0

Victor to klasowy bramkarz , szkoda ze 2 sezony temu narobil sobie kaszany i teraz wszyscy nie interesujacy sie progresem jego kariery nie wiedza co mowia.. bosque stawia na nazwisko tak jak real na pieniadze a co pokazuje ze to nie daje sukcesu.. trzymam kciuki za hiszpanie i argentyne na mundialu i zycze obu ekipom finalu ;]

0

BARCA - OSASUNA + SEDZIA 2-0

ibra sie przelamal dobrze..

messi srednio do ostatnich wystepow ale czlowiek musi czasem odpoczac ;]

pedro jest coraz lepszy

henry..nie mam pojecia czemu zostal zdjety ale Pedro go przewyzszyl swoim wystepem wiec dobry wybor Pepa

iniesta troszke niepewnie sporo strat

yaya koncowka bardzo dobra

bousqets nie byl to mecz zycia

keita blysnal akcjami skrzydlowymi

obrona czyste konto ..

ZWYCIEZCOW SIE NIE SADZI!!

VAMOS BARCA!!

0

SZCZECIN

0

niestety zgadzam sie z Panem Sacchi

Ibrahimovac nie zaaklimatyzowal sie dobrze w druzynie

Eto'o potrafil wiecej niz Ibracadabra.. modle sie o to by Ibra sie przelamal przed GD. a moze znowu da nam zwyciestwo w tym prestoziwym meczu?

LYON!! hahaha pereza mina pomeczowa wymiata. ;]

0

ludzie wiece cos moze o dzisiejszym meczu CATALONIA SELECTION - ARGENTYNA ?? wiecie moze kto zagra w Cataloni?

VIVA MESSI VIVA BARCA!!

0

bardziej sie boje meczu na ukrainie niz z interkiem murinho ;/ ale badzmy pozytywnie nastawieni xD

0

popieram kandydature OZILA albo moze Marco Marin? ale to i tak jest lawka.. a za Henry'ego powinien u nas zagoscic RRRRobinho xD

0

Glob3r, Rafalx160

ja rowiez Szczecin..ale ktory lokal obstawiamy by swietowac sukces? xD

0

po 6 punktow !!

0

Duma Katalonii

obecnie 2 zespoly grajacy podobna pilke ;]

0

tak 4-0 to niezla przewaga ;] ale pilka jest okragla i real moze zagrac jeszcze dobry mecz... jak wczoraj ;];] Perez 2 gole ;] ale jego mina na stadionie po kolejnych bramkach hmm piekna ;];]

0

Gauardiola xDDD 4:04 czas filmu ;];]

0

NIE MESSI jakis pilkarz interu

a mecz? szkoda niewykorzystanych Keity ;/ i Iniesta za pozno wszedl ale jak na SS to 0-0 nie jest zle zapraszamy na CN interowcy ;]

0

POLSAT !!!

0-2 Messi Henry

0

ja czekam na skrot meczu bo chce zobaczyc jak gral IBRA w 1 polowie xD

a teraz czekamy na punkty espanyolu xD

VeB !!!

0

drejo : jestes wielki xDDD

0

zeby do konca kariery gral w FCB i na najwyzszym poziomie !!! NAJLEPSZEGO LEO !!! KOCHAMY CIE W POLSCE !!!

0

Tai-Sho

nie wiem skad sie urwales ale stwierdzajac ze fabianski jest lepszy niz VV sam pokazujesz ze albo masz 13 lat albo jestes dzieckiem neo i masz ... 14 lat...

VV bronil w tym sezonie zdecydowanie lepiej niz Iker... takie jest moje zdanie a ogladalem 90 % meczow Blaugrany w tym sezonie wiec wiem co widzialem...

dobrze ze YAYA przedluzy kontrakt bo to najlepszy def. pomocnik świata...

0

w tym sezonie casillas puszczal to co mial puszczac a VV to BRONIŁ !!!

casillas w 11 la liga buhahahahahahaha

Valdes >> casillas ... na pewno w tym sezonie !!

0

ENZINHO

jedyne bledy jakie popelnil to mecz z espanyolem na CN

VV to bramkarz swiatowej klasy !!

0

jak ja kocham ten klub ... !!!!! BARCA >> MU ... MESSI >>>>>>>>>>>>>>>>>> RONALDO !!!

0

robo46

realfan?? 6-2

a eto sie jeszcze odblokuje...27 maja ;]

0

ciekawe czy z iniesta grali wtedy inni nasi terazniejsi zawodnicy albo zawodnicy ktorych sprzedalismy..??

Iniesta najlepszy ŚPO świata !!

0

maczuga do JASKINI!!! zobaczymy kto dostanie lekcje futbolu !!!

VISCA EL BARCA!!!

0

uffff dobrze ze jeden punkt dolozylismi bo real nie wygra z sevilla... cesar udawal przy bramce Henry'ego xDDD pora na chelsea ... VAMOS BARCA!!!

0

3 porazki z rzedu :D:D

my pojedziemy valencie a sevilla real i mamy Mistrzostwo ... ale marzy mi sie powtorka dzisiejszego wyniku na SB !!!

visca el BARCA!!!

0

Krystek 1899

"Hleba,Bojana,Caceresa czy innych

" hmm mozna zrobic tylko 3 zmiany :D:D to nie PES ;];]

jakos nie boje sie o wynik tego meczu :D:D a real w weekend gra w sevilli ...

visca el BARCA!!!

0

i znowu z chelsea ;];] ale jezeli mamy wygrac LM musimy i ich pokonac ... moze powtorka meczy z bayernem? u siebie pogrom a na wyjezdzie remisik ;] szczerze mowiac chelsea pokazala wczoraj ze jest spokojnie do pokonania ... hmm BARCA tworzy historie!!! VISCA el BARCA!!!

0

powinno byc 8-1 albo i wiecej gdyby wszystko wpadało do siatki :D:D ale bedzie polfinal BARCA - chelsea :D:D taki mecz to juz historia ;]

0

ja tez na cctv i mi nie laguje :)))

a gra FCB przepiekna :)) Messi wymiata z ta bramka :)) E2 jeszcze ze 2 gole zeby sie znowu otworzyl i bedzie git :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?