0

ciężki mecz przed FCB ale mam nadzieje ze zdobeta 3 pkt a real straci jakies oczka w derbach !!

0

ot prawda MORO!!

0

tylko z BARCY jest 3 graczy :D i to z kazdej po zycji z pola :D:D

0

bardzo ładna bramka Bojana :D teraz misja MALAGA ...

0

BRAWO PANOWIE ! super wyglad i do tego piekna gra FCB.

Visca el Barca!

0

głos na MESSIASZA!!!

0

0

szkoda ze nie pamietacie dobrych interwencji VV :/

0

nawet w karykaturze pokazane ze PES 6 > fifeczka :D:D hehe

0

noooooooooo PANOWIE jestresmy w nastepnej rundzie z kompletem punktow chyba ze bedziemy mieli zapewniony awans po 3 kolejkach to bedziemy grac juniorami :D:D:D VISCA el BARCA!!!

0

tak a pamietacie janasa na MŚ ?? heheh on to sie nadaje jak nikt na typera i trenera :D:D frajer... VeB!!!!!!!!

0

to zostalo wiselce 45 minut do zaloby :D:D ostatnie 90 minut w LM :D:D VeB!!!!!!!!!!

0

hehehe i tak BARCA by odrobila w krakowie 3 gole !!! same zwyciestwa!!! VeB!!!

0

bo BOJAN jest lepszy od biednego raula pffff raul jest slaby stary i juz idzie na emeryture a BOJAN jest młody dobry i ma wiele mozliwosci xD VeB

0

4-0?? powinno byc 8-0 :D:D BARCA grała z slumsem piłkarskim i pokazala jak sie gra z takimi cieniasami jakimi sa wislacy !!! BRAWO BARCA !!! VAMOS BARCA!!! najlepszy XAVI !!!

0

nie jestem z krakowa :))))))))) BARCA!!!!!!!!!! VAMOS BARCA!!!!!!!!! mes que un club !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?