mesjaszlive
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świdwin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda takiej porażki ale młodzież mamy zdolna ;)
0
a tak poza tematem widzial ktos co bojan zrobil? za co dostal czerwona kartke? niech zaluje ze odszedl z Barcelony
0
pół tuzina bramek i bedzie git ;D
0
no thiago jest dobry ale dzisiaj pokazal ze w takich meczach jeszcze nie powinien grac...
powo cesc i pamietaj ze my cules patrzymy :D
0
4-1 Messi x4 ;D pamietacie? nie mozna tego nie pamietac ;) a Fabregas nie odpadnie z LM tylko w jednym wypadku ;DD transfer na Camp Nou go ratuje ;D chociaz szczerze watpie przy ograniczaniu długów o jakichkolwiek transferach :)
0
modle sie o inter :) kieruje mna ogromna chec zemsty :)
a tak wgl to nie widze godnego rywala dla Barcy ale trzeba miec oczy otwarte szeroko caly czas! i nie lekcewazyc rywali :)
0
barcabielsko
byla magia została do końca sezonu ;D albo co mi tam... tak dlugo jak bede zyl ;DDD a mam 21 ;D
pieknie! BARCA!
0
das boot
co ty za pierdoły opowiadasz czlowieku.. uwierz ze Messi nie jest juz chudziutki.. i nie jest go tak latwo przewrocic.. jestem pewien ze gdybys nie wiedzial kim jest i szedlby w twoim kierunku to zszedl bys z drogi ;DD
haha
0
obrona w najlepszym zestawieniu .. max jest lepszy od abidala jak dla mnie przynajmniej.. uwielbiam patrzec jak gra na boisku i wspopracuje..
Keita za Xaviego.. najlepszy wybor.. seidou pokazuje ze jest wartosciowy dla druzyny i bardzo sie przydaje licze na jego lewa noge i gre glowa przy roznych ;d no i bojanek za ville.. to jest jego szansa na udowodnienie ze jest lepszym kopaczem niz w ostatnich tygodniach..
Vamos!
4-0?
oby 3 punkty byly.. bo real pewnie wygra ze slabo grajacym DEP
0
keita drewno??? co wy gadacie ?? keita jest bardzo dobrym pomocnikiem i zdecydowanie wole jego gre niz thiago czy JDS .. jest silny fizycznie ma uderzenia i technike.. nie rozumiem niektorych ludzi..
VV - Alves Pique Puyol Abidal - Sergio Iniesta KEITA - Messi Bojan Pedro
i pogrom :)
0
exeqtor
z czego ty sie k**wa cieszysz?? idiota ?
chyba ze cieszysz sie ze tylko 2 tygodnie bo po tym jak go znosili i mial rece na twarzy myslalem ze bedzie gorzej..
dobrze ze teraz gijon bilbao malaga i rubin.. nie powinno byc zle.
0
zdjecie numer 33 na mundo xD ... Barca ponad wszystko i w norwegii xD
0
kmieciu
220 tysi funtow tygodniowo xD
0
tylko i wylacznie Javier Mascherano nikt inny nie nadaje sie na ta pozycje w Barcelonie .. i tak pewnie Sergio bedzie gral.. jeszcze rok dwa i Sergio bedzie bardzo dobrym pomocnikiem.. juz dzisiaj zachwyca swoim "doswiadczeniem" i opanowaniem.. szkoda ze czasem robi glupie bledy.. miejmy nadzieje ze wyrobi sie jak VV ktory jest zdecydowanie najlepszym hiszpanskim bramkarzem.. szkoda ze VdB tego nie widzi...
Vamos Espanya! pojechac hitlerowcow!
0
muller bardziej jak ozil ;]
coentrao tak
honda nie
0
jose to chyba jedyny trener ktorego pałam wielką nienawiscia i checia rewanzu za LM..
nie lubie go za to ze jest arogancki i nie ma szacunku do innych mimo ze mowi co innego.. i mam nadzieje ze Pep mu pokaze kto rzadzi w hiszpanii i w europie..
jose broń sie bo PEP nadchodzi !
0
byle mial lepsza skutecznosc ;] nie no VILLA to inny typ zawodnika ;] zreszta jego gra w rep. jest magiczna ;]
0
del bosque powinien wybrac VV do 11 ! Valdes jest lepszy od 3 lat od casillasa ale wszyscy pamietaja jego bledy ktorych juz nie popelnia..
a wgl dzisiaj POOOOGOOOOŃ !! PUCHAR JEST NASZ !!
0
lufator
tak wyjazdowe
0
rowniez prosze o link do filmu z prezentacji Davida na CN .. na youtube na razie nie ma ;/
Villa Blaugrana!
0
torres niech zostanie w liv bo w barcelonie bedzie ławka..
jeszcze fabregas i koniec transferow..albo jeszcze jakies srodek obrony bo puyol i marquez maja swoje lata juz..
VILLA BLAUGRANA!
0
blady ma najlepsze lata gry za soba? czlowieku skad ty sie wziales? fabregas moze zastapic Xaviego spokojnie bo Xavi ma juz 30 lat wiec powoli mozna go posadzac na lawce ale powoli.. fabregas za 40 baniek i nie wiecej .
0
finał będzie kalectwem dla futbolu..
bramka Bojana ? nie mam pojecia dlaczego sedzia zatrzymal gre po tak dlugim czasie? spojrzal na mourinho czy co? przeciez nie gwizdze sie faulow na AŁA..
Barca i tak jestes królową świata w kategorii zwanej piłka nożna..forever!
0
siemper!
100% racji xd
0
mesjaszlive pozdrawia kibiców srealu i podpowiada zeby zmienili barwy bo szkoda patrzec na wasze łzy i upokorzenia xD
Barca dzisiaj zmiażczyła sreal tzn moze nie sama gra ale konsekwencja w dozeniu do celu.. VAMOSSS BARRCAAA !!! a Messi znowu Magik xD
0
lukininho
ale Barca pierwszy mecz gra na san siro wiec watpie ze mourinho bedzie sie bronil..
BARCA!! MESSI !! 4 gole.. 8 goli w 9 meczach .. ronaldo nie oglada LM xD szkoda mialby sie od kogo uczyc xD
0
mecz bardzo emocjonjacy! stawiam na 3-0 jednak i miazdżaca przewaga Barcelony! Messi powiezie Kanonierow ;]
0
karny z dupy ;/;/ wyrzucil puyola zeby dac jeszcze szanse arsenalowi wiedzac ze fabregas nie zagra na CN .. u siebie im doje**emy 4-0 .. IBRAAAACADAAABRAAA !!
0
bardzo wazne 3 punkty a teraz arsenal i nie ogladajmy sie na gre k*urewskich tylko patrzmy na swoja gre a oni straca punkty na SB xDDD
ibra strzelil i to wazne ze robi to 2 raz z rzedu oby tak do konca sezonu XD
0
a tak poza tematem
ARSENAL 1-1 z Birmingham na wyjezdzie xD teraz my z MALLORCA wygramy jedna bramka i o mecz na emirates jestem spokojny xD ale wydaje mi sie ze mecz z Mallorca bedzie trudniejszy niz ten w londynie.. moze jestem glupi ale tak czuje xD
chelsea 7-1 xDD wracaja do formy poza LM! XD