0

Podoba mi się jego nastawienie , to mu może pomóc . Aktualnie nie można go oceniać bo dopiero zagrał dwa razy po 45 min , choć już w meczu z Manchesterem jego gra wyglądała trochę lepiej . Z każdym kolejnym meczem powinno być coraz lepiej .

1

Neymar zachowuje się jak by mu było wszystko jedno gdzie będzie grać w przyszłym sezonie . Strzela bramy , gra kapitalnie chociaż cały czas są te pogłoski o odejściu , nic się nie odzywa , skupia się wyłącznie na grze . Z jednej strony to dobrze , choć z drugiej wypadało by wkońcu przedstawić swój światopogląd w tej sprawie .

0

Bardzo dobry mecz Aleny . Oby w sezonie dostawał szanse na grę bo widać , że z niego może być kawał piłkarza pod warunkiem regularnego grania .

6

25 letnie dziecko : to mu pocisnął , żeby się tylko Neymar nie obraził bo wtedy napewno odejdzie :p

0

Oby w tym meczu obyło się bez chamstwa i ostrych wejść . Niby to tylko mecz towarzyski , ale trenerem jest Mourinho . Z nim to nie wiadomo , gość ma bzika na punkcie wygrywania z Barceloną .

2

Skoro prezydent Pique mówi , że zostaje to jestem trochę spokojniejszy o jego przyszłość . Oby ta saga z jego odejściem jak najszybciej się skończyła .

0

Od jakiegoś tygodnia czuje się jak by to była strona fanów Neymara nie Barcelony heh ;D

0

Aktualnie nie można nic o nim powiedzieć ... grał dopiero pierwszy mecz , z czasem będzie można go ocenić . Zobaczymy jak mu dalej będzie szło :)

0

Byłem zaskoczony dobrą dyspozycją Barcy w pierwszej połowie . To jest pierwszy mecz okresu przygotowawczego a oni fizycznie wyglądali znakomicie . Oby tak dalej pierwszy mecz zdecydowanie na plus :)

1

Neymar grał jak by ten mecz był jakimś finałem mistrzostw świata . Kosmiczne zawody w jego wykonaniu . Pytanie tylko czy to był mecz na pożegnanie , czy przywitanie z nowym sezonem w barwach Blaugrany? :)

0

Jak dla mnie to nie są plotki , coś jest na rzeczy . Po prostu za dużo tych info o Neymarze i PSG .

0

Ta telenowela nie ma końca ... codziennie jakieś newsy pod tytułem : Neymar odchodzi , zostaję . Natomiast wielkie brawa dla redakcji za te informacje bo tu w zasadzie każda jest ważna i może mieć znaczenie . Dzięki temu jesteśmy na bieżąco ;)

0

Trochę cyrki z tym Neymarem . Jeśli chce odejść to nie ma co chłopa na siłę trzymać i rozmawiać z nim bez przerwy . Też chciałbym żeby został , ale to takie trochę na siłę trzymanie kogoś w klubie .

1

Coś jest na rzeczy skoro tyle się trabi o tym transferze . To była by ogromna strata i mówienie o tym że pieniądze z Paryża by zalatwily sprawę jest głupotą. Ney jest jednym z najlepszych piłkarzy świata i odejście jego nie było by niczym dobrym . Kto niby miałby go zastąpić ? Grizmman , Bale ? Takie tranfery są mało realne . Chciałbym aby Messi porozmawiał z Neymarem , myślę że tylko on mógłby wpłynąć na Brazylijczyka by nie odchodził w końcu się przyjaźnią i są w stanie na boisku wykonywać cuda . Trzymam kciuki by ten transfer nie doszedł do skutku . Mieliśmy się wzmacniać , nie oslabiać.; ((

0

No to wkoncu zostaje czy odchodzi bo przed chwilą przeczytałem ze zaakceptował ofertę z Paryża ? Są dwa możliwe scenariusze jeśli odejdzie ... pierwszy jest taki ze znizczy sobie karriere i skończy jak Robinho , a drugi ze zostanie najlepszym piłkarzem świata i legenda futbolu . Jednak ten drugi scenariusz jest też możliwy w barcelonie bo przecież Messi cały czas nie będzie grał tak jak teraz .

2

Mam nadzieję ze będziemy z niego mieli wiele pociechy . Powodzenia !

0

Paco i Deulofeu to trochę mało . Co jeśli jeden z nich złapie kontuzje a Arda odejdzie ? Żeby mieć taką kadrę jak real trzeba szukać zawodników by na każdej pozycji był odpowiedni zmiennik .Ewentualnie jak nie kupować to ktoś ze szkółki się wybije do pierwszego zespołu .

0

Wolałbym Belleriina ale nie ma co narzekać wreszcie jest transfer z prawdziwego zdarzenia . Teraz tylko Verratti , srodkowy obrońca , napastnik który może grać na skrzydle i będzie git :D

8

To jest śmieszne ze taki lub jak Barca ma taki problem ze sprowadzeniem bardzo dobrego zawodnika jakim jest Bellerin , nie wspominając już o Verratim który jest gwiazda w PSG. Wszyscy wydają pieniądze i nie mają problemów z kupieniem dobrego gracza a my dalej stoimi w miejscu . Futbol się zmienił , teraz za takiego zawodnika jak Bellerin trzeba zapłacić nie 20 a 40 milionów . I tak jest ze wszystkimi . Świat poszedł do przodu a my stoimi w miejscu .

0

Mam nadzieję że się nabawił przed sezonem . Teraz tylko trenować i grać na najwyższym poziomie :)

1

Kupić gościa za sporą sumę by potem go sprzedać za darmo ... Genialne myślenie zarządu ...

1

Roberto to rozumiem ale Gomez ? Puchar konfederacji pokazał że to nie jest piłkarz na skalę światową . Cytując Hajte: Wszyscy chcemy z niego zrobić super piłkarza .

1

No i elegancko. Przedłuźenie umowy z Messim było priorytetem . Dobrze że u nas zostanie jeszcze przez długi czas :)

0

Zdecydowanie nie . Jeden dobry turniej to trochę mało by przyjść do takiego klubu jak Barca .

0

Przyjemnie się patrzylo na to spotkanie . Kilku piłkarzy mnie zauroczyło . Ronaldinho , Rivaldo , ale też Park i Dawids . Biegali jak by mieli 20 lat . Abstrachujac od wyniku takie mecze powinny się pojawiać częściej . Oglądać swoich idoli z dzieciństwa na takich meczach to skarb.

0

Dopiero co do nas wrócił , więc jaki byłby sens sprowadzać go z powrotem by za chwilę sprzedać ?

0

No i dobre . Przynajmniej jest kolejny zmiennik dla MSN :)

1

Saul to jest bestia :D Gdyby dostał choć trochę więcej wolności od Simeone na boisku to by czarował . Widać , że ma to coś i nie jest to tylko piłkarz od kasowania akcji tak jak to często bywa w zespole z Madrytu . Asencio to może być mega gwiazda , talent na miarę najlepszych Hiszpańskich piłkarzy , no i ten z Betisu zapomniałem jak się nazywa też zaskoczył bo wcześniej jakoś nie mogłem skojarzyć ;)

0

Verratti ma znakomity przechwyt piłki a przy tym kreatywność na wysokim poziomie . Xavi niekiedy nie odbierał piłki , natomiast Włoch radzi sobie w tym aspekcie znakomicie . Być może pomoże Sergio i obaj będą defensywnymi pomocnikami a Iniesta będzie grał wyżej ? To rozwiązanie wydaje mi się optymalne :)

0

Ronaldinho ? No to impreza będzie zacna ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?