powiem więcej, po 5 zabiegach gdzieś mi powstał taki ucisk, że myślałem że nie wyrobie z bólu głowy. Ogólnie najpierw trzeba zrobić badania i wtedy dopiero iść na zabiegi

0

Komentarz usunięty

2

Gdzie są zmiany w City?????

0

Ale wiecie co, patrząc na otoczkę realu, ich motywację, grę to dochodzę do wniosku, że oni bez Ronaldo zginą. Mimo tego że jest narcyzem i egoista to on napędza cały real, to on pokazuje, że trzeba walczyć, starać się, krzyczeć.

0

Dobrze, że mecz komentuje Gleń, obok Marchlińskiego dla mnie najfajniejszy komentator :-)

0

Aaaa, to już wszystko wiem ;-) szkoda, bo ja mam i trudno jest mi znaleźć na tej stronie, kto tez ma :-)

0

Koke do ch**** pana to powinien już w meczu z nami dostać żółte kartki za to cwaniakowanie, wykopywanie piłek, niby nie słyszy gwizdka i tylko prowokuje wslizgi innych, jeszcze z dupy karny dla atleti... Pier **** farciarze

5

Kolega ma krowy?

0

Co nie zmienia faktu, że takich łepków powinno się publicznie chłostać. Człowiek się nachodzi, naprosi, pucuje do władz, żeby mieć jakąś małą przyjemność w tym usranym życiu, a kilku bezmozgów wszystko niszczy. Niech sobie tacy włosy na jajach podpalaja... Psy pewnie i tak nic nie zrobią, wiec pozostaje Wam grać bez siatek

0

Na razie pod grą, bardzo aktywny

2

Uwielbiam komentarz Marchlińskiego. Gdy jeszcze la liga leciała w c+, to najfajniejsze były mecze Barcelony z jego udziałem na stanowisku komentatorskim

4

Ja, bo Guardiola i Lewy

7

Gdzie ten kolega od kartek? graty za kupon :-D

9

Barcelona nawet tego nie zremisuje...

0

Zaraz jeszcze Pique dostanie drugą żółtą i tyle z tego będzie...

0

Brawo Valencia!!! ''

0

Ręce opadają z tą skutecznością...

1

To samo pomyślałem... Przecież jakby tak Barca biegała to byśmy czekali jutro z niecierpliwością na poznanie przeciwnika w półfinale...

0

Na razie Atletico cisne, 3-4 strzały oddali a Barcelona niestety nawet nie dotarła pod pole karne Oblaka...

11

Jutro dopiero będzie permanentne sranie i zawaly co kilka minut... I jeszcze dołek formy Barcelony... Oj będzie ciężko, ale bądźmy dobrej myśli! VeB!!

0

Volfsburg jest obsrany konkretnie... Ale wierzymy!!!

0

Przecież to jest parodia...

1

Ooo, już wspominki o kartce Torresa, szkoda ze nie dopowiedzieli, że Suarez powinien dostać trzy czerwone kartki

1

No tak, mecz PSG City, dwie sytuacje w polu karnym, w pierwszej akcji sędzia nie gwiżdże karnego mimo że wyraźny faul, w drugiej gwiżdże, mimo że Luiz wali symulke... Ale to tylko w meczach Barcelony są kontrowersje rozwiazywane na korzyść Katalonczykow... To mnie utwierdza w opinii, że wszyscy boją się Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?